| Autor |
Wiadomość |
Temat: Na poczatek |
joseffo
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 12595
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Czw 16 Lis, 2006 00:00 Temat: Na poczatek |
Kim jestem? Na imie mam Witold ,37 lat i ...... Napewno padnie pytanie: facet i robotki reczne? Alez oczywiscie, mam dwie zdrowe rece i jestem kreatywnym czlowiekiem otwartym na wszystko co jest do zrobienia. Kto nie probuje nie wie czy da rade. Mieszkam za granicami Polski ale czesto odwiedza ja za pomoca internetu. Czasami tez za pomoca auta. jaby to wszytsko zrobic? Juz kiedys szydelkowalem ale potrenuje i zaczne znowu tworzyc jaikes dziela np. bikini dla kobiety moich marzen. Mysle, ze to godny dzialania cel. Pozdrawiam serdecznie i z gory dzeikuje za pomoc jakiej moze bede potrzebowal. |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|