To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Galerie prac użytkowników forum - Beaciowe dziełka - śpiochy i etykiety (9.12.14) - str. 86

beacia-24 - Pią 26 Gru, 2008 19:26
Temat postu: Beaciowe dziełka - śpiochy i etykiety (9.12.14) - str. 86
Witam

Na wyraźną prośbę kilku osób postanowiłam wreeeszcie założyć swoją galerię. Wiem, że ten wątek będzie wymagał częstego odkurzania, rotfl ale czego się nie robi dla przyjaciół

Oto moje wszelkie poprzednie prace. Zacznę od dzierganych




Teraz czas na biżuterię - na początek dziergana Smile




Biżuterii ciąg dalszy Smile




Teraz czas na początki w decu Smile




Początki w hafcie matematycznym



To by było na tyle hahahihi

nula - Pią 26 Gru, 2008 19:38

NARESZCIE !!!!!!
beacia-24, nawet nie wiesz jak się cieszę !!!!
W końcu nie będę musiała skakać po całym forum, żeby zobaczyć Twoje nowe prace !!!!
A jesteś taka wszechstronna, że trzeba było sporo się naskakać rotfl
(w końcu nie wszystkie tematy obserwuję na bieżąco )
I kto mówił, że nie będziesz się miała czym pochwalić ????
Trochę się tych prac uzbierało !!!!
A jeszcze mam nadzieję, że niebawem zobaczymy skończone hafciki ??? (te co na razie leżą sobie w szafie) nie widzę nie słyszę
Masz u mnie ogromnego buziaka cmok

Jasieńka - Pią 26 Gru, 2008 19:40

wow ale piękne prace rewelacyjne masz się czym chwalić tyle pięknych rzeczy
Elżbieta P. - Pią 26 Gru, 2008 19:51

piękny dorobek i taki różnorodny brawo
Jarka - Pią 26 Gru, 2008 19:59

brawo brawo brawo za wszechstronność prac wszystkie są piękne bez wyjątku
beacia-24 - Pią 26 Gru, 2008 20:45

nula, musiałaś mnie wydać z tym haftem hahaha, a tak je głęboko schowałam - gdzieś Ty je dojrzała hahahihi - nic nie obiecuję - choć może w górach (przed Sylwestrem) się nimi zajmę - jak by mi się nudziło - oby nie hahahihi

szydełko, fruzia, Jarka, bardzo dziękuję za pochwały - jak by to powiedzieć - mam nadzieję, że jak zaszokuję wszystkich na początek to może mi później wybaczą troszkę bardzo powolne tempo hahahihi

Wstawiam moje najnowsze dziełko - przed paroma chwilami ukończone - zagości ono na mojej osobie w Sylwestra - oto śliwkowo - zielona biżuteria Smile


Na coś następnego trzeba będzie poczekać Smile

małgośka - Pią 26 Gru, 2008 21:41

Beatko, pamiętam, że obiecałaś niespodziankę na Święta, ale już myślałam, że zapomniałaś.
HURA!! Nareszcie! hopla
Prześliczne prace. Masz niesamowite zdolności, różnorodne techniki. No i szczerze podziwiam Twoją wytrwałość i cierpliwość w wykonywaniu prac.
Widzę kolejne wspaniałe biżu. Świetny pomysł, kompozycja i kolorystyka. radocha
Ale z Ciebie pracuś.
Zastrzegam, że będę u Ciebie stałym gościem. cmoknięcie

reni - Pią 26 Gru, 2008 21:59

beacia-24 napisał/a:
Na wyraźną prośbę kilku osób postanowiłam wreeeszcie założyć swoją galerię.


no i bardzo dobrze,a masz się czym chwalić wszystkie prace kapitalne cool brawo brawo
a ostatnie biżu sylwestrowe rewelacyjne cool cudo brawo brawo

czekam na więcej Very Happy

Edytka - Pią 26 Gru, 2008 22:27

beacia-24, Śliczne wszystkie Twoje prace cool
beacia-24 - Pią 26 Gru, 2008 22:57

reni, Edytka, bardzo dziękuję, jest mi niezmiernie miło

Danusiu no ja myślę, że tak będzie - tak mi dziurę w brzuchu z Nulą wierciłaś, że nie miałam wyjścia. Poza tym przyda się ktoś do odkurzania wątku od czasu do czasu i dopingu w pracach hahahihi

jola373 - Sob 27 Gru, 2008 01:21

beacia-24, gratuluję podjęcia dobrej decyzji!!!!!!!!!

Wielkie brawa za wszystkie prace - są prześliczne!

wiesia_33 - Sob 27 Gru, 2008 02:03

beacia-24 wspaniałe prace cool cool cool
Dlaczego dopiero teraz je pokazujesz nie wolno
reni napisał/a:
czekam na więcej

Ja też czekam hopla hopla hopla

iwonka - Sob 27 Gru, 2008 07:55

beacia wspaniały dorobek!!!!wszechstronna z Ciebie osóbka i bardzo zdolna, napewno będę tu częstym gościem hopla
amsta1 - Sob 27 Gru, 2008 08:26

O, ale dużo a jakie to wszystko ładne! uklon
nula - Sob 27 Gru, 2008 08:51

beacia-24, Co do odkurzania to służę pomocą jęzorek
Ty odkurzasz mój wątek to ja w ramach rewanżu mogę od czasu do czasu poodkurzać u Ciebie !!!!
Nic się nie martw - będzie posprzątane rotfl
A co do prac to jestem pewna, że niebawem znowu coś pokażesz !!!
Sylwestrowy komplet wspaniały !!!! Na pewno wszystkie kobitki będą spoglądać z zazdrością !!!! cool cool

beacia-24 - Sob 27 Gru, 2008 09:48

jola373, wiesia_33, iwonka, amsta1, bardzo dziękuję za miłe słowa, zaczynam się zastanawiać czemu tak długo zwlekałam z tym tematem Smile - jesteście Wszyscy kochani i raz jeszcze dziękuję za cieplutkie przyjęcie moich prac.

nula, bardzo dziękuję za deklarację o sprzątaniu będzie potrzebna pomoc Smile - jak zawsze i we wszystkim hahaha.
Co do zazdrości o nową biżu to się nie spodziewam - chyba, że ze strony gospodyni pensjonatu gdzie jedziemy hahahihi

Tak miło mi się czyta wszystkie miłe słowa, że nikt chyba sobie nie zdaje sprawy jak bardzo.
cmoknięcie cmoknięcie kwiatek dla ciebie idę na imprezę cmoknięcie cmoknięcie
Dla wszystkich

maranta - Sob 27 Gru, 2008 10:01

Ogromnie się ciesze i ja, że założyłaś galerię, bo faktycznie masz się czym pochwalić- prace różnorodne i wszystkie śliczniutkie cool brawo
Jarka - Sob 27 Gru, 2008 12:19

cool cool brawo brawo cool cool brawo brawo
jola1010 - Sob 27 Gru, 2008 14:46

gały ale jesteś wszechstronną Osóbką. Wszystkie prace bardzo ładne.
ata30 - Sob 27 Gru, 2008 15:03

zazdroszczę talentu w tylu dziedzinach, wszystko jest wspaniałe, bardzo mi się podoba biżuteria
beacia-24 - Sob 27 Gru, 2008 17:03

maranta, Jarka, jola1010, ata30, bardzo dziękuję za tyle miłych słów.

Zanim założyłam galerię starałam się uzbierać troszkę prac. Ponieważ mam artystyczną duszę i wiele chęci to próbuję sił w czym się da. Niejednokrotnie mi sporo rzeczy kiepsko wychodzi, ale się nie poddaję.
Czasami przeklinam los, że tak mnie obdarzył bo niejednokrotnie nie mam przez to spokoju. Np prezenty na święta robiłam do ostatniej chwili - chłopak mi pomagał jak mógł, ale nie szczędził przy tym uwag, iż w przyszłym roku mi nie pozwoli tyle brać na siebie.
Robię wolno i za dokładnie i dlatego mi tyle ze wszystkim schodzi. Musi być wszystko na cacy i przede wszystkim zanim coś komuś dam musowo musi się to mnie podobać.

Czeka jeszcze jedna biżuteria na sfotografowanie, ale obdarowana osoba od świąt zdejmuje ją tylko do snu - tak więc nie mam kiedy jej pstryknąć. Obiecuję, że jak tylko ją w swoje łapki dostanę to będą fotki Smile

Raz jeszcze wszystkim dziękuję za milutkie słowa cmoknięcie

alicja11 - Sob 27 Gru, 2008 18:26

beacia-24, śliczne prace i to wszystkie ,ale biżuterią jestem wręcz oczarowana cmoknięcie kwiatek dla ciebie brawo brawo
Bożena- 2000 - Sob 27 Gru, 2008 18:40

alicja11 napisał/a:
beacia-24, śliczne prace i to wszystkie ,ale biżuterią jestem wręcz oczarowana cmoknięcie kwiatek dla ciebie brawo brawo

ja też

Ania - Nie 28 Gru, 2008 00:34

nooo nareszcie cool cool cool .... nie wiedziałam, że biżu tez tworzysz, i to jaką piękną!!!
beacia-24 - Nie 28 Gru, 2008 09:28

alicja11, Bożena- 2000, desik, dziękuję za miłe komentarze już mi się gorąco robi od tych pochwał kwiatek dla ciebie tak miło się je czyta. Bardzo uskrzydlają takie pozytywne wypowiedzi.
Moc całusków dla Was cmoknięcie cmoknięcie

Co do biżuterii to chyba mi najlepiej ze wszystkiego wychodzi hahahah choć z innymi też się staram Smile hahahihi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group