To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Linkownia - Zapraszam na Elfowe forum ;)

Kropelka - Sob 20 Paź, 2012 14:21
Temat postu: Zapraszam na Elfowe forum ;)
Poniewaz bardzo mila Adminka pozwolila dac mi linka, wiec serdecznie zapraszam na nasze forum na kazdy temat;

http://www.rozmowy.w-krainie-elfow.com/

Dla Adminki ; kwiatek dla ciebie cmoknięcie

maranta - Nie 28 Paź, 2012 11:07

Kropelka napisał/a:
Poniewaz bardzo mila Adminka pozwolila dac mi linka, wiec serdecznie zapraszam na nasze forum na kazdy temat


Tak, pozwoliłam zamieścić linka na forum, bo tutaj jawnie możemy reklamować różne ciekawe strony czy fora.

Tego forum nie znałam, zajrzałam tam bez rejestracji - w sumie wydawało mi się, że jest w porządku, ciekawe.
Teraz nie wiem co myśleć, ponieważ -

- otrzymałam takiego maila (dopiero dzisiaj, przed chwilą go odebrałam, bo został wysłany na adres, który bardzo rzadko sprawdam, bo z niego są wysyłane tylko automatyczne powiadomienia z forum, do korespondencji służy inny adres).

Przytoczę tutaj treść tego maila. Może ktoś więcej wie coś na ten temat i mógłby parę słów napisać.

Cytat:
Witajcie.
Zarejestrowałem sie u was tylko po to, by przestrzec przed elfowym forum.
jest to sekta religijna manipulujaca i wykorzystujaca emocjonalnie ludzi. Forum dziala na serwerze poza granicami kraju, przenosząc sie z serwera na serwer, W internecie jest głosno o ich działalnosci, sa nawet fora osób pokrzywdzonych przez sektę. Elfy uzalezniaja ludzi emocjonalnie i wyłudzają pieniadze, na poczatek prez tematy niby osób chorych, gdzie podają numery kont. W ten sposób wyszukują osoby łatwowierne.
Laura i Kropelka to mężczyźni, załozyciele sekty.
Ciagle poszukują jak najwięcej chetnych na forum, spamuja na wszystkich forach, zewsząd ich przeganiają.
Dziwię się, że administratorka zezwoliła im na umieszczenie linka.

Tutaj kilka stron o ich działalnosci.Nie moge znaleźć tej najciekawszej, jak znajde to doślę.
https://www.google.pl/#hl...iw=1024&bih=609

Pozdrawiam.
Marek


Znalazłem
http://www.klub.senior.pl...hp/t-10912.html

http://mtgnews.pl/forum/viewtopic.php?f=52&t=56627


wernatka - Nie 28 Paź, 2012 11:53

Na temat tego forum nic nie wiem, ale mi się nie podobało, że pierwszego dnia po zarejestrowaniu dostałam od Kropelki meila zapraszającego na to forum. Meil był wysłany z forum Maranciaki. Wiem, że powinnam to zgłosić Embarassed , ale osoba została miło przyjęta i pomyślałam, że się czepiam.
maranta - Nie 28 Paź, 2012 12:21

Wernatko, Kropelka mnie poinformowała o rozesłaniu zaproszeń, zrobiła to bardzo grzecznie. Szkoda, że po fakcie, ale darowałam oczywiście.

Odpisałam tak -

Cytat:
[...] Przede wszystkim poproszę adres Twojego forum.

Poza tym tutaj mamy zwyczaj jawnie zapraszać i podawać adresy na forum a nie wysyłać zaproszenia na PW czy na maile użytkowników.

Jeśli ktoś prowadzi ciekawe forum, ciekawego bloga, ciekawy wartościowy serwis lub jeśli zna taki, to pisze o tym na forum w temacie z linkami.

Poza tym adres swojej strony czy forum można umieścić w podpisie.

Kolejna sprawa, użytkownicy źle patrzą na zaproszenia od osób nowo zarejestrowanych na forum.
Coś takiego mogą robić stali bywalcy, tylko, że oni tego nie robią, bo znają już panujące tu zasady. Jak mają coś fajnego, to dzielą się ze wszystkimi

Oczywiście, że się nie złoszczę na Ciebie.
Tylko wypadałoby najpierw zapytać
Proszę więcej nie wysyłaj zaproszeń na PW czy na maile a napisz normalnie na forum parę słów o swoim forum i zaproś maranciaków do siebie.

Chyba, że jest to forum o tematyce sprzecznej z naszym regulaminem, lub całkiem niezgodnej z zainteresowaniami Maranciaków.

A teraz czekam na linka do forum [...]


Otrzymałam adres forum, to co przeczytałam jako niezarejestrowana i niezalogowana wyglądało w porządku. Nie przyszło mi do głowy szperanie w necie i szukanie wiadomości na temat tego forum. Staram się ludziom ufać. Poza tym sprawdzanie dokładne każdego linku i wyszukiwanie wszelkich wiadomości na temat tego, co się pod nim kryje, to zakrawałoby na jakąś paranoję.

Na razie linka zostawiłam w tym temacie i zostawiłam też mail z ostrzeżeniem.

Spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej i jeśli faktycznie informacja się potwierdzi, to linka usunę.

wernatka napisał/a:
Wiem, że powinnam to zgłosić , ale osoba została miło przyjęta i pomyślałam, że się czepiam.


Wernadko rozumiem. Mimo wszystko proszę - powiadamiajcie mnie o wszystkim co wydaje się dziwne, niestosowne, podejrzane, łamiące regulamin.
Kropelkę miło przyjęłam, bo zawsze staram się miło każdego przyjąć. Staram się ludziom ufać.
Nie patrzcie więc na to, czy jestem dla kogoś miła czy nie - zawsze mogę się mylić.

Nie chodzi tutaj o jakieś donosicielstwo, ale jeśli coś jest nie tak i uważacie, że dla dobra forum i dla dobra użytkowników powinnam o tym wiedzieć, to mówcie o tym, proszę.

Frida - Nie 28 Paź, 2012 12:53

Ja również dostałam na maila zaproszenie do tego furum. Weszłam i okazało sie, że nie można przeglądać bez zarejestrowania się. Odpisałam Kropelce, że nie lubię wchodzić "w ciemno", chciałabym zapoznać się z tematyką forum. Otrzymałam odpowiedź, że nie jest to możliwe, bo prawo do przeglądania mają tylko osoby zarejestrowane. Więc dla mnie to już jest "czerwone światło", dziękuje, nie skorzystam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group