Wzory na druty

Ażurek-

1.rz.: *10 o. p.*, powtarzać *-*.
2.rz.: *1 narzut, 1 o. l.- powtórzyć 5 razy, 5 o. lewych*, powtarzać*-*.

3.rz.: *5 o. p., zdjąć 5 oczek jak do przerobienia na lewo, zsuwając z drutu następujące po nich narzuty, potem te 5 podciągniętych do góry oczek przełożyć znów na lewy drut. Teraz wykonać 2 narzuty, 5 podciągniętych do góry oczek przerobić razem na prawo odwrócone i wykonać 2 narzuty*, powtarzać *-*.
4.rz.: *1 o. l., 1 o. l. odwrócone, 2 o. l., 1 o. l. odwrócone, następnie pięć razy- 1 narzut, 1 o. l. na zmianę*, powtarzać *-*.
5.rz.: *zdjąć 5 oczek jak do przerobienia na lewo, zsuwając z drutu następujące po nich narzuty, potem te 5 podciągniętych do góry oczek przełożyć znów na lewy drut. Teraz wykonać 2 narzuty, 5 podciągniętych do góry oczek przerobić razem na prawo odwrócone i wykonać 2 narzuty, 5 oczek prawych*, powtarzać *-*
6.rz.: *pięć razy- 1 narzut, 1 o. l. na zmianę, 1 o. l., 1 o. l. przekręcone, 2 o. l., 1 o. l. przekręcone*, powtarzać *-*.
Rz. 3.-6. należy powtarzać.Strona główna I Coś dla ciała I Coś dla ducha I Miękkie i puchate I Zielono mi I Ciekawe linki I Od autorki I Mapa stron I Nowości I Księga gości
Portal   Forum   Polityka Prywatności