| Autor |
Wiadomość |
Temat: jak to było z wami ? |
Sandra666
Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 41146
|
Forum: Frywolitki Wysłany: Pią 01 Lut, 2013 22:50 Temat: jak to było z wami ? |
Szukałam jakiegoś wzoru na smoka na szydełko. Zobaczyłam dziwnego płaskiego smoka na google. Opis był po angielsku i dzięki translatorowi dowiedziałam się, że to frywolitki. Kupiłam czółenka i powoli zapoznaje się ze wszystkim. Podstawy poznałam  |
Temat: Witam serdecznie :) |
Sandra666
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5392
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 19:00 Temat: Witam serdecznie :) |
Witam!
Od dzieciństwa szydełkuję i robię na drutach. Miałam dłuższą przerwę, ale dzięki determinacji szybko się uczę. Początkująca osoba, jak ja, ma wiele obaw i pytań. Mam nadzieje, że Wasze wieloletnie doświadczenie mi pomoże. Pozdrawiam serdecznie i proszę nie kojarzyć mojej końcówki nicka z niczym złym. Mam słabą pamięć do liczb po prostu:/ |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|