To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Inspiracje, idee, pomysły - ot, takie tam.....

izetta - Pią 20 Wrz, 2013 12:43
Temat postu: ot, takie tam.....
http://www.flickr.com/photos/15959691@N04/

chyba druty bardziej to są, ale i tak zniewalające....

Paillette - Sob 21 Wrz, 2013 11:33

Eh... młoda, szczupła, piekna... i do tego z takim talentem...
Madzia - Nie 22 Wrz, 2013 14:49

Nie wiem czy dziękować czy ganić za udostępnienie, bo tam tyle moich niespełnionych marzeń na tych zdjęciach.... zazdrość brzydka cecha, ale czasem trudno się opanować
izetta - Pon 23 Wrz, 2013 08:40

Madzia, wiem, mnie troche zeżarła, zwłaszcza przy sukniach balowych Smile Ale I zmotywowała do działania i teraz dla siebie jedną "balówkę" robie Smile z elementów
Erhe - Czw 26 Wrz, 2013 12:22

cuda, ja to się zawsze zastanawiam, kiedy na to wszystko znaleźć czas...
chyba bym musiała nie pracować, dzieci nie mieć, tylko siedzieć i dziergać

LucynaM - Czw 26 Wrz, 2013 13:13

eh, spać po nocach nie będę mogła Smile
Apak - Czw 26 Wrz, 2013 15:16

o jasssssny gwint........ niesamowite! Te wszystkie rzeczy są piękne, a do tego wspaniale zaprezentowane - widać profesjonalizm zdjęć...
izetta - Czw 26 Wrz, 2013 19:17

Apak, najpiękniejsza dla mnie jest ta srebrna sukienka balowa i ta biała dłuuuuga z dziurami po bokach Smile
willowka - Pon 14 Lip, 2014 14:19

Ile zyskują te wszystkie rzeczy tak pięknie wyeksponowane! A ta fioletowa cieniowana suknia... szczęka Marzenie!
Susan - Pon 14 Lip, 2014 19:35

Ale myślicie, ze ona to wszystko sama? czy mozna byc jednocześnie piękną, zdolna, bogatą , dobrą matką (w ogóle matką!) żoną (partnerką) Czy taki ktos istnieje?
Fioletowo - niebieska suknia to bajka!

wesoło mi

Ala z Byczyny - Pon 21 Lip, 2014 19:01

Oooooj, ta fioletowo - niebieska suknia to i dla mnie najlepsza kreacja! Zniewalająca a ta kobieta.. jaka kobieca i inspirująca!!

A swoją drogą.. zastanawiam się ostatnio sporo nad tym, jak wyglądałby nasz kobietkowy świat gdybyśmy mogły siedzieć na utrzymaniu męża, zajmując się domem i dziećmi i zupełnie nie martwiąc się o tak abstrakcyjne rzeczy jak "pieniądze do pierwszego".. I jeszcze gdyby każda z nas trafiła na prawdziwego księcia, a nie jakiegoś berbelucha oczywiście Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Na pewno miałybyśmy w domach i na sobie skarby!!

Floreencja - Pią 25 Lip, 2014 10:48

Jacy zdolni ludzie chodzą po swiecie.
A to już było ? http://www.liveinternet.r.../post329943318/
Też bym tak chciała ooooo ooooo