RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Mistrzunia ciąg dalszy
Autor Wiadomość
dom_Klary 
Użytkownik b. aktywny
Prowence



Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 1790
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 28 Maj, 2007 15:09   Mistrzunia ciąg dalszy

Przepraszam, że tak cudną stronę, jak frywolitkowe szaleństwa sprowadzam do prozy [a może ciut niżej] ale gotuję się ze złości. W dalszym ciągu powracam do owego naszyjniczka.Jestem monotematyczna, ale trudno.Robię go już,dzięki Wam, sprawnie i szybko.Koraliki nawlekane sposobem przez Was proponowanym tylko śmigają.A ja cały czas myślę o panu, który go na łamach oficjalnego pisemka zaprezentował.Jakich epitetów wobec tego pana stosuję nie chcę cytować [nie wypada].Aby nie zabrzmiało to jako łamanie praw autorskich podkreślam, że jest to cytat z publikacji p. Jana Stawasza-"...na kordonek nawinięty na czółenko nanizać odpowiednią ilość koralików[dla danej części]' .
Po przeliczeniu tych koralików wyszło mi ich, bagatela- w najmniej obkoralikowanej części112.Mistrzuniu - powodzenia.Cytuję dalej:'Koraliki umieścić i na kordonku na czółenku i na kordonku z motka..."
Takich słów, które informują o postępowaniu podczas tworzenia naszyjniczka jest wiele,chociażby"długie koraliki na 11-milimetrowych pikotach umieścić pomagając sobie nawlekaczem do igieł lub innym długim,cienkim drutem". !!!!!!!!! .Panie mistrz, ja, prosty plastyk używam szydełka.
Dlaczego tak się wnerwiam -Wy w prosty, życzliwy sposób informujecie o swoich sposobach w ułatwianiu pracy,pomagacie bezinteresownie,jesteście prawdziwymi Twórcami,

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Anna B. 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 971
Skąd: Ziemia Lubuska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 28 Maj, 2007 16:04   

dom_Klary, czy teraz rozumiesz, dlaczego określamy tego pana miszczem? Smile Na dodatek takim, który jako pierwszy wynalazł frywolitki i w ogóle! rotfl

Działaj dalej! cmok
Obejrzałam sobie ten naszyjnik w gazetce. Na kupienie jej sobie jednak się nie skusiłam. Wolę dłubać po swojemu. Wink

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrowionka!
Anna B.
******************
Zapraszam na frywolitki! Smile
oraz patchworki i inne stworki

 
 
dom_Klary 
Użytkownik b. aktywny
Prowence



Kraj:
Poland

Autor tematu
Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 1790
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 28 Maj, 2007 19:45   

Dziewczyny, czy nie ma sposobu na mistrzunia?Może gazetki nie wiedzą,że człowiek wprowadza w błąd.Ktoś pragnie własnoręcznie coś stworzyć.Kupuje przewodnik-instrukcję i klapa w całej pełni.Zenada, nie rozumiem tego Gazety powinny drukować też adres naszego forum,wtedy rękodzielnictwo miałoby szansę a my możliwość poznania prawdziwych kreatorów frywolitkowych cudności.
Pozdrowienia [nerwy mi puściły-byłam w ogrodzie]

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Bernadka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Pomogła: 11 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 3347
Skąd: małopolska

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 28 Maj, 2007 20:13   

Anna B. napisał/a:
Na kupienie jej sobie jednak się nie skusiłam.
ja gazetkę kupiłam , bo były w niejh fajne wzorki na serwetki , ale po ostatnim moim doświadczeniu z serwetką która się pomarszczyła i musiałam wyciąć trzy rzędy wściekły wściekły i robić od nowa nawet na naszyjniczejk miszczunia nie popatrzyłam wolę poczekać aż mi przyjdzie wena i sama coś zmyślę właśnie myślę i czekam na koraliczki bo obiecałam córci dom_Klary, nie denerwuj się niestety facet ma tupet i poprzewracane w głowie cmok cmok cmok

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
 
 
 
magdatoma 
Milczek
magdatoma


Kraj:
Poland

Wiek: 54
Dołączyła: 11 Lis 2011
Posty: 13
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Medale: Brak

Wysłany: Śro 23 Lis, 2011 23:12   

Kiedy pomyślałam ,że można pouczyć się frywolnych.Szukałam różnych informacji w necie.Trafiłam na stronę tego pana .Po poczytaniu sobie co nieco na jego stronce przestraszyłam się ,że mogę coś podpatrzeć i zasiądę na ławie oskarżonych u sędzi Anny Marii Wesołowskiej Smile) i dałam sobie spokój .Poszukała gdzie indziej i nawet kursiki z filmikiem znalazłam,wydrukowałam kilka porad od bardzo miłych Pań.I już trochę umiem może jeszcze nie do pokazywania ale coś mi wychodzi.Ciekawe czy przepisów kulinarnych też by tak strzegł .

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
magdatoma
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15