To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Pogaduchy - dodatkowa praca

manka - Sob 22 Wrz, 2012 14:29
Temat postu: dodatkowa praca
Witam,mam do Was pytanie,szukam uczciwej pracy chalpniczej,czy ktoras z Was ma taka prace lub zna uczciwych pracodawcow nie na zasadzie przyslij "pare" groszy a dostaniesz dalsza instrukcje.
za wszelka pomoc dziekuje.

lilka233 - Nie 23 Wrz, 2012 11:21

Ja,niestety spotykałam się wyłącznie z tym, o czym piszesz. A szukam od dawna.Samo oszustwo.Może będziesz miała więcej szczęścia.Powodzenia.
kaska27s - Śro 26 Wrz, 2012 20:11

a skad jestescie? bo mozna dziergac chałupniczo, kokosow sie nie zarabia ale zawsze cos...namiary na
kaska27s@interia.pl

szydeleczko - Czw 27 Wrz, 2012 07:54

witam, tez mnie interuje taka praca ale obecnie duzo jest oszutow. znajoma kolezanki robila cos dla Cepelii ale jak sie okazalo to musiala jeszcze do tego doplacic gdyz podatki i zus nie byl odprowadzony, obecnie i u nas praca bedzie za przyslowiowa ,,miske ryzu'' albo bochenek chleba za caly dzien pracy. Jestem bardzo rozczarowana ta sytuacja w Polsce nie ma pracy a do emerytury trzeba bedzie pracowac do 67 lat wściekły . dzieci mam juz odchowane jedno pelnoletnie drugie samodzielne i nie ma dla mnie pracy, probowalam wlasnej dzialalnosci gospodarczej ale nieoplacalne i brak zamowien. nie trace nadziei ze cos sie zmieni bo niestety jesc trzeba, rachunki placic a tu codziennie cos drozeje kazanie
pozdrawiam cieplutko papa

manka - Sob 29 Wrz, 2012 19:08

ja jestem spod Krakowa bye bye bye
lilka233 - Pon 01 Paź, 2012 11:10

Kujawsko-pomorskie melduje się. kwiatek dla ciebie
BeniaJ - Wto 02 Paź, 2012 14:28

ciekawy wątek też bym bardzo chętnie dorobiła chociaż parę groszy zwłaszcza, że osstatnio w urzędzie pracy pani poinformowała mnie, ze praca tylko po znajmości Smile fajnie co. a ja jestem z Dolnego ŚLąska. może któraś z was coś wie o uczciwym sposobie zarabiania, gdzie nie zostanie się oszukanym.
japoneczka01 - Pią 11 Wrz, 2015 15:05

Jadw1ga Zwróć uwagę na datę postu poprzedniczki - ona miała problem 3 lata temu i nie sądzę, aby teraz tu zajrzała. Smile
Anonymous - Pią 31 Mar, 2017 11:20

Dziewczyny, przecież możecie zdalnie teksty na strony internetowe pisać. Jest kilka portali darmowych, gdzie znajdujecie zlecenia.
atomek - Śro 06 Wrz, 2017 16:57

Daj jakieś namiary na te portale.
fitNatalia - Pon 09 Kwi, 2018 15:05

Często można znaleźć jakąś dodatkową pracę zdalną prze internet, ale trzeba uważać i pilnować umowy, bo zdarzały się już przypadki wykorzystywania w ten sposób ludzi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group