RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: maranta
Sob 15 Wrz, 2007 20:45
prace Ani - SZAL s.72
Autor Wiadomość
Ania 


Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 20 Gru 2005
Posty: 660
Skąd: częstochowa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006 23:14   

Niedawno skończyłam dziergać "takowoż oto płaszczynkę" ;-) i pora się pochwalić.

Płaszczyk zrobiłam z Lukrecji (10% poliamid, 40% wiskoza, 50% akryl), na całość poszło równiutko 50dkg, szydełko 5mm.

Tutaj jest
fotka ślicznego oryginału, a tutaj schemacik i opis

Na zdjęciu płaszczyk prosto po praniu w pralce! i wysuszeniu, muszę go jeszcze ładnie rozprasować :P



  plus minus  Kto ocenił?
_________________
ZAPRASZAM NA BLOGA
Mój Fanpage
 
     
Eve 


Pomogła: 22 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 482
Skąd: Wrocław

Medale: Brak

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006 23:31   

No no no. :mrgreen: Sliczny plaszczyk. :wesolomi: Twoj wyglada bardziej efektowniej niz oryginalny :cooool:

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
Beata61 

Pomogła: 7 razy
Wiek: 64
Dołączyła: 30 Maj 2006
Posty: 845
Skąd: lubuskie

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006 23:35   

Desik, śliczny płaszczyk to jest Twój, a nie orginał. :brawo:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/112701202174003345210/MojeDrutyISzydeKo#
https://picasaweb.google.com/112701202174003345210/Bizuteria#
Blog: http://ubeaty.blogspot.com/
 
 
     
Halkuk 


Pomogła: 18 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 25 Sie 2005
Posty: 4709
Skąd: Bytom

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 07:15   

Desik, popieram koleżanki ! Twój ładniejszy niż orginał :cooool: :brawo: :radochaaaa:
Te guziczki dodają uroku , i są praktyczniejsze niż wiązanie :uklon: :pabye:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam - Halina.
 
 
     
teris 


Pomogła: 12 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 26 Sie 2006
Posty: 1016
Skąd: Pilica

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 07:22   

Bardo ładny i guziczki też fajnie dopasowane :cooool: :cooool:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Irena
http://irenkastyle.blogspot.com/
http://teris.fotosik.pl/albumy/82385.html
http://dziendobry.tvn.pl/...west,72174.html
 
     
mordka 
na co dzień Monika


Pomogła: 11 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Lip 2005
Posty: 1328

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 08:00   

Desik cudenko!

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Monika

http://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=70834

Gość Zapraszam na bloga :cmooook:
 
 
     
barbara 1 


Pomogła: 52 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 6379
Skąd: Częstochowa

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 08:49   

O Qurcze Desik,ale cudo :brawo: Ty to jesteś zdolna kobitka :hiheha:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko
 
     
agniechak 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Paź 2005
Posty: 631
Skąd: Małopolska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 08:52   

Desik - jesteś artystką :) :cooool: :cooool: :cooool: Zadasz szyku tym strojem - nie ma wątpliwości :hooop:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Aga

mój album
http://agniechak.fotosik.pl/albumy/34768.html - prace, równiez kilka fotek wspaniałych prac z kiermaszu Wielkaocnego - wykonane przez inne maniaczki rękodzieła

http://agniechak.fotosik.pl/albumy/44887.html - trochę wzorków
 
     
Anusiaczek 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 431
Skąd: Kraków

Medale: Brak

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 09:19   

Desik płaszczyk zdecydowanie ładniejszy od oryginału :brawo: :brawo: :brawo:
Twój jest śliczny!

Powiedz, dobrze ci się z tej lukrecji szydełkowało? Moja mama próbowała coś z niej kiedyś robic i bardzo narzekała, że sztywne. Potraktowała ją ostatecznie drutami.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowienia,
Anusiaczek

http://ania.po-nitce.com/
 
 
     
Pani Mama 
Ania :)


Pomogła: 3 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 20 Sty 2006
Posty: 1020
Skąd: Częstochowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 09:30   

Desik :szczeka: ale w alejach cie zaczepie nie ma co

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Ania
moje albumiki
http://pani_mama.fotosik.pl/albumy/4251.html
http://pani_mama.fotosik.pl/albumy/4279.html
 
 
     
magnolia 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 16 Sie 2006
Posty: 1042
Skąd: mulhouse

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 09:43   

Desik :galy_: toz to prawdziwa sztuka Twoj plaszczyk zrobil furrore na forum, :cooool: a co bedzie na miescie :cooool: :cooool: :hurrrra: :hurrrra: :hurrrra:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
moje albumy:
http://magnoli.fotosik.pl/albumy/68311.html
http://picasaweb.google.com/magnolia140/MojePrace#
moj blog
 
     
Ania 


Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 20 Gru 2005
Posty: 660
Skąd: częstochowa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 10:20   

Dziękuję wszystkim :cmooook: :cmooook: :cmooook:


Przyznam że jestem bardzo zadowolona z tego płaszczyka, wyszedł bardzo efektownie, nawet się nie spodziewałam!!!

Anusiaczku ja jestem bardzo zadowolona z Lukrecji, na szydełku robi mi się z niej idealnie, nie jest sztywna nawet jak dziergałam ciaśniejszym splotem....... ale zawsze dziergam szydełkiem trochę za grubym w stosunku do tej włóczki. :-)


Haha ....parę dni temu goniła mnie jakaś pani, bo chciała koniecznie obejrzeć płaszczyk z bliska........ bidulka się zziajała zanim mnie dogoniła :mrgreen:

Pani Mamo ....to teraz jak jakaś kobitka będzie mnie goniła, to będę wiedziała że to Ty! :jezyczek:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
ZAPRASZAM NA BLOGA
Mój Fanpage
 
     
karmelek 


Pomogła: 52 razy
Dołączyła: 06 Sty 2006
Posty: 2227
Skąd: Małopolska

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 10:25   

desik CUDO wyszydełkowałaś :uklon: :uklon: :uklon:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
moja stronka:
http://www.karmelek.info
 
     
magdalena 
mama 2 łobuzów :-)


Pomogła: 7 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2006
Posty: 1299
Skąd: Mikołów

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 10:49   

Desik na widok płaszczyka zaparło mi dech w piersiach.Cudo stworzyłaś!! :brawo: :cooool:

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
alienor 
vel 3nereida


Pomogła: 10 razy
Wiek: 62
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 2601
Skąd: Katowice

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 11:09   

Właśnie zastanawiałam się jak to napisać żeby nie wyszło wazeliniarsko , a tu proszę wszyscy uważają że Twoj jest ładniejszy od oryginału i mają rację :cooool: :hooop: :cooool:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Oddam lenia w dobre ręce
 
     
Mao 


Pomogła: 13 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 06 Maj 2006
Posty: 1321
Skąd: Toruń

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 11:09   

desik, piękny :cooool: :cooool: :cooool: :brawo: :brawo: :brawo: na tą pogodę idealny i pewnie nie jeden na ulicy szczękę zbiera :szczeka:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Albumy:
http://mao1.fotosik.pl/albumy/66848.html
http://picasaweb.google.com/Mao.maosia1
Bloguję: http://szydelkownia.blogspot.com/
 
 
     
maranta 



Pomogła: 68 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 01 Cze 2005
Posty: 6004
Skąd: Gdynia

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 12:00   

Desik, faktycznie oryginał wysiada przy Twoim płszczyku, toż to dzieło sztuki jest :cooool: :cooool: :cooool:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl
 
 
     
Hala72 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 54
Dołączyła: 10 Mar 2006
Posty: 737
Skąd: Chorzów

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 14:21   

:cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: :cooool: cóż więcej mogę powiedzieć...

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Kobieta ma tyle siły, że zadziwia...
 
     
Violetta21 


Pomogła: 73 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 28 Lip 2005
Posty: 14912
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 2 (Więcej...)

  Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 18:51   prace desik

Desik :galy_: szczęka spadła mi na podłogę Super płaszczyk :cooool: :radochaaaa:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
od dzisiaj najnowsze robótki :)
http://picasaweb.google.com/hobbyrekodzielo
mój najnowszy blog
http://mojerobotki-violetta666.blogspot.com/
 
 
     
Anna B. 

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 971
Skąd: Ziemia Lubuska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 19:25   

Desik, będę orygalna zapewne, gdy napiszę -ależ mi się Twoja płaszczyna podoba! :uklon: :cooool:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki! :)
oraz patchworki i inne stworki

 
     
kama32gdy 

Wiek: 54
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 8

Medale: Brak

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 20:15   

Desik, z wielką niecierpliwością czekałam na ten zapowiadany płaszczyk i.... opłacało się bo zrobiłaś go rewelacyjnie. Jest bardzo szykowny. Super!!!

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Elżbieta P. 
Ela


Pomogła: 25 razy
Wiek: 71
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 8756
Skąd: Łódź

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 22:16   

Desik płaszczyk jest rewelacyjny :brawo: :brawo: :brawo:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
moje prace:
http://fruzia155.fotosik.pl/albumy/4297.html
http://picasaweb.google.com/tadelap
 
     
Ania 


Autor tematu
Pomogła: 2 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 20 Gru 2005
Posty: 660
Skąd: częstochowa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 25 Wrz, 2006 23:41   

Oj dziewczyny :oops: ....... jeszcze raz dziękuję. Wasze pochwały mocno mnie rozgrzały :lol: do .....następnego płaszczyka!!!!

Kupiłam już włóczkę, ale tym razem będę dziergać już coś mniej "dziurawego" i cieplutkiego, na zbliżającą się jesień.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
ZAPRASZAM NA BLOGA
Mój Fanpage
 
     
alwisia 
alwisia


Wiek: 83
Dołączyła: 05 Cze 2006
Posty: 221
Skąd: Kujawsko-Pomorskie

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 13:42   

Płaszczyk super :cooool: :cooool: :cooool:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Szanujcie staruszki, bo kiedyś też nimi będziecie.
 
 
     
Mamutka 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 334
Skąd: Rydułtowy

Medale: Brak

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2006 14:04   

Oj Desiku piękny masz ten płaszczyk :brawo: . Świetnie w nim wyglądasz :cooool: . Założę się, że będziesz obiektem zazdrości niejednej dziewczyny :pabye:

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
pozdrawiam Ewa

Moja strona

Mój blog
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 39