RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 5
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [biżuteria] Jak wykonać motylka metodą peyote flat ?
Kons

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9367

PostForum: Biżuteria   Wysłany: Nie 29 Lip, 2012 19:07   Temat: [biżuteria] Jak wykonać motylka metodą peyote flat ?
Witam Wink
Dziewczyny czy któraś mogłaby mi łopatologicznie wytłumaczyć krok po kroku jak wykonać motylka z toho metodą peyote flat. Kompletnie nie wiem od czego zacząć, a bardzo chciałbym wypleść broszkę motylka. Wzór obojętny. Chodzi o coś takiego:

  Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Kons

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106

PostForum: Świat włóczek   Wysłany: Nie 23 Sty, 2011 13:53   Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Potrzebuję 3 motki 143-09 fioletowy melanż i 2 motki 144-09 śliwka. Obojętne na kiedy,ważne żeby było. Jak możesz pomóc to proszę. Dziękuję za odpowiedź Wink
  Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Kons

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106

PostForum: Świat włóczek   Wysłany: Sob 22 Sty, 2011 19:47   Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Ewa P napisał/a:
Jeśli masz konto na ebay'u, to bez problemu kupisz


Na Ebay'u nie ma takich kolorów tych włóczek Sad
  Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Kons

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106

PostForum: Świat włóczek   Wysłany: Sob 22 Sty, 2011 14:24   Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Na allegro nie ma,a w pasmanterii Andrzej i na Zamotane.pl brak w magazynie już przez dłuższy czas Sad
  Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Kons

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9106

PostForum: Świat włóczek   Wysłany: Pią 21 Sty, 2011 21:45   Temat: Włóczka Rozetti Salsa
Witam. Mam pytanie, być może ktoś wie gdzie mogę zakupić włóczkę Rozetti Salsa 143-09 (fioletowy melanż) i 144-09 (śliwka). Sprawdzałem w pasmanteriach internetowych i niestety nigdzie nie znalazłem Sad Może ktoś chce odsprzedać albo wie gdzie je dostać. Dziękuję, pozdrawiam Wink radocha
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15