RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 14
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę???
kika3002

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4246

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Śro 06 Lis, 2013 10:04   Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę???
a może jeszcze ktoś mi podpowie jak zrobić boki swetra żeby były jakby wyciągnięte do dołu coś takiego jak na zdjęciu
http://www.robotyreczne.c...-oversized.html
  Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę???
kika3002

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4246

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Śro 06 Lis, 2013 10:01   Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę???
JEST !!!!!! ZNALAZŁAM !!!!!! dopiero na 13 stronie.Dostałaś punkcik.Woelkie dzięki cmoknięcie
  Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę???
kika3002

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4246

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 05 Lis, 2013 08:27   Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę???
Szukam (nie tylko ja)schematu na tą czapkę
https://www.facebook.com/...&type=1&theater
Pomóżcie szewska pasja komputerowca(
  Temat: Czapeczki i torebeczki
kika3002

Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136

PostForum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.)   Wysłany: Śro 09 Paź, 2013 17:40   Temat: Czapeczki i torebeczki
Śliczna ta czapeczka brawo
  Temat: czapki mi sie chce
kika3002

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8908

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 08:07   Temat: czapki mi sie chce
Dziewczynki kochane proszę napiszcie mi jak zrobić (łączyć kolory albo ścieg) do tej czapeczki???
http://www.trendy-czapki....z-pomponem.html
  Temat: Czapeczki i torebeczki
kika3002

Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136

PostForum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.)   Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013 17:51   Temat: Czapeczki i torebeczki
Wielkie dzięki
  Temat: Czapeczki i torebeczki
kika3002

Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136

PostForum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.)   Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013 11:53   Temat: Czapeczki i torebeczki
Taki,tylko że robiony półsłupkami
https://picasaweb.google.com/111396880231987253813/Komplety?authkey=Gv1sRgCLfKt4K5tv78rQE#5708663779648155218
  Temat: Czapeczki i torebeczki
kika3002

Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136

PostForum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.)   Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013 09:33   Temat: Czapeczki i torebeczki
Kobitki to znowu ja z prosbą o pomoc.Mojej córce zachciało się szydełkowego beretu.Opiszę go jak najlepiej.Jest to duży beret wiszący z tyłu (młodzież teraz takie nosi)Chodzi mi o to jak go zrobić,jak gubic oczka i dorobić ściągacz na drutach.Beret na być półsłupkami.Może ktoś mi coś podeśle lub wytłumaczy.Z góry pięknie dziękuję
  Temat: Pomoc dla początkującej
kika3002

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4192

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 16:13   Temat: Pomoc dla początkującej
Wielkie dzięki,pomogłaś ,punkcik dla Ciebie kwiatek dla ciebie
  Temat: Pomoc dla początkującej
kika3002

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4192

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 14:55   Temat: Pomoc dla początkującej
Kobitki - Wy jesteście mądre,a ja????
Powiedzcie mi jak można połączyć nie szyjąc dwa elementy zakończone słupkami? np.prostokąty.
  Temat: wywijające się brzegi
kika3002

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 16741

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Śro 27 Lut, 2013 11:02   Temat: wywijające się brzegi
Ada napisał/a:
Lepszy od francuza jest "ryż".
I jeszcze jedno - wszelkie ściągacze obojętnie jakim wzorem robione, zawsze powinno się dziergać cieńszymi drutami. Przynajmniej o pół numeru. Wtedy nie trzeba zmieniać liczby oczek.

Uratowałam swojego nietoperza!!!!!!
Na dole bluzki nawlekłam na druty zwijający się dół i dorobiłam ryżem 4 rzędy.
  Temat: wywijające się brzegi
kika3002

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 16741

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Nie 24 Lut, 2013 21:32   Temat: wywijające się brzegi
Ja zaczęłam robić bluzkę ażurkiem i mam ten sam problem.Co sądzicie gdyby dorobić do dołu bluzki ściągacz na szydełku (ok 2 rzędów ze słupków?)
  Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!!
kika3002

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4522

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 05 Lut, 2013 20:44   Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!!
Przepraszam,ale rzeczywiście jestem tu nowa i jeszcze nie umię poruszać sie po portalu,ale jak to mówią nauka nie idzie w las.BARDZO dziękuję ci za pomoc. kwiatek dla ciebie
kwiatek dla ciebie
  Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!!
kika3002

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4522

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Wto 05 Lut, 2013 07:46   Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!!
Witam Was.Dziewczyny!!!!! Ratunku!!!!!1 pomóżcie mi i podajcie jakieś schematy do pelerynek do chrztu i komunii św.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11