RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 16
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 17:51   Temat: Poznan
oj tym razem zajrzałam za późno i nie załapałam się na dzisiejsze spotkanie wściekły
ale liczę, że niebawem uzgodnicie termin następnego spotkania i tym razem zareaguję w czas...
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 21:53   Temat: Poznan
Aneta ja również dołączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrówka Smile

Beata dzięki za opiekę nad moim "narzędziem", czegoś mi brakowało po powrocie do domu, ale szydełek ci w domu dostatek wesoło mi

Ja również dziękuję wszystkim uczestniczkom za miłe chwile no i oczywiście za cenne uwagi, które już wcielam w życie. Łączenie kułeczek już opanowane i łuczki też jakoś idą, następnym razem poproszę o pokazanie, jak zakańcza się robótkę frywolitkową.

Dziewczyny a majowy termin już ustalony?!
Ściskam serdecznie cmok
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 22:21   Temat: Poznan
Weraph: i ja w południe też dorzuciłam swój klik (nie pamiętam który to był głos ale coś koło 20)

Aneta: chętnie skorzystam z Twojego czasu już się cieszę i dziękuję z góry wesoło mi
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 15:55   Temat: Poznan
to i ja się dopisuję, żeby załapać się na wolne miejsce Wink

swoją drogą liczę na kolejną lekcję frywolitki (Jakieś proste wzorki) "flipanie" opanowałam i jakoś mi idzie tempo tzw żółwie ale do przodu...

21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś
12. Calatea
13. Justyna-80
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 13:16   Temat: Poznan
Dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie, a w szczególności dla Anety za cierpliwość przy frywolitce kwiatek dla ciebie

Nula moja córka zachwycon jajem położyła je sobie wczoraj na stoliczek przy łóżku he he

jeśli nie pójdę do pracy to z miłą chęcia zjawię się na spotkaniu
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 21:13   Temat: Poznan
Cieszę się, że decyzja zapadła

Nula zmysł organizacyjny masz na piątkę Smile
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Sob 17 Mar, 2012 17:34   Temat: Poznan
Dziewczyny spotkanie już za tydzień a napiszecie gdzie?! Bo nie na ten temat nie znalazłam puknąć się
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Pon 12 Mar, 2012 10:52   Temat: Poznan
spotkanie 24.03

1. Paddington
2. Uchomisia
3. Żabka
4. Kasia A
5. bogusia1255
6. nula
7. Calatea
8. Haniutka
9. Regina
10 Justyna-80


to już wskoczyłam na listę Smile bardzo się sięszę z tego że zdobędę nowe umiejętności liczę na Waszą pomoc cmoknięcie

a czy miejsce już zostało ustalone bo jeśli tak to przegapiłam tę informację gały
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Nie 11 Mar, 2012 20:18   Temat: Poznan
Dziewczyny tak sobie myślę, że chciałabym nauczyć się robienia feywolitek, już kiedyś się zabierałam ale jakoś z książki to kiepsko mi szło, czy któraś z Was na spotkaniu zaoferowałaby mi swoja pomoc w tej kwestii?!
Jeśli tak proszę o instrukcję co należy przynieść na lekcję ?!
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Czw 23 Lut, 2012 17:00   Temat: Poznan
Jeśli następne spotkanie odbędzie się tego 24.03 to ja z chęcią się zjawię jeśli znów nie dopadnie mnie jakieś paskudztwo Smile

rozumiem, że tematem będą wielkanocne drobiazgi a napiszcie jakimi technikami będziecie się na nim zajmować?
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Pią 17 Lut, 2012 21:08   Temat: Poznan
saba52 GRATULUJĘ Smile uklon
Dziewczyny tak bardzo się cieszyłam na spotkanie z Wami ale niestety grypa pokrzyżowała moje plany Sad 38,8 i potforny ból gardła nie pozwoli mi jutro dotrzeć ale już czekam na następne spotkanie oby jak najszybciej
życzę wam miłego spotkania i owocnej twórczości bye
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Pon 13 Lut, 2012 21:42   Temat: Poznan
przyjęłam do wiadomści zmianę miejsca spotkania, będę Smile
wesoło mi
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Nie 12 Lut, 2012 19:50   Temat: Poznan
18/02, 15,00 REPUBLIKA RÓŻ

- weraph
- izziland
- paddington
- bogusia1255
- nula
- eli
- saba52
- Marysia
-Sabina
-Kasia A
- Uchomisia
- Haniutka
- Regina
- justyna-80


w takim razie dopisałam się i z chęcią się przyłączę choć pewnie na tym spotkaniu tylko jako obserwator
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Nie 12 Lut, 2012 10:35   Temat: Poznan
nula :
a gdzie mogę oglądnąć te fotki, jeśli możesz podeślij linka Wink
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Sob 11 Lut, 2012 21:08   Temat: Poznan
Dziękuję za miłe przyjęcie hurrraaa
Dziewczyny jeśli mogę to też chętnie pojawię się W Republice Róż napiszcie tylko choć kilka słów co trzeba ze sobą zabrać i jak wyglądają te spotkania bo nie chcę czuć się wyalienowana Wink
  Temat: Poznan
justyna-80

Odpowiedzi: 5600
Wyświetleń: 1452445

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Czw 09 Lut, 2012 21:16   Temat: Poznan
Witajcie kobietki Smile Jestem nowa i dopiero "raczkuję" na forum no i to jeszcze z pomocą Nuli za co dziękuję.
Na razie przyglądam się Waszym pracom z ogromną uwagą i podziwem. Ja dłubię na szydełku ale te cuda z igły i nitki też są dla mnie ciekawe. Chętnię dołączę do Waszego grona i wezmę udział w Waszym spotkaniu jeślidojdzie ono do skutku i nie będziecie miały nic przeciwko.
Pozdrawiam ciepło.
Justyna
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11