| Autor |
Wiadomość |
Temat: [biżuteria] Jak wykonać motylka metodą peyote flat ? |
Kons
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9367
|
Forum: Biżuteria Wysłany: Nie 29 Lip, 2012 19:07 Temat: [biżuteria] Jak wykonać motylka metodą peyote flat ? |
Witam
Dziewczyny czy któraś mogłaby mi łopatologicznie wytłumaczyć krok po kroku jak wykonać motylka z toho metodą peyote flat. Kompletnie nie wiem od czego zacząć, a bardzo chciałbym wypleść broszkę motylka. Wzór obojętny. Chodzi o coś takiego:
 |
Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
Kons
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106
|
Forum: Świat włóczek Wysłany: Nie 23 Sty, 2011 13:53 Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
Potrzebuję 3 motki 143-09 fioletowy melanż i 2 motki 144-09 śliwka. Obojętne na kiedy,ważne żeby było. Jak możesz pomóc to proszę. Dziękuję za odpowiedź  |
Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
Kons
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106
|
Forum: Świat włóczek Wysłany: Sob 22 Sty, 2011 19:47 Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
| Ewa P napisał/a: | | Jeśli masz konto na ebay'u, to bez problemu kupisz |
Na Ebay'u nie ma takich kolorów tych włóczek  |
Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
Kons
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106
|
Forum: Świat włóczek Wysłany: Sob 22 Sty, 2011 14:24 Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
Na allegro nie ma,a w pasmanterii Andrzej i na Zamotane.pl brak w magazynie już przez dłuższy czas  |
Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
Kons
Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106
|
Forum: Świat włóczek Wysłany: Pią 21 Sty, 2011 21:45 Temat: Włóczka Rozetti Salsa |
Witam. Mam pytanie, być może ktoś wie gdzie mogę zakupić włóczkę Rozetti Salsa 143-09 (fioletowy melanż) i 144-09 (śliwka). Sprawdzałem w pasmanteriach internetowych i niestety nigdzie nie znalazłem Może ktoś chce odsprzedać albo wie gdzie je dostać. Dziękuję, pozdrawiam  |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|