|
SUKIENKI |
| Autor |
Wiadomość |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 27 Cze, 2011 17:41
|
|
|
Urocza rewelacyjna !!!
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
wyrosnieta11
Użytkownik aktywny wyrosieta11

Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 40 Dołączyła: 29 Kwi 2008 Posty: 353 Skąd: Piława Górna
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 10:12
|
|
|
Kobietki dzis widzialam w biedronce koszulki nocne za 20zl i sadze ze nadawalyby sie na haleczki pod te wasze przesliczne sukienki
|
_________________ http://picasaweb.google.com/wyrosnieta11 |
|
|
|
 |
balbinka1965
Użytkownik aktywny Ania


Kraj:

Pomogła: 14 razy Wiek: 61 Dołączyła: 14 Lut 2010 Posty: 349 Skąd: Gdansk
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 11:25
|
|
|
barbara 1,
sukienka bajeczna, cos wspanialego
|
|
|
|
 |
Aurelia
Użytkownik aktywny Aurelia

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 54 Dołączyła: 28 Cze 2009 Posty: 465
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 11:40
|
|
|
Rewelacyjna poprostu. 
|
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 12:43
|
|
|
dla mnie rewelacja
Basiu czy mogłabyś jakoś rozrysowac jak łączyłaś te elementy? Dla mnie w tej chwili to czarna magia a sukienka jest super. Czy wszystkie elementy są tej samej wielkości?
|
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 12:55
|
|
|
I jeszcze napisz jakie nici najlepiej kupić
Cały czas pokazujesz coś nowego, ja nie nadąże zapisywać schematów a ty już masz zrobione ciuszki 
|
|
|
|
 |
borutka63
Użytkownik aktywny borutka


Kraj:

Pomogła: 6 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lis 2009 Posty: 581 Skąd: zach-pomorskie
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
szydeleczko
Użytkownik aktywny Ela N


Kraj:

Pomogła: 14 razy Dołączyła: 04 Maj 2006 Posty: 947 Skąd: KONIN
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 14:42
|
|
|
| Cytat: |
I jeszcze napisz jakie nici najlepiej kupić |
cienkie typu maxi,coton filet,maja,hemera itd.
wtedy bedzie bardziej elegancka
| Runa napisał/a: | Basiu czy mogłabyś jakoś rozrysowac jak łączyłaś te elementy? Dla mnie w tej chwili to czarna magia a sukienka jest super. Czy wszystkie elementy są tej samej wielkości?
|
rozrysuje.Może to Ci trochę rozjaśni w głowie
http://club.osinka.ru/topic-29479?&start=0
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 14:46
|
|
|
Dzięki , będę próbować, zobaczymy co mi wyjdzie 
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 14:52
|
|
|
Basiu podoba mi się motyw czarnej
|
|
|
|
 |
Asia S.
Użytkownik b. aktywny Piuma


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 49 Dołączyła: 15 Wrz 2006 Posty: 2312 Skąd: Wolbrom (Małopolska)
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 19:56
|
|
|
basiu, jesteś wielka . Powiedz jeszcze od którego momentu najlepiej zacząć? Wszystko jedno? I czy przez całą długość sukienki (przynajmniej do pasa) jest tyle samo elementów? I na razie ostatnie pytanie ile wychodzi włóczki? Będe próbowaa robić na rozmiar 36
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 20:22
|
|
|
Ja zaczynam od dołu sukienki szydełkiem 1,75(elementy wtedy są najwieksze}w drugim rzedzie elementów przechodze na mniejsze szydełko np. o nr. w pasie robie 1,3 mm.w biuscie wiekszym.Na koncu robie wykonczenia dołu,czyli koronka lub cos innego i oczywiscie jeszcze pachy.Elementów jest zawsze tyle samo.W czarnej było na obwodzie 10 elementów,w beżowej 8(schemat tych elementów jest większy Na dł. zrobiłam 10 elementów.Bezowa miała 110 cm. dł. a czarna 104 ,klientka była niska)Nitki poszło okł.300 gr.( w 100 gr. miałam 560 m.)
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 20:26
|
|
|
Dzięki
jutro wyjeżdżam i do końca tygodnia raczej nie będe miała netu, mam nadzieję, ze po powrocie bede mogla coś pokazać 
|
|
|
|
 |
rusalka1
Milczek

Kraj:

Wiek: 49 Dołączyła: 16 Lip 2010 Posty: 19
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 23:52
|
|
|
CZARNA JEST TAKA PIĘKNA ZE MOŻNA PAŚĆ Z WRAŻENIA CUDO!!!!
|
|
|
|
 |
kasia123
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 14 Wrz 2009 Posty: 1114 Skąd: Małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Stella
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 2 razy Dołączyła: 21 Lut 2007 Posty: 385 Skąd: Śląsk
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 21:04
|
|
|
kasia123, śliczny kolor i wykonie sukienki. Ślicznie Ci w tej sukience.
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 21:05
|
|
|
Świetna bardzo ładnie się w niej prezentujesz i kolorek na czasie, szkoda, że nie można powiększyć fotki 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
Kamoni
Użytkownik aktywny Monika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Wiek: 56 Dołączyła: 15 Maj 2009 Posty: 909 Skąd: Zielona Góra
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 36 |
|
|