To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...

Nasze zainteresowania - Cheleading

ola1996 - Pią 04 Maj, 2007 12:58
Temat postu: Cheleading
Co o tym myuślicie. Ja jestem szkolną cherleaderka, ale dopiero zaczynamy, więc nie mamy układów. Dopiero kupujemy stroje, wymyślamy układy. A moze macie na nie jakieś pomysły?
Eve - Pią 04 Maj, 2007 14:01

Pomysły na stroje czy układy? Układy można podpatrzyć u zespołów, które zajmują się tym na co dzień. Mam kilka filmików z występów cheerleaderek (kiedyś najlepszych i najładniejszych w Polsce podobno Wink) z meczów. Jakbyś chciała to mogę się podzielić.
ola1996 - Pią 04 Maj, 2007 14:20

O układy, spódniczki już mamy kupione, a za bluzkami się rozglądamy. Niby mamy jeden układ, ale on z kibicowaniem niewiele ma wspólnego. Więc jestem zainteresowana;)
Eve - Pią 04 Maj, 2007 17:50

Ogólnie układy cheers ostatnio mają mało wspólnego z kibicowaniem. Na przykład w NBA dziewczyny, które występują w przerwach nie mają jakiś wyrafinowanych układów - wystarczy, że są ładne i z gracją się poruszają.

Tutaj wrzuciłam trochę filmików z występami. Może ci się przydadzą.

ola1996 - Pią 04 Maj, 2007 17:57

Dzięki, zaraz zobaczę. Tyle ze nasz układ jest do ,,Czerwonego Kapturka" i bardziej przypomina taniec, no nie wiem, zwykły, jak na dyskotece;)
Ula_K - Pią 04 Maj, 2007 18:44

Olu obejrzyj sobie np film "BRING IT ON ".....
ola1996 - Pią 04 Maj, 2007 19:20

Czy to ,,Dziewczyny z drużyny"? Wczoraj leciał, ale układy tam, to akrobacje...
LadyKingfisherg - Pon 07 Maj, 2007 21:52

a widzisz a ja robilam kilka ukladow dla cheerleaderek bo jestem choreografem z zawodu,niestety nagran nie posiadam Sad ale zachecam do obejrzenia filmu "Honey" z Jessica Alba,jesli kupisz lub znajdziesz wersje z bonusem jest tam nauka krokow do choreografii,moze sie przyda Smile bye