| Autor |
Wiadomość |
Temat: strój karnawałowy |
anek
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6973
|
Forum: Podstawy, porady Wysłany: Pią 25 Sty, 2013 20:02 Temat: strój karnawałowy |
Witam.
Bardzo proszę o pomoc. Potrzebuję wykrój stroju pieska dla przedszkolaka. Mój wnusio tak chciałby się przebrać i mocno wierzy w talenty babci. A ja tu nic takiego nie mam, a nie muszę chyba dodawać,że nie chcę dziecka zwieść.
Anka |
Temat: Wiklina z papieru |
anek
Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 205524
|
Forum: Papierowe cuda Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 21:26 Temat: Wiklina z papieru |
Dzięki beti9, chodziło mi właśnie o brązową. No a to, że jest szybciej to potężny plus- szczególnie o tej porze roku, bo jak sama mówisz zapasy , ogródki itd. Pozdrawiam.
Anka |
Temat: Wiklina z papieru |
anek
Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 205524
|
Forum: Papierowe cuda Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 12:38 Temat: Wiklina z papieru |
Witam.
Jestem zachwycona tym co robicie. Trochę próbuję, ale mam pytanie do beti9 - sporo piszesz o malowaniu lakierobejcą. Powiedz, czy pokrywa ona druk gazetowy?
Anka |
Temat: skarpetki szydełkowe dla maluszka |
anek
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7657
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 13:51 Temat: skarpetki szydełkowe dla maluszka |
| Doorcia, śliczne dzięki. Siedzę i przeglądam. Problem tylko powstał następny- teraz mam ochote na zdecydowanie więcej rzeczy niż tylko skarpetki. Ale podobno jeszcze długa zima przed nami, więc wykorzystam mroźne wieczory. I do roboty!! |
Temat: skarpetki szydełkowe dla maluszka |
anek
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7657
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Nie 29 Sty, 2012 23:04 Temat: skarpetki szydełkowe dla maluszka |
Proszę o pomoc. Chcę zrobić szydełkowe skarpetki, kupiła gazetkę z wzorami i instrukcją jak zrobić. Ale i tak nie wiem jak poradzić sobie z piętą i w ogóle wychodzi mi byle jak. Jeśli ktoś mógły mi wytłumaczyć to bardzo proszę. Przesyłam ciepłe pozdrowionka.
Anka |
Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
anek
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 15979
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Nie 27 Lut, 2011 14:42 Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
dzieki M. super.
anka |
Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
anek
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 15979
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Nie 13 Lut, 2011 16:50 Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
| No to masz farta. Kiedyś te kokony były po 20 dag- czyli masz za 3 zł 40 dag. O ile pamiętam, to robiło siż nich i torby na zakupy i takie nieco "wyjściowe". A kapcie to wychodziły super. Widziałam też zrobiony z tej włóczki komplet łazienkowy- dywanik itd. Działaj a później pochwal się |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
anek
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309634
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Wto 25 Sty, 2011 15:22 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
| nie wiecie czy w Rumento można spotkać włóczkę stilonową(czasem zwana merynostil lub poliamid)? |
Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
anek
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 15979
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Nie 26 Gru, 2010 19:23 Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
| Ciapara, tak jak piszesz wygląda niezbyt ciekawie, ale zrobione z niej łapcie są nie do zdarcia, a torby wytrzymałe. Kiedyś nawet tzw "siatki" na zakupy się z nich robiło. Ja poszukuję ich na dywanik łazienkowy - też kiedyś popularne robione ściegiem z pętelkami |
Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
anek
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 15979
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Śro 22 Gru, 2010 23:57 Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
podaję link do tej aukcji, którą znalazłam - tam widać banderolkę i włóczkę:
http://allegro.pl/stilon-...1324370457.html |
Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
anek
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 15979
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Śro 22 Gru, 2010 13:05 Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
| widziałam w archiwalnych na allegro, ale niestety już nie mają |
Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
anek
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 15979
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Wto 21 Gru, 2010 12:28 Temat: [szydełko] włóczka stilonowa |
Witam.
poszukuję włóczki stilonowej, takiej jak była produkowana w latach 80-90 przez zakłady Stilon Gorzów. Ta włóczka to 100% poliamid, zwijana była w takie kokony. Czy ona jest jeszcze gdzieś produkowana, a jeśli tak to gdzie ją można kupić. A może jest jakiś odpowiednik tej włóczki? Robiło się z niej kapcioszki i torebki. Proszę o pomoc. Pozdrawionka. Anka |
Temat: Sklepy internetowe z włóczkami |
anek
Odpowiedzi: 473
Wyświetleń: 358687
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Sob 18 Lip, 2009 23:58 Temat: Sklepy internetowe z włóczkami |
| Dzięki za pomoc. Anka |
Temat: Sklepy internetowe z włóczkami |
anek
Odpowiedzi: 473
Wyświetleń: 358687
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Sob 18 Lip, 2009 11:36 Temat: Sklepy internetowe z włóczkami |
| może któraś z was wie gdzie można kupić bawełnę miya. Kupiłam w najbliższej pasmanterii, ale nie mają wyboru kolorów i wydaje mi się, że jest bardzo droga 6,20/50g. A może podpowiecie mi jakąś inną bawełnę o podobnej grubości? |
Temat: Firaneczki i zadroski |
anek
Odpowiedzi: 687
Wyświetleń: 383081
|
Forum: ozdoby naszego domu Wysłany: Sob 31 Sty, 2009 14:40 Temat: Firaneczki i zadroski |
| jak przeczytałam tyle ciepłych słow na temat mojej robótki, to aż mnie pognało do dalszej roboty - juz przyszły zamówione nici i robię następną. Ta będzie z czajniczkami i filiżankami. Jak tylko zrobię to znów się pochwalę- przepraszam ale widać że zrobiła się ze mnie chwalipięta |
Temat: Firaneczki i zadroski |
anek
Odpowiedzi: 687
Wyświetleń: 383081
|
Forum: ozdoby naszego domu Wysłany: Pią 09 Sty, 2009 15:12 Temat: Firaneczki i zadroski |
| dzięki dziewczyny.miło czytać takie słowa. ale jeszcze raz zaznaczam,że bez zaglądania na forum i przyglądania sie tym wszystkim cudownościom jakie tworzycie dawno by moja robótka trafiła do pudła z napisem "może kiedyś" |
Temat: Firaneczki i zadroski |
anek
Odpowiedzi: 687
Wyświetleń: 383081
|
Forum: ozdoby naszego domu Wysłany: Pon 05 Sty, 2009 18:21 Temat: Firaneczki i zadroski |
siedziałam,dłubałam i oto co powstało. Cieszę się ze nie przerwałam roboty,mimo, że kilka razy miałam dość. Ale jak popatrzyłam na wasze cudeńka to siadałam i dalej działałam. I tak za oknem mróz a u nas w kuchni wiosenna łąka
 |
Temat: Blokada forum |
anek
Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 152797
|
Forum: Sprawy administracyjne Wysłany: Czw 11 Gru, 2008 09:02 Temat: Blokada forum |
| Jak dobrze,że znów tu jesteśmy. Maranta-jestem pełna podziwu dla Ciebie. Podaj numer konta, na które mamy wpłacać. Pozdrowienia.Anka |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
anek
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309634
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Śro 01 Paź, 2008 19:31 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
| włóczki przyszły zgodnie z zamówieniem. Wszystko w najlepszym porządku. Pochwała dla Rumento.Pozdrawiam |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
anek
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309634
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Nie 21 Wrz, 2008 18:04 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
wysłałam maila do rumento-odpowiedź prawie natychmiastowa, aż miło. Teraz czekam na ciąg dalszy. Myślę, że włóczka będzie taka jak chciałam. czy może wiecie kiedy płaci się cenę hurtową, a kiedy detaliczną.
anka |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
anek
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309634
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008 14:31 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
| dzięki śliczne.anka |
Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
anek
Odpowiedzi: 558
Wyświetleń: 309634
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008 12:44 Temat: Hurtownia RUMENTO w Częstochowie |
czy mogę prosić o maila do hurtowni Rumento?
Anka |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|