| Autor |
Wiadomość |
Temat: Problemy nowicjuszki |
malenka_8
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 21211
|
Forum: Podstawy Wysłany: Śro 03 Paź, 2007 21:34 Temat: Prosze pomóżcie... |
Od dłuższego czasu obserwuje to forum lecz sie jakoś nie ujawniałam... mam 15 lat i strasznie mi się spodobało szydełkowanie. znam juz podstawy znam słupki nie słupki itp ale mam problem z użyciem tego w praktyce tzn potrafię to zrobić ale mam problem z połączeniem tych elementów. Ogromnym problemem jest dla mnie połączenie łańcuszka tak by powstało koło. czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mam przejśc z łańcuszka do 1 rzędu? bo kompletnie mi to niewychodzi... a i jeszcze jedno gdy zaczynam robic pierwszy rząd np słupków to za ile nitek łańcuszka mam chwytać? gdzie mam wbijać szydełko??? bardzo was proszę niech mi ktoś pomoże.... tak strasznie mi sie to spodobało a niema mi kto pokazać!! z góry serdecznie dziękuje  |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|