| Autor |
Wiadomość |
Temat: ateizm |
bodzia333
Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 160072
|
Forum: Wiara Wysłany: Wto 19 Cze, 2012 09:41 Temat: ateizm |
Ja jestem Ateistką i jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Moim "Bogiem" jest racjonalne myślenie. Aby mieć czyste sumienie nie trzeba mi religii- wystarczy własną hierarchię wartości. Nie przeszkadza mi wiara innych osób, dopóki nie próbują mi jej narzucać. Wśród moich znajomych są ludzie wyznający różne religie i nasze stosunki są poprawne.  |
Temat: przerabianie zdjęć na haft |
bodzia333
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 15511
|
Forum: Krzyżyki Wysłany: Czw 05 Lis, 2009 13:26 Temat: przerabianie zdjęć na haft |
| Zygfrydzie..! W Twoje linki weszłam, zobaczyłam i szczena mi opadła. Jestem pełna podziwu..! |
Temat: Przeróbka zdjęcia na haft |
bodzia333
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16954
|
Forum: Krzyżyki Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009 10:09 Temat: Przeróbka zdjęcia na haft |
| Zygfryd Smarzyk napisał/a: | Bodzia333, szydełko nie jest trudne - wystarczy wziąć je do ręki, dalej już pójdzie samo. Jeśli mieszkasz w okolicy Bydgoszczy - mogę pomocy udzielić. Powodzenie. Chciałem pobuszować na Twym blogu, jednak nie udało mi się tam wejść.
Z tysiącem serdeczności |
Dlaczego nie wszedłeś, może nie wpisałeś hasła..? Jest nim pisany z małej litery: sopot |
Temat: Przeróbka zdjęcia na haft |
bodzia333
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16954
|
Forum: Krzyżyki Wysłany: Sob 12 Wrz, 2009 16:31 Temat: Przeróbka zdjęcia na haft |
| Zygfrydzie, weszłam w Twoje linki i.... no cóż ...zatkało mnie. Szydełko to dla mnie przeszkoda nie do przebycia... chociaż może kiedyś... Pozdrawiam Bogumiła. |
Temat: moje krzyżyki |
bodzia333
Odpowiedzi: 205
Wyświetleń: 98779
|
Forum: Chwalę się :) Wysłany: Sob 12 Wrz, 2009 14:22 Temat: moje krzyżyki |
Piękne są wasze prace. Jeszcze wszystkich nie zdążyłam zobaczyć, bo jestem tu nowa ale wszystko przede mną.
Ja tez chcę się pochwalić swoimi haftami, nie umiem tu wstawić fotki ale linki do mioch prac, znajdziecie poniżej .
Moje obrazki są w blogu sopociarek15 .
Zapraszam Bogumiła |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bodzia333
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86188
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 11 Wrz, 2009 22:34 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Serdecznie witam z Sopotu. Chciałam się przywitać na wątku powitalnym, ale jest ich tyle , że nie wiedziałam który wybrać. No to witajcie...!
Bogumiła.  |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|