| Autor |
Wiadomość |
Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
Renata01
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6529
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pią 05 Paź, 2012 02:12 Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
chyba znalazlam odpowiednia tasme z kwiatkami ale nie widze tu opcji do dodania zdjecia. Ja nie mam niczego na fotosiku  |
Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
Renata01
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6529
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 03 Paź, 2012 06:37 Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
| Ta bluzka tez bardzo ladna. Widze ze nie tylko ja szukam tego wzoru. Jak nie dopasuje zadnej tasmy (srodkowy pasek) to moze zrobie ta druga . Bardzo dziekuje. |
Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
Renata01
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6529
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 03 Paź, 2012 00:13 Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
Serdecznie dziekuje ale nie umiem zobaczyc jak te kwiatki sa zrobione.
Moze ktoras bedzie miala choc wzor podobny do tej srodkowej tasmy z kwiatkami? Reszte juz sobie dam rade. |
Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
Renata01
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6529
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 02 Paź, 2012 04:28 Temat: [szydełko] Schemat bluzki |
Witam was i choc tu zagladam zazwyczaj bez logoania to podziwiam wasze prace. Postanowilam i ja wrocic choc na chwile do szydelka. W zwiazku z tym mam goraca prosbe. Jedna z was pytala o wyrazny schemat na ta bluzke.
http://idoms.gallery.ru/watch?ph=Ag9-bv1vm
Nie moge znalezc originalnego postu i przepraszam ze tworze nowy temat. To wszystko dlatego ze nabilam sobie ta bluzka glowe. Jestem nawet w stanie ja zrobic do momentu tej wykonczeniowki w kwiaty. Dalej nie ilzja. Czy trafila moze ktoras na ten wzor? Ten stary post byl chyba z 2009-go roku I mam cicha nadzieje ze wzor wyplynal.
Renata
P.S. Nie mam polskiej czcionki. Po latach chyba bym nawet nie umiala jej uzyc. |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|