| Autor |
Wiadomość |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 17:51 Temat: Poznan |
oj tym razem zajrzałam za późno i nie załapałam się na dzisiejsze spotkanie
ale liczę, że niebawem uzgodnicie termin następnego spotkania i tym razem zareaguję w czas... |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 21:53 Temat: Poznan |
Aneta ja również dołączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrówka
Beata dzięki za opiekę nad moim "narzędziem", czegoś mi brakowało po powrocie do domu, ale szydełek ci w domu dostatek
Ja również dziękuję wszystkim uczestniczkom za miłe chwile no i oczywiście za cenne uwagi, które już wcielam w życie. Łączenie kułeczek już opanowane i łuczki też jakoś idą, następnym razem poproszę o pokazanie, jak zakańcza się robótkę frywolitkową.
Dziewczyny a majowy termin już ustalony?!
Ściskam serdecznie  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 22:21 Temat: Poznan |
Weraph: i ja w południe też dorzuciłam swój klik (nie pamiętam który to był głos ale coś koło 20)
Aneta: chętnie skorzystam z Twojego czasu już się cieszę i dziękuję z góry  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 15:55 Temat: Poznan |
to i ja się dopisuję, żeby załapać się na wolne miejsce
swoją drogą liczę na kolejną lekcję frywolitki (Jakieś proste wzorki) "flipanie" opanowałam i jakoś mi idzie tempo tzw żółwie ale do przodu...
21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś
12. Calatea13. Justyna-80 |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 13:16 Temat: Poznan |
Dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie, a w szczególności dla Anety za cierpliwość przy frywolitce
Nula moja córka zachwycon jajem położyła je sobie wczoraj na stoliczek przy łóżku he he
jeśli nie pójdę do pracy to z miłą chęcia zjawię się na spotkaniu |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 21:13 Temat: Poznan |
Cieszę się, że decyzja zapadła
Nula zmysł organizacyjny masz na piątkę  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Sob 17 Mar, 2012 17:34 Temat: Poznan |
Dziewczyny spotkanie już za tydzień a napiszecie gdzie?! Bo nie na ten temat nie znalazłam  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Pon 12 Mar, 2012 10:52 Temat: Poznan |
spotkanie 24.03
1. Paddington
2. Uchomisia
3. Żabka
4. Kasia A
5. bogusia1255
6. nula
7. Calatea
8. Haniutka
9. Regina
10 Justyna-80
to już wskoczyłam na listę bardzo się sięszę z tego że zdobędę nowe umiejętności liczę na Waszą pomoc
a czy miejsce już zostało ustalone bo jeśli tak to przegapiłam tę informację  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Nie 11 Mar, 2012 20:18 Temat: Poznan |
Dziewczyny tak sobie myślę, że chciałabym nauczyć się robienia feywolitek, już kiedyś się zabierałam ale jakoś z książki to kiepsko mi szło, czy któraś z Was na spotkaniu zaoferowałaby mi swoja pomoc w tej kwestii?!
Jeśli tak proszę o instrukcję co należy przynieść na lekcję ?! |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 17:00 Temat: Poznan |
Jeśli następne spotkanie odbędzie się tego 24.03 to ja z chęcią się zjawię jeśli znów nie dopadnie mnie jakieś paskudztwo
rozumiem, że tematem będą wielkanocne drobiazgi a napiszcie jakimi technikami będziecie się na nim zajmować? |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Pią 17 Lut, 2012 21:08 Temat: Poznan |
saba52 GRATULUJĘ
Dziewczyny tak bardzo się cieszyłam na spotkanie z Wami ale niestety grypa pokrzyżowała moje plany 38,8 i potforny ból gardła nie pozwoli mi jutro dotrzeć ale już czekam na następne spotkanie oby jak najszybciej
życzę wam miłego spotkania i owocnej twórczości  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Pon 13 Lut, 2012 21:42 Temat: Poznan |
przyjęłam do wiadomści zmianę miejsca spotkania, będę
 |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Nie 12 Lut, 2012 19:50 Temat: Poznan |
18/02, 15,00 REPUBLIKA RÓŻ
- weraph
- izziland
- paddington
- bogusia1255
- nula
- eli
- saba52
- Marysia
-Sabina
-Kasia A
- Uchomisia
- Haniutka
- Regina
- justyna-80
w takim razie dopisałam się i z chęcią się przyłączę choć pewnie na tym spotkaniu tylko jako obserwator |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Nie 12 Lut, 2012 10:35 Temat: Poznan |
nula :
a gdzie mogę oglądnąć te fotki, jeśli możesz podeślij linka  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Sob 11 Lut, 2012 21:08 Temat: Poznan |
Dziękuję za miłe przyjęcie
Dziewczyny jeśli mogę to też chętnie pojawię się W Republice Róż napiszcie tylko choć kilka słów co trzeba ze sobą zabrać i jak wyglądają te spotkania bo nie chcę czuć się wyalienowana  |
Temat: Poznan |
justyna-80
Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Czw 09 Lut, 2012 21:16 Temat: Poznan |
Witajcie kobietki Jestem nowa i dopiero "raczkuję" na forum no i to jeszcze z pomocą Nuli za co dziękuję.
Na razie przyglądam się Waszym pracom z ogromną uwagą i podziwem. Ja dłubię na szydełku ale te cuda z igły i nitki też są dla mnie ciekawe. Chętnię dołączę do Waszego grona i wezmę udział w Waszym spotkaniu jeślidojdzie ono do skutku i nie będziecie miały nic przeciwko.
Pozdrawiam ciepło.
Justyna |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|