RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 3
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
true colors

Odpowiedzi: 476
Wyświetleń: 241092

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Pią 25 Sie, 2006 22:37   Temat: Chwalimy się - wątek ogólny
Bećka absolutely fantastic, wonderful, it realizes much good to you, good brawo

you have much taste in realizing your creations still compliments
hello Sabry idę na imprezę

www.truecolors.it




Bećka napisał/a:
No te wysiedziane w strasznych mękach zebalek jajca można zobaczyć tu:

http://betic.multiply.com/photos/album/4

Ciąg dalszy nastąpi........... bo dziś znowu zakupiłam kolejną porcje drewnianych jajec :wesolek:
  Temat: Pierwsze nieudolne prace
true colors

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 108664

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 24 Sie, 2006 20:15   Temat: Re: Pierwsze nieudolne prace
Hi amazonka, you are very good painter cool

(Ciao amazonka, sei una decoratrice molto brava) brawo

( Sorry, I no understand your language:this forum is great!)
peccato io non sappia la vostra lingua... questo forum è molto carino idę na imprezę

ciao a tutte
Sabry




amazonka napisał/a:
Oto kilka moich prac ,to są moje początki w tej nowej dla mnie technice
[url=http://images3.fotos...7fm.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://images4.fotos...bfm.jpg]Obrazek[/URL]
  Temat: Moje decoupage
true colors

Odpowiedzi: 153
Wyświetleń: 158116

PostForum: Nasze prace - chwalimy się   Wysłany: Czw 24 Sie, 2006 19:49   Temat: Moje decoupage
Very nice (molto carino) radocha
compliments

Sabry


Grażyna napisał/a:
Piekne rzeczy robisz Bećka, a ta [url=http://images1.fotos...58m.jpg]Obrazek[/URL] jest niesamowita. gratuluję radocha
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11