To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Wykroje, formy, inspiracje - Bluzka wizytowa dla 4,5 latki

elcja27 - Pią 29 Lis, 2013 23:28
Temat postu: Bluzka wizytowa dla 4,5 latki
Dziewczyny pomóżcie proszę - szukam wykroju na biała wyjściową bluzką dla dziewczynki w wieku 4-5 lat, rozmiar tak pomiędzy 110 a 116.
czeremcha - Sob 30 Lis, 2013 08:14

W necie takich rzeczy się na ogól nie znajdzie. Ostatnio pokazała się w sklepach Burda dla dzieci - pewnie mają ją jeszcze na stronie Burdy.

Ania

ciapara - Nie 26 Sty, 2014 15:48

elcja27, wyjściowa czyli jaka koszulowa?
A nie możesz sama formy wykonać na bazie ubranek, które masz? Czy nie masz dziecka pod ręką???

elcja27 - Nie 26 Sty, 2014 17:28

ciapara, wyjściowa czyli taka od "wielkiego święta", szukałam czegoś extra.
W końcu zmodziłam taką prostą, żeby tylko była, bo biała bluzka dziecku w przedszkolu potrzebna Smile Powinnam chyba zamknąć wątek, tak?

ciapara - Nie 26 Sty, 2014 18:04

elcja27, nie spoko, nie o to chodzi nic nie musisz robić.
Moja córka miała ładną białą bluzkę. Typ koszulowa na guziczki ozdobne a z przodu 3 kokardki uszyte z tego samego materiału... niestety nie mam jej już... za małą dawno i wydana do ludzi. Ale jak mi cos wpadnie w oko wrzucę linka, może innym się przyda.
A pokażesz nam swoją bluzeczkę? Swoje dzieło?

narele - Pon 27 Sty, 2014 08:43

elcja27, moja córka miała bluzkę koszulową z małą falbanką w stójce, i w listwie przy zapięciu nie do końca bluzki wyglądała bardzo elegancko. Zajrzyj na Papavero.pl tam powinnaś coś znaleźć, polecam bo warto. cool
elcja27 - Śro 29 Sty, 2014 16:16

narele, dzięki za podpowiedź, na pewno tam poszukam Smile
ciapara,
na pewno pokażę, tylko na razie zgłębiam kodeks drogowy, jak już będę po, to wstawię fotkę, a kto wie może nawet pokuszę się o własną galerię....?
edytuję: mam już fotki bluzki

i jeszcze zbliżenie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group