| Autor |
Wiadomość |
Temat: NICI KORD |
yin
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 20:00 Temat: NICI KORD |
Ado nie znam producenta. Ale wiem na na 0,5 kg wchodzi 1500 m. Spódnica nie dam rady. Za mało praktyki.  |
Temat: NICI KORD |
yin
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 19:57 Temat: NICI KORD |
Karmelku Twoje obrusy rewelka . Ja az tak biegła w szydełku nie jestem Musze poszukac schematów. Więc ruszam na poszukiwania Pozdrawiam  |
Temat: NICI KORD |
yin
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 17:59 Temat: NICI KORD |
Fruzia obrusik super. Dzieki Wam dziewczyny za zainteresowanie tematem.OK zrobie moze bieznik na lawe? Hm...... macie moze jakies ciekawe schematy (ława prostąkatna )Pozdrawiam |
Temat: NICI KORD |
yin
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 21:47 Temat: NICI KORD |
To było moje ryzyko. Nie znam sie na niciach Urzekł mnie ich blask. Cosik mi sie wydaje ze z nich nic nie zrobie. Fruzia tzn. po praniu jaka ta serweta ma byc? Bardzo sie odkształca? |
Temat: NICI KORD |
yin
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 10:29 Temat: NICI KORD |
Kasiu dziekuje Ci bardzo. Topik super. Rewelacja Ja kupiłam takie nici http://www.fotosik.pl/pok...028afadf2c.html
Brak mi koncepcji co z nich zrobić. Może ktoś mnie poratuje schematem na topik? (oczywiscie uwzględniając rodzaj nici) |
Temat: NICI KORD |
yin
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 00:08 Temat: NICI KORD |
ups jak to sie stało, że dwa razy mi to poszło? Przepraszam . |
Temat: Powitanie |
yin
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5590
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 00:02 Temat: Powitanie |
| Witam wszystkich forumowiczów. Ogladam Wasze prace juz od jakiegos czasu. Jestem pod olbrzymim wrazeniem Waszych dzieł. Mysle ze i mnie sie kiedys uda stworzyc takie "cudenka ". Pozdrawiam wszystkich |
Temat: NICI KORD |
yin
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 17095
|
Forum: Nici, nitki i niteczki... Wysłany: Czw 29 Mar, 2007 23:56 Temat: NICI KORD |
| Witam. Jestem Na Waszym forum juz od jakiegos czasu Podziwiam Wasze dzieło, Sa cudowne. Ale ja mam problem. Zakupiłam nici kordowe i nie wiem co mozna z nich zrobic. Pomóżcie. Moze macie jakieś propozycje. Czy te nici nadaja sie na topik? |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|