RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Galeria Złotej Rybki
Autor Wiadomość
beacia-24 
króliczek



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Autor tematu
Pomogła: 8 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 4293
Skąd: Częstochowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 21:35   Galeria Złotej Rybki

"Galeria Złotej Rybki"
Stworzona została na potrzeby zabawy "Maranciakowa Złota Rybka" by każdy obdarowany mógł anonimowo podziękować swojemu darczyńcy za niespodziankę wpisując kilka słów i wstawiając zdjęcie.
W wątku tym nie umieszczamy innych komentarzy, gdyż stanowi on tylko sygnał dla obdarowującego, że przesyłka dotarła do adresata.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Beacia
mój blog

tu znajdziecie moje małe co nieco Smile http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496
Ostatnio zmieniony przez beacia-24 Nie 15 Kwi, 2012 21:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
lamika88 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 24 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 5903
Skąd: Zielona Góra

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Wto 22 Maj, 2012 21:07   

Czyli będę pierwsza wesoło mi Mogę napisać tylko tyle, ze dostałam paczuszkę i wiem od kogo wesoło mi Niestety nie widziałam jej na własne oczka bo jestem na studiach i do domku dotrę dopiero w piątek ale przez telefon mama zdała mi szczegółową relację hahahihi Tak więc bardzo dziękuję mojej Złotej rybce za śliczne prezenty cmoknięcie A zdjęcie dorzucę jak już dotrę do domu i wtedy dopiszę coś więcej tylko nie chciałam żeby moja Złota Rybka martwiła się, że paczka zaginęła bye

Edit: 25.05.2012
Dotarłam do domku i dorwałam się do mojej paczuszki wesoło mi Oj tak jedna wielka niespodzianka... wesoło mi Na pierwszy ogień pięknie pachnące i wygalające jak marzenie mydełko - już zagościło w mojej szufladzie wesoło mi

Następnie piękna dama na miotle - storczyk bardzo ucieszył się z jej towarzystwa a zazdrośnicy gapią się w okno wesoło mi

Następnie kubek, przez który buzia cieszy mi się od ucha do ucha - trzeba zacząć zalecana terapię wesoło mi

Dodam tylko, że padł mi aparat i niektóre zdjęcia są robione telefonem... I nie zrobiłam zdjęcia drugiej strony kubka a jest n a nim wzorek chyba właśnie na motylka i gotowy motylek... A w środku kubka... wesoło mi

Zrobiłam z nich sobie girlandę na okno i fruwają teraz przy szybie wesoło mi Kolejna rzecz, która będzie wzbudzać zazdrość sąsiadów hahahihi

Więc moja kochana Złota Rybko - Ty dobrze wiesz, że ja wiem kim jesteś i że pewnie wszyscy inni też będą wiedzieć... wesoło mi Bardzo Ci dziękuję za całą masę frajdy i uśmiechu na twarzy cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Nowe miejsce w sieci:
http://lamikahandmade.blogspot.com/

Moja galeria:
http://picasaweb.google.com/lamika88

Mój blog:
http://lamika88.blogspot.com/

Tutaj gotuję:
http://lamika88gotowanie.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez lamika88 Pią 25 Maj, 2012 17:52, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Apak 
Użytkownik b. aktywny
Ania



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 2644
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 24 Maj, 2012 20:06   

hurrraaa hurrraaa hurrraaa

Złota Rybka się napracowała, przepłynęła cały ocean i przyniosła mi CUUUUDNY PREZENT!!!! W grubaśnej kopercie znalazłam przepiękny obrus na mój mały stoliczek - po prostu arcydzieło! Zrobiony z cieniutkiej nitki, przez co jest delikatny i finezyjny. Majstersztyk! Wzór prześliczny - moim zachwytom nie ma końca! hopla hopla hopla Już jest na stoliku i zostanie tam na długo radocha radocha radocha

Kochana Złota Rybko! Sprawiłaś mi OGROMNIASTĄ radość, mam na twarzy uśmiech niemal dookoła głowy i co spojrzę na stoliczek, to mi serducho skacze z radości. Tysiąckrotnie Ci dziekuję i ściskam bardzo, bardzo mocno!!!!! cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie



+1  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Runa 
Użytkownik b. aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 2014

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 25 Maj, 2012 20:34   

I ja dostałam prezent od bardzo pracowitej Złotej Rybki hopla
Muszę napisać, że jest to jeden z piękniejszych prezentów jaki kiedykolwiek dostałam wesoło mi I dzisiaj jestem najszczęsliwszą osobą na świecie wesoło mi
Przepiękna chusta o jakiej marzyłam od dawna

I przepiękne frywolitkowe zakładki, białą porwała od razu moja trzyletnia córka mówiąc "będę miała teraz śliczną zakładkę "Smile musze jakoś ją przejąć ale niech się na razie nacieszy Smile a druga już zastąpiła papierową cool
Zdjęcia nienajlepsze ale ciemno już a ja chyba nie jestem najlepszym fotografem puknąć się ale musiałam się pochwalić prezentami.
Złota Rybko postokroć dziękuję cmoknięcie love love love love love love Jestem tak szczęsliwa, że brak mi słów Smile a chusta będzie miała jutro swoją imprezową prezentację hopla Tylko boję się ją zblokować żeby nie zepsuć oooo nieee - doradźcie jak to zrobić

+1  plus minus  Kto ocenił?
Ostatnio zmieniony przez Runa Pią 25 Maj, 2012 20:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Violetta21 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 73 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 28 Lip 2005
Posty: 14912
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012 10:04   

Moja radość była ogromna jak dostałam to co mi się marzyło hopla hopla hopla



Takie cuda dostałam od Uli42 cmoknięcie

Ulu kochana dziękuje z całego serduszka cmoknięcie cmoknięcie cmok

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
od dzisiaj najnowsze robótki Smile
http://picasaweb.google.com/hobbyrekodzielo
mój najnowszy blog
http://mojerobotki-violetta666.blogspot.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16