To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Sponsorzy - Sponsorzy Zlotu Jubileuszowego

nula - Pon 29 Cze, 2015 06:48
Temat postu: Sponsorzy Zlotu Jubileuszowego
Organizatorzy oraz uczestnicy Zlotu Jubileuszowego serdecznie dziękują sponsorom, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia naszego święta kwiatek dla ciebie

sponsorami zlotu byli :

sklep-ik.pl

dagaz-sklep.pl
zamotane.pl
middia.net
e-dziewiarka.pl
biferno.pl

którym dziękujemy za: włóczki, akcesoria do robótek, kordonki, zestaw do haftu, czółenka, segregatory, notatniki, torby na zakupy, długopisy i kupony rabatowe uklon

oraz :

wycinanka.net

scrapek.pl
craftbar.com.pl
uhkgallery.com
agateria.pl
lemonade

które zaopatrzyły nas w materiały do scrapbookingu: papiery, wycinanki, dekory, stempelki i kwiatki uklon

a także:

serwetki-cudaniewidy.pl
kanwa.pl
swiathaftu.pl
kadoro.pl
ekorale.pl

którym dziękujemy za: serwetki do decoupage, kanwy drukowane, katalogi, kanwy gładkie, mulinę, koraliki oraz kupony rabatowe uklon

Dziękujemy zarówno za te prezenty, które sponsorzy przygotowali dla wszystkich uczestników zlotu jak i za te, które posłużyły do zorganizowania loterii fantowej - była ona miłą niespodzianką i każdy mógł wylosować materiały w wybranych przez siebie kategoriach

A tak właśnie bawiliśmy się podczas losowania wesoło mi

Dziękujemy również za życzenia i gratulacje z okazji jubileuszu a także za wszystkie miłe słowa pod adresem naszego forum

[ Komentarz dodany przez: maranta: Wto 30 Cze, 2015 09:26 ]
------------------------------------------------------------

Nula dziękuję love
Sama lepiej nie zredagowałabym tych podziękowań, więc jedynie się podpiszę i również od siebie powiem wszystkim naszym dobroczyńcom - serdecznie dziękuję kwiatek dla ciebie cmoknięcie

maranta

-------------------------------------------------------------

nula - Pon 29 Cze, 2015 10:05

Do grupy sponsorów należy również zaliczyć osoby, które z potrzeby serca, i nie afiszując się wniosły swój wkład w organizację i uświetnienie naszego zlotu

Dlatego chciałabym tutaj również gorąco podziękować :

Grażynce - za ufundowanie i wykonanie ślicznych naszyjników koralikowych dla 3 osób z forum mających najwięcej punktów "pomogła"

Natalii - za przesłanie paczki z upominkami, które posłużyły do wzbogacenia nagród w konkursie oraz do losowania

Mężowi zorzy
- za dwa przepiękne - własnoręcznie namalowane obrazy : jeden otrzymała Ania

a drugi Janeczka jako zwyciężczyni konkursu

Mężowi ani_b - za transport i dostarczenie do ośrodka wszystkich kartonów z darami od sponsorów

Madzi i ani_b - za dołożenie się do puli nagród w losowaniu i nagrodach

woalce, beaci-24 i Madzi - za koordynację projektów i uzupełnienie materiałów potrzebnych do ich ukończenia

Nieznanemu ofiarodawcy - za kubki, które również posłużyły jako nagrody w konkursie (Apak - jeszcze raz dziękujemy)

marancie - za parę kilo cukierków
wszystkie zostały sprawiedliwie rozdzielone na bankiecie i pożarte ze smakiem

udało mi się znaleźć tylko jedną fotkę, na której misa z cukierkami jest jeszcze pełna wesoło mi

ani_b - za całą masę przepysznych ciasteczek, które cieszyły się dużym powodzeniem

Madzia - Pon 29 Cze, 2015 16:19

Jako, że samej sobie trudno dziękować, ja dziękuję Nuli za przepiękne prezenciki, które powiększyły pulę nagród kwiatek dla ciebie cmoknięcie
Apak - Pon 29 Cze, 2015 20:45

To ja dodam, że kubeczki były od firmy fotograficznej fotomoc3d brawo