RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 3
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytanie o maszyne Brother
jonoforeza

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 10354

PostForum: Pomocna dłoń   Wysłany: Pon 08 Maj, 2017 15:54   Temat: Pytanie o maszyne Brother
Witam serdecznie,Nie będę powielać wątków,więc 'podłączam się',Jestem posiadaczką maszyny Brother 830/840 oraz 260.Większych problemów z obsługą nie mam-w dzisiejszych czasach w internecie wiele można się nauczyć,Ale nurtuje mnie jeden problem -czy na ww maszynach jestem w stanie zrobić wzór z karty perforowanej większy niż 24 punkty?Wyszperałam parę gotowców,ale są rozpisane na 60-70 oczek...Nie mam komputerowego modelu maszyny....Kombinowałam z płytką single motiff,...A może ręcznie dane oczka ustawiać dla koloru w podajniku koloru B?Czy ktoś ma jakąś myśl?Myślałam o obcojęzycznym forum,ale poległam na próbie wytłumaczenia,więc dałam sobie spokój.Błagam o jakieś podpowiedzi.... kwiatek dla ciebie
  Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!!
jonoforeza

Odpowiedzi: 858
Wyświetleń: 529096

PostForum: Druty   Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 08:34   Temat: PŁATNE wzory z R....y za darmo!!!!!
Drogie Panie proszę mi powiedzieć,czy to niegrzeczne jest 'ściągnąć' sobie dwa wzory?Bo jedną chustę już mam,a podoba mi się jeszcze jedna...czy ktoś wie,jakie są zasady?
  Temat: PRZYWITALNIA
jonoforeza

Odpowiedzi: 318
Wyświetleń: 244852

PostForum: Druty   Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 08:29   Temat: PRZYWITALNIA
Dzień dobry-witam serdecznie wszystkie Dziewczyny .Od dłuższego czasu czytałam sobie wpisy na forum,ale w końcu postanowiłam osobiście-nie anonimowo podziękować Wam za wszystkie rady i wskazówki udzielane tu.Dzięki Wam wiele problemów -a może poplątanych nitek uklon -rozwiązałm.Fajnie,że istnieją takie fora !!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15