| Autor |
Wiadomość |
Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę??? |
kika3002
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4246
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 06 Lis, 2013 10:04 Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę??? |
a może jeszcze ktoś mi podpowie jak zrobić boki swetra żeby były jakby wyciągnięte do dołu coś takiego jak na zdjęciu
http://www.robotyreczne.c...-oversized.html |
Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę??? |
kika3002
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4246
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 06 Lis, 2013 10:01 Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę??? |
JEST !!!!!! ZNALAZŁAM !!!!!! dopiero na 13 stronie.Dostałaś punkcik.Woelkie dzięki  |
Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę??? |
kika3002
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4246
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 05 Lis, 2013 08:27 Temat: [szydełko] Jak zrobić taką czapkę??? |
Szukam (nie tylko ja)schematu na tą czapkę
https://www.facebook.com/...&type=1&theater
Pomóżcie ( |
Temat: Czapeczki i torebeczki |
kika3002
Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136
|
Forum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.) Wysłany: Śro 09 Paź, 2013 17:40 Temat: Czapeczki i torebeczki |
Śliczna ta czapeczka  |
Temat: czapki mi sie chce |
kika3002
Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8908
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013 08:07 Temat: czapki mi sie chce |
Dziewczynki kochane proszę napiszcie mi jak zrobić (łączyć kolory albo ścieg) do tej czapeczki???
http://www.trendy-czapki....z-pomponem.html |
Temat: Czapeczki i torebeczki |
kika3002
Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136
|
Forum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.) Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013 17:51 Temat: Czapeczki i torebeczki |
| Wielkie dzięki |
Temat: Czapeczki i torebeczki |
kika3002
Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136
|
Forum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.) Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013 11:53 Temat: Czapeczki i torebeczki |
Taki,tylko że robiony półsłupkami
https://picasaweb.google.com/111396880231987253813/Komplety?authkey=Gv1sRgCLfKt4K5tv78rQE#5708663779648155218 |
Temat: Czapeczki i torebeczki |
kika3002
Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 336136
|
Forum: coś na głowę (czapki, kapelusze, berety...itp.) Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013 09:33 Temat: Czapeczki i torebeczki |
| Kobitki to znowu ja z prosbą o pomoc.Mojej córce zachciało się szydełkowego beretu.Opiszę go jak najlepiej.Jest to duży beret wiszący z tyłu (młodzież teraz takie nosi)Chodzi mi o to jak go zrobić,jak gubic oczka i dorobić ściągacz na drutach.Beret na być półsłupkami.Może ktoś mi coś podeśle lub wytłumaczy.Z góry pięknie dziękuję |
Temat: Pomoc dla początkującej |
kika3002
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4192
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 16:13 Temat: Pomoc dla początkującej |
Wielkie dzięki,pomogłaś ,punkcik dla Ciebie  |
Temat: Pomoc dla początkującej |
kika3002
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4192
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 14:55 Temat: Pomoc dla początkującej |
Kobitki - Wy jesteście mądre,a ja????
Powiedzcie mi jak można połączyć nie szyjąc dwa elementy zakończone słupkami? np.prostokąty. |
Temat: wywijające się brzegi |
kika3002
Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 16741
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 27 Lut, 2013 11:02 Temat: wywijające się brzegi |
| Ada napisał/a: | Lepszy od francuza jest "ryż".
I jeszcze jedno - wszelkie ściągacze obojętnie jakim wzorem robione, zawsze powinno się dziergać cieńszymi drutami. Przynajmniej o pół numeru. Wtedy nie trzeba zmieniać liczby oczek. |
Uratowałam swojego nietoperza!!!!!!
Na dole bluzki nawlekłam na druty zwijający się dół i dorobiłam ryżem 4 rzędy. |
Temat: wywijające się brzegi |
kika3002
Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 16741
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Nie 24 Lut, 2013 21:32 Temat: wywijające się brzegi |
| Ja zaczęłam robić bluzkę ażurkiem i mam ten sam problem.Co sądzicie gdyby dorobić do dołu bluzki ściągacz na szydełku (ok 2 rzędów ze słupków?) |
Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!! |
kika3002
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4522
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 05 Lut, 2013 20:44 Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!! |
Przepraszam,ale rzeczywiście jestem tu nowa i jeszcze nie umię poruszać sie po portalu,ale jak to mówią nauka nie idzie w las.BARDZO dziękuję ci za pomoc.
 |
Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!! |
kika3002
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4522
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Wto 05 Lut, 2013 07:46 Temat: [szydełko] Pelerynka - RATUNKU!!!! |
| Witam Was.Dziewczyny!!!!! Ratunku!!!!!1 pomóżcie mi i podajcie jakieś schematy do pelerynek do chrztu i komunii św. |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|