RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 8
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: NICI KORD
yin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 20:00   Temat: NICI KORD
Ado nie znam producenta. Ale wiem na na 0,5 kg wchodzi 1500 m. Spódnica gały nie dam rady. Za mało praktyki. Smile
  Temat: NICI KORD
yin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 19:57   Temat: NICI KORD
Karmelku Twoje obrusy rewelka brawo . Ja az tak biegła w szydełku nie jestem Smile Musze poszukac schematów. Więc ruszam na poszukiwania Smile Pozdrawiam Smile
  Temat: NICI KORD
yin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 17:59   Temat: NICI KORD
Fruzia obrusik super. Dzieki Wam dziewczyny za zainteresowanie tematem.OK zrobie moze bieznik na lawe? Hm...... macie moze jakies ciekawe schematy (ława prostąkatna Smile)Pozdrawiam
  Temat: NICI KORD
yin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 21:47   Temat: NICI KORD
To było moje ryzyko. Nie znam sie na niciach nie wiem Urzekł mnie ich blask. Cosik mi sie wydaje ze z nich nic nie zrobie. Fruzia tzn. po praniu jaka ta serweta ma byc? Bardzo sie odkształca?
  Temat: NICI KORD
yin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 10:29   Temat: NICI KORD
Kasiu dziekuje Ci bardzo. Topik super. Rewelacja brawo Ja kupiłam takie nici http://www.fotosik.pl/pok...028afadf2c.html
Brak mi koncepcji co z nich zrobić. Może ktoś mnie poratuje schematem na topik? (oczywiscie uwzględniając rodzaj nici)
  Temat: NICI KORD
yin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 00:08   Temat: NICI KORD
ups jak to sie stało, że dwa razy mi to poszło? nie wiem Przepraszam .
  Temat: Powitanie
yin

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5590

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 00:02   Temat: Powitanie
Witam wszystkich forumowiczów. Ogladam Wasze prace juz od jakiegos czasu. Jestem pod olbrzymim wrazeniem Waszych dzieł. Mysle ze i mnie sie kiedys uda stworzyc takie "cudenka ". Pozdrawiam wszystkich
  Temat: NICI KORD
yin

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095

PostForum: Nici, nitki i niteczki...   Wysłany: Czw 29 Mar, 2007 23:56   Temat: NICI KORD
Witam. Jestem Na Waszym forum juz od jakiegos czasu Podziwiam Wasze dzieło, Sa cudowne. Ale ja mam problem. Zakupiłam nici kordowe i nie wiem co mozna z nich zrobic. Pomóżcie. Moze macie jakieś propozycje. Czy te nici nadaja sie na topik?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11