To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Nasze prace - Hardanger Nikusa

Nikus4 - Nie 23 Lip, 2017 09:58

Już wyszyłam małą serwetkę. Jej wymiary to 25/25cm. Wyszywałam ją na Bellanie:






Aelzbieta - Nie 23 Lip, 2017 19:58

Cacuszko wyszyłaś:kwiaty: . Bardzo ładny brzeg serwetki.
alszka - Pon 24 Lip, 2017 06:09

Śliczna serwetka Smile Przy okazji - jak Ci się wyszywało na Bellanie? Bo mnie coś ona nie przypadła do gustu...
Nikus4 - Pon 24 Lip, 2017 07:21

Mnie się haftuje na Bellanie bardzo dobrze a jeszcze lepiej na Luganie!
mirka-zet - Pon 24 Lip, 2017 20:56

Danusiu, serwetka bardzo ładna.
Haniaga - Wto 25 Lip, 2017 16:32

Malutka pięknotka. uklon uklon

Bardzo ,bardzo dziękuję za maile.
Przepiękna ta nowa gazetka. love love

Dziękuję za wzor serwetki Mireczki. love love

elapok - Czw 27 Lip, 2017 06:18

Serwetka super. I jeszcze raz dziękuję Ci Danusiu za piękną niespodziankę!
Nikus4 - Czw 27 Lip, 2017 08:02

Może coś wam się spodoba i zimowymi wieczorkami będziemy coś haftować!!!! Może wspólnie?????
Nikus4 - Śro 02 Sie, 2017 12:18

Nadal wykorzystuje resztki tkaniny i haftuje mniejsze serwetki. Na zdjęciu serwetka ma 39/39cm, haftowana na Bellanie:






Haniaga - Śro 02 Sie, 2017 17:20

Następna pięknotka. brawo Gratuluję. uklon
Nikus4 - Czw 03 Sie, 2017 18:00

Dziękuję Haniu! Wstawiam zdjęcie małej serweteczki 20/20cm . Tym razem haftowałam za pomocą schematu graficznego:



cool

Aelzbieta - Czw 03 Sie, 2017 20:12

Piękne serwetki cool a ta mniejsza jest cudowna kwiatek dla ciebie
Nikus4 - Pią 04 Sie, 2017 09:58

Dziękuję! Do tej mniejszej mam schemat. Nie mam twojego adresu email bo bym ci wysłała!
Haniaga - Pią 04 Sie, 2017 12:09

cmoknięcie A ta malutka serweteczka ma ciekawy kształt i haft. brawo
Jest śliczna. uklon

I ja myślałam, że będę mogła pokazać moją wiosenną serwetkę
lada moment.
Trudno uwierzyć ,moja nowa psinka pogryzła tamborek i co najgorsze ucierpiała na tym
tkanina. Jedyna pociecha, że ze wzoru ucierpiały tylko i aż dwie niteczki. placzek
Psinka z charakterem. wściekły Nie dość ,że "sroka", co może to wynosi.
Spacery też nie dla niej. W jedną stronę ona ciągnie ,chowa się i nie chce iść ,
powrót - zmiana i mąż jest ciągniony i poganiany.
Jeszcze chwilka reperacji i pokażę końcowy efekt. cmoknięcie

tareska - Pią 04 Sie, 2017 12:12

Danusiu wszystko piękne i te duże i te małe, ale u Ciebie to norma
Haniu z tego co piszesz fajnego masz pieska wesoło mi

Nikus4 - Pią 04 Sie, 2017 13:09

Haniu! Z pieskami tak to właśnie jest! Za to wam wesoło! Ja mam tak z moją kotką Tosią. Rozrabia równo! na szczęście nic nie gryzie ale za to drapie, a na koniec pół nocy śpi a mojej głowie!

Obecnie haftuje drugą taką samą małą serwetkę. Na duże serwety będzie czas na jesienno-zimowe miesiące. cool

zabka611 - Sob 05 Sie, 2017 04:40

Piękne serwetki tworzysz brawo brawo
elapok - Pon 07 Sie, 2017 05:25

Jak widać Danusiu u ciebie praca wre, piękne maluszki. ja również dłubię serweteczkę w oparciu o Twoja niespodziankę.
Nikus4 - Pią 11 Sie, 2017 09:44

O! to fajnie Elu! Jestem tak umęczona wnusią że nic mi się nie chce. Czekam końca wakacji wesoło mi Troszkę haftuje ale mało. bye bye
alszka - Sob 12 Sie, 2017 15:57

Danusiu, Twoje serwetki są przecudne. Ale o tym, że masz wyjątkowo zdolne łapki to wiedzą już wszyscy wesoło mi
A ile lat ma wnuczka? Wiesz, my do dziadków jeździmy na maksymalnie 3 tygodnie, bo nie mam serca siedzieć u mamy dłużej. Wiem, że ona bardzo kocha moją skądinąd nieznośną 4-latkę, ale ta 4-latka zawsze tak umęczy moją mamę, że podejrzewam, że z ulgą przyjmuje nasz wyjazd. Oczywiście na kilka dni, tyle żeby odpocząć fizycznie. Bo potem zaczyna tęsknić za tym małym tornadem... wesoło mi wesoło mi wesoło mi

Nikus4 - Nie 13 Sie, 2017 11:49

Moja wnusia Lenka za tydzień będzie miała 7 lat. Jest bardzo wesołą i strasznie gadatliwą dziewczynką. O wszystko się pyta i wszędzie jej zawsze pełno. Przyjechala do nas na całe wakacje. Będzie mi smutno jak odjedzie ale odpocznę sobie. wesoło mi
Nikus4 - Wto 12 Wrz, 2017 08:52

Jak pisałam w temacie Elapok haftuję drugą serwetkę "wiosenną" dla drugiej córki. Nie pokazuje bo niewiele się różni od pierwszej. Ale haftuje , nie leniuchuje.
Już myślę co następne będę wyszywać! A może coś wspólnie wyszyjemy? "Jesiennej" serwetki jeszcze nie było! Założę nowy temat i czekam na propozycje.
Nie musimy od razu zaczynać! Ale wzór możemy jakiś wybrać. Zanim wszystko przygotujemy (nici, materiał itd) to trochę czsu minie a ja skończę swoją serwetę a wy swoje prace!
cool

Nikus4 - Nie 26 Lis, 2017 19:14

Hura! Serwetka " jesienna" skończona. Teraz tylko wypiorę i wstawie jej zdjęcia. wesoło mi
Nikus4 - Sob 02 Gru, 2017 13:43

Serwetka gotowa:







Ainer - Sob 02 Gru, 2017 14:15

Prześliczne brawo dawno tu nie gościłam ale cieszę się że dziś tu zajrzałam wesoło mi było warto uklon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group