| Autor |
Wiadomość |
Temat: Pytanie o maszyne Brother |
jonoforeza
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 10354
|
Forum: Pomocna dłoń Wysłany: Pon 08 Maj, 2017 15:54 Temat: Pytanie o maszyne Brother |
Witam serdecznie,Nie będę powielać wątków,więc 'podłączam się',Jestem posiadaczką maszyny Brother 830/840 oraz 260.Większych problemów z obsługą nie mam-w dzisiejszych czasach w internecie wiele można się nauczyć,Ale nurtuje mnie jeden problem -czy na ww maszynach jestem w stanie zrobić wzór z karty perforowanej większy niż 24 punkty?Wyszperałam parę gotowców,ale są rozpisane na 60-70 oczek...Nie mam komputerowego modelu maszyny....Kombinowałam z płytką single motiff,...A może ręcznie dane oczka ustawiać dla koloru w podajniku koloru B?Czy ktoś ma jakąś myśl?Myślałam o obcojęzycznym forum,ale poległam na próbie wytłumaczenia,więc dałam sobie spokój.Błagam o jakieś podpowiedzi....  |
Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!! |
jonoforeza
Odpowiedzi: 858
Wyświetleń: 529096
|
Forum: Druty Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 08:34 Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!! |
| Drogie Panie proszę mi powiedzieć,czy to niegrzeczne jest 'ściągnąć' sobie dwa wzory?Bo jedną chustę już mam,a podoba mi się jeszcze jedna...czy ktoś wie,jakie są zasady? |
Temat: PRZYWITALNIA |
jonoforeza
Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 244852
|
Forum: Druty Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 08:29 Temat: PRZYWITALNIA |
Dzień dobry-witam serdecznie wszystkie Dziewczyny .Od dłuższego czasu czytałam sobie wpisy na forum,ale w końcu postanowiłam osobiście-nie anonimowo podziękować Wam za wszystkie rady i wskazówki udzielane tu.Dzięki Wam wiele problemów -a może poplątanych nitek -rozwiązałm.Fajnie,że istnieją takie fora !! |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15 |
|
|