Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:45 |
Witam i od razu się chwalę :) |
| Autor |
Wiadomość |
karmelek
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 06 Sty 2006 Posty: 2227 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 13:37
|
|
|
no nie wytrzymam !!! cudna, już się czuje Święta !!! Czy możesz zamieścić schemat? to też taką wydziergam 
|
|
|
|
 |
Hala72
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 54 Dołączyła: 10 Mar 2006 Posty: 737 Skąd: Chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 14:00
|
|
|
śliczności, o ile się nie mylę to chyba snechurka, śliczny kolorek
|
_________________ Kobieta ma tyle siły, że zadziwia... |
|
|
|
 |
agniechak
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Paź 2005 Posty: 631 Skąd: Małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 14:44
|
|
|
fajne te choineczki , jeszcze róż z liści jesiennych nie zrobiłam a tu już święta , oj muszę się brać do roboty zamiast w necie siedzieć
|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Hala72
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 54 Dołączyła: 10 Mar 2006 Posty: 737 Skąd: Chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 15:37
|
|
|
hm...a mysłałam,że snechurka...ale tak czy siak śliczny kolorek
|
_________________ Kobieta ma tyle siły, że zadziwia... |
|
|
|
 |
mordka
Użytkownik b. aktywny na co dzień Monika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 46 Dołączyła: 27 Lip 2005 Posty: 1328
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
magdalena
Użytkownik b. aktywny mama 2 łobuzów :-)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 47 Dołączyła: 10 Lut 2006 Posty: 1299 Skąd: Mikołów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 17:32
|
|
|
Sliczna.
Już wydrukowałam schemat.
Do świąt chyba zdążę! 
|
|
|
|
 |
alwisia
Użytkownik średnioaktywny alwisia


Kraj:

Wiek: 83 Dołączyła: 05 Cze 2006 Posty: 221 Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 04 Paź, 2006 17:59
|
|
|
Piękna ta serwetka w choinki,też się do niej przymierzam. 
|
_________________ Szanujcie staruszki, bo kiedyś też nimi będziecie. |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Beata61
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 7 razy Wiek: 64 Dołączyła: 30 Maj 2006 Posty: 845 Skąd: lubuskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
agniechak
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Paź 2005 Posty: 631 Skąd: Małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Anusiaczek
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 52 Dołączyła: 26 Lut 2006 Posty: 431 Skąd: Kraków
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
kama32gdy
Milczek

Wiek: 54 Dołączyła: 27 Lis 2005 Posty: 8
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 05 Paź, 2006 19:34
|
|
|
Ja również jestem pod wrażeniem Twojej serwetki. Już nawet zakupiłam kordonek. Powiedz czy koraliki wrabiałaś od razu, czy na koniec naszywałaś?
Pozdrawiam
IW
|
|
|
|
 |
agniechak
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Paź 2005 Posty: 631 Skąd: Małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
agniechak
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Paź 2005 Posty: 631 Skąd: Małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 06 Paź, 2006 17:21
|
|
|
W lecie sprułam stary swetr i zrobiłam z niego bezrękawnik Dziś miałam okazję go wreszcie założyć , od razu się chwalę. Fotka jeszcze ciepła.
Nieskromnie dodam, że jestem bardzo zadowolona i już myślę, że zrobię następny, tylkow innyum kolorze.
|
_________________ Aga
mój album
http://agniechak.fotosik.pl/albumy/34768.html - prace, równiez kilka fotek wspaniałych prac z kiermaszu Wielkaocnego - wykonane przez inne maniaczki rękodzieła
http://agniechak.fotosik.pl/albumy/44887.html - trochę wzorków |
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 06 Paź, 2006 18:37
|
|
|
AGA bardzo proszę o podrzucenie schemaciku na to ubranko do chrztu (sukieneczkę, czapeczkę i pelerynkę) Robiłam teraz też pelerynkę do chrztu, ale tworzyłam sama z kilku wzorków.
I jeszcze jedno pytanko wyjaśnij mi jaśniej jak wrabiać odrazu te koraliki do serwetki choinkowej ?
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
agniechak
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 1 raz Dołączyła: 28 Paź 2005 Posty: 631 Skąd: Małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 06 Paź, 2006 19:23
|
|
|
Jarka, nie mam schematu, bo robiłam z głowy Ale sukieneczkę robiłam tak: najperw od pasa górę karczek słupkami. A od karczku w dół sukienkę. Najpierw zrobiłąm dzueki na wstążeczkę, chyba słupek 2 oczka łańcuszka itd. A potem robiłam 2 słupki 2 oczka łańcuszka i 2 słupki - wszystko wbijane do jednego miejsca, potem 2 oczka łańcuszka, słupek, 2 oczka łańcuszka. I sukienka sama się formowała. A obrabiałam ząckami. W ostatnim rzędzie między dwoma słupkami robiłąm ząbka Jakbyś coś nie mogła z mojego tłumaczeni zrozumieć, pisz - spróbuję jeszcze raz a_kubica@op.pl
Do czapeczki teń nie mam schematu. Zaczynałam od małego kółeczka i stopniowo dodawałam słupki aż do porezbnego obwodu.
Pelerynkępodobnie, jak sukienkę, tylko dodawałm oczek łąńcuszka między słupkami.
A koraliki na choinki najpierw nawlekłam na nitkę iwrabiałam w trakcie robótki.
|
_________________ Aga
mój album
http://agniechak.fotosik.pl/albumy/34768.html - prace, równiez kilka fotek wspaniałych prac z kiermaszu Wielkaocnego - wykonane przez inne maniaczki rękodzieła
http://agniechak.fotosik.pl/albumy/44887.html - trochę wzorków |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
karmelek
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 06 Sty 2006 Posty: 2227 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 07 Paź, 2006 19:46
|
|
|
AGA ! Wielkie dzięki za wskazówki, myślę że sobie poradzę. Ale narazie zabieram się za świąteczne robótki.
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 37 |
|
|