|
Poznan |
| Autor |
Wiadomość |
justyna-80
Milczek justyna-80


Kraj:

Dołączyła: 07 Lut 2012 Posty: 16 Skąd: Poznań
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 13:16
|
|
|
Dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie, a w szczególności dla Anety za cierpliwość przy frywolitce
Nula moja córka zachwycon jajem położyła je sobie wczoraj na stoliczek przy łóżku he he
jeśli nie pójdę do pracy to z miłą chęcia zjawię się na spotkaniu
|
_________________
 |
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 14:46
|
|
|
Ja również dziękuję za wspaniale spędzone popołudnie!
Z naszego spotkania tym razem wróciłam z torbą pełną skarbów :
w technice decu- piękną skrzyneczką i jajem od Hanki oraz zakładkami i biżutkami od Anety,
zakładką do książek od Agnieszki i wełenkami od Uli,
a także upominkiem od Bogusi
Teraz siedzę i podziwiam
Agnieszka prosiła o wzorek na ażurowe fale - zamieszczam tutaj - może ktoś jeszcze skorzysta

|
_________________ BLOG
schematy z których korzystałam
pinterest |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bogusia1255
Użytkownik aktywny bogusia1255


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 70 Dołączyła: 23 Lis 2008 Posty: 544 Skąd: Czerwonak k/Poznania
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 19:30
|
|
|
Tyle było tych cudnych prac a ja żadnej nie obfotografowałam. jaka ja jestem bezmyślna gdyby jeszcze raz się tak zdarzyło że fotograf zawiódł to proszę mi przypomnieć że nie tylko MY ale i nasze robótki.
|
_________________ Moje prace-różne.
Zapraszam do obejrzenia. |
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 19:44
|
|
|
Ja też dziękuję za spotkanie i cudowną - jak zawsze- atmosferę i za radość, za uśmiechy, za cudne popołudnie.
Oczywiście nikim był by taki miś jak ja gdyby nie obłowił się w prezenciki
Za cudowne jajo które już jest w salonie na swoim miejscu, za pojemniczek na sól do kąpieli, za kolczyczki sowie, za nowy kolor koraliczków
Mam nadzieję, że uda mi się być na kolejnym spotkaniu- kochane jak będzie pogoda to może już w ogródku?
Pozdrawiam i ściskam mocno
PS. Żaba- skaner nadal nie działa- M powiedział, że może z neta pościągać obrazki,
https://www.google.pl/sea...iw=1238&bih=666
Jak tam filcowane jajo?
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
izetta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 46 Dołączyła: 28 Cze 2011 Posty: 1615 Skąd: Mosina
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 07:36
|
|
|
Przypominam, że spotkanie już za 10 dni - jeżeli chcemy robić gdzieś rezerwację to trzeba by to zrobić pod koniec tego tygodnia.
Mogę się tym zająć - tylko zróbmy szybciutko listę obecności, żeby było wiadomo ile osób będzie tym razem....
21.04
1.nula
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
Haniutka
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Dołączyła: 09 Gru 2006 Posty: 537 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 11:18
|
|
|
dobra, to jeszcze od razu napiszcie czy może być w "republice róż" ? bo na siedzenie w jakimś ogródku to jeszcze chyba nie bardzo ?...... a tam przynajmniej będzie jasno 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
Haniutka
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Dołączyła: 09 Gru 2006 Posty: 537 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 11:41
|
|
|
21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
| nula napisał/a: | | dobra, to jeszcze od razu napiszcie czy może być w "republice róż" ? |
Może, może 
|
_________________ http://picasaweb.google.com/haniutka
 |
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 12:45
|
|
|
21-22 kwietnia są Dni Ułana też w Poznaniu
Ja to raczej na spotkaniu będę, ale gdyby mój Pan M. coś wykombinował to się narazie nie wpiszę żeby nie robić sobą zamieszania. Oczywiście Republika mi pasuje.
Przy okazji do frywolitkujacych będę miała prośbę- przyniosę ze sobą taką jedną rzecz za która nie wiem jak się zabrac by było ładnie i poproszę abyście się wypowiedziały.
Buziaki wiosenne.
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
izetta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 46 Dołączyła: 28 Cze 2011 Posty: 1615 Skąd: Mosina
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 14:21
|
|
|
żabka,
XXVII Dni Ułana – Święto 15. Pułku Ułanów Poznańskich i 1. Międzynarodowe Mistrzostwa Kawalerii
19-22.04.2012 CJW Wola, Cytadela
W 1921 r. 15. Pułk Ułanów Poznańskich został uhonorowany Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego „Virtuti Militari”, za zasługi w wojnie polsko- bolszewickiej. Rok rocznie, łącząc je ze świętem Św. Jerzego, patrona rycerstwa polskiego w okolicach niedzieli 23 kwietnia organizowane są obchody upamiętniające to wydarzenie.
W tym roku w ramach obchodów XXVII Dni Ułana – Święta 15. Pułku Ułanów Poznańskich, odbędzie się część oficjalna capstrzyk i niedzielna defilada połączona z rewią, a także XXII Kawaleryjskie Mistrzostwa MILITARI. Nowością będzie ich część międzynarodowa Pierwsze Światowe Mistrzostwa Kawalerii - WCC (Word Cavalry Competition) 2012.
W skład WCC Poznań 2012 rozgrywanych wchodzić będą następujące konkurencje/próby: ujeżdżenie, skoki (parkur), cross, próba terenowa/bieg skauta (przypominająca nasze biegi gońca), strzelanie z broni kulowej (pieszo), przegląd poprawności wyglądu jeźdźca i konia (zwane żartobliwie konkursem piękności) i konkurs pola walki/władanie bronią konno (strzelanie z broni pneumatycznej, władanie lancą, władanie szablą/pałaszem).
20.04. (piątek) Hipodrom Wola
Dzień próby polowej (bieg skauta) wraz z elementami (cross, strzelnica, zadania wywiadowcze).
21.04 (sobota) Hipodrom Wola
Przegląd mundurowy kawalerzystów. Próby sprawności. Władanie białą bronią konno: lanca
i szabla.
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 20:41
|
|
|
21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
jutro po pracy będę robić rezerwację, mam nadzieję, że tym razem się uda
ale co jest ? gdzie reszta ?
dopisać się szybciutko proszę !!!!
bo nie wiem na ile osób rezerwować !
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
aiszka4
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 03 Lut 2006 Posty: 586
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 21:49
|
|
|
21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 15:04
|
|
|
Ja jeszcze nie wiem czy będę ale jeśli tak, to przyjdę z Agnieszką
Na 100% potwierdzę dopiero na początku przyszłego tygodnia.
|
_________________ BLOG
schematy z których korzystałam
pinterest |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 15:04
|
|
|
no niestety, w Republice już nie ma miejsca !
to co robimy ?
znowu Misja ?
może ktoś ma inną propozycję ??????? 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 15:13
|
|
|
| nula napisał/a: | | no niestety, w Republice już nie ma miejsca ! |
ale mamy pecha!
To może jednak Misja... tam zawsze nam się udawało z rezerwacją 
|
_________________ BLOG
schematy z których korzystałam
pinterest |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 18:05
|
|
|
no to już trudno, nie macie wyboru - zarezerwowałam jeszcze tym razem miejsce w "Misji"
czyli oficjalnie :
spotkanie 21.04 godz. 15 - cafe "Misja"
zrobiłam rezerwację na 15-16 osób bo mam nadzieję, że jeszcze ktoś się dopisze ! 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012 12:51
|
|
|
A niech tam wpisuję się na listę- gdyby nawet dzień mi się skomplikował to będę choć by na chwilkę
21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
Calatea
Użytkownik małomówny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 18 Sie 2011 Posty: 68 Skąd: Poznań
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012 13:56
|
|
|
To i ja się dopisuję....
21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś
12. Calatea
|
_________________ Mój profil na raverly
http://www.ravelry.com/projects/Calatea |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|