RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Poznan
Autor Wiadomość
justyna-80 
Milczek
justyna-80



Kraj:
Poland

Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 16
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 13:16   

Dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie, a w szczególności dla Anety za cierpliwość przy frywolitce kwiatek dla ciebie

Nula moja córka zachwycon jajem położyła je sobie wczoraj na stoliczek przy łóżku he he

jeśli nie pójdę do pracy to z miłą chęcia zjawię się na spotkaniu

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Smile
 
 
     
bean 
Gaduła ;)
Beata



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 76 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 5131
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 14:46   

cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie
Ja również dziękuję za wspaniale spędzone popołudnie!

Z naszego spotkania tym razem wróciłam z torbą pełną skarbów :
w technice decu- piękną skrzyneczką i jajem od Hanki oraz zakładkami i biżutkami od Anety,
zakładką do książek od Agnieszki i wełenkami od Uli,
a także upominkiem od Bogusi love
wesoło mi wesoło mi wesoło mi
Teraz siedzę i podziwiam co by tu...

Agnieszka prosiła o wzorek na ażurowe fale - zamieszczam tutaj - może ktoś jeszcze skorzysta zebalek


  plus minus  Kto ocenił?
_________________
BLOG

schematy z których korzystałam
pinterest
 
     
saba52 
Gaduła ;)
Ania



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 18 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 4066
Skąd: O....róg

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 17:55   

placzek placzek placzek placzek

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Zapraszam tu :
http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=7734

i tu:

http://picasaweb.google.com/110114884957185673730

nowy
https://picasaweb.google.com/102436567336293362533
 
     
bogusia1255 
Użytkownik aktywny
bogusia1255



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 8 razy
Wiek: 70
Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 544
Skąd: Czerwonak k/Poznania

Medale: Brak

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 19:30   

Tyle było tych cudnych prac a ja żadnej nie obfotografowałam. placzek placzek placzek jaka ja jestem bezmyślna gdyby jeszcze raz się tak zdarzyło że fotograf zawiódł to proszę mi przypomnieć że nie tylko MY ale i nasze robótki.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje prace-różne.
Zapraszam do obejrzenia.
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012 19:44   

Ja też dziękuję za spotkanie i cudowną - jak zawsze- atmosferę i za radość, za uśmiechy, za cudne popołudnie.
Oczywiście nikim był by taki miś jak ja gdyby nie obłowił się w prezenciki Smile
Za cudowne jajo które już jest w salonie na swoim miejscu, za pojemniczek na sól do kąpieli, za kolczyczki sowie, za nowy kolor koraliczków wesoło mi wesoło mi wesoło mi
Mam nadzieję, że uda mi się być na kolejnym spotkaniu- kochane jak będzie pogoda to może już w ogródku?
Pozdrawiam i ściskam mocno

PS. Żaba- skaner nadal nie działa- M powiedział, że może z neta pościągać obrazki,
https://www.google.pl/sea...iw=1238&bih=666
Jak tam filcowane jajo?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
żabka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 3301
Skąd: Swarzędz

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 26 Mar, 2012 21:50   

Misiaczku dzięki za linka - będę mogła broić dalej - oby tylko ci się słoiczek spodobał wesoło mi

Paddington napisał/a:
Jak tam filcowane jajo?
stoi grzecznie i czeka na swoją kolej, bo póki co mam jeszcze trochę gęsi wydmuszek do pomalowania wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/zabcia5791
http://images.chomikuj.pl/button/zielone_cos.gif
 
 
     
izetta 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 1615
Skąd: Mosina

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 05 Kwi, 2012 08:40   

21 kwietnia to mi pasuje Smile Tym razem zrobię wszystko by z Elą przyjść Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://izetta-nawariackichpapierach.blogspot.com/
http://maranciaki.pl/foru...der=asc&start=0
 
     
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 07:36   

Przypominam, że spotkanie już za 10 dni - jeżeli chcemy robić gdzieś rezerwację to trzeba by to zrobić pod koniec tego tygodnia.
Mogę się tym zająć - tylko zróbmy szybciutko listę obecności, żeby było wiadomo ile osób będzie tym razem....

21.04
1.nula

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
     
Haniutka 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 537
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 08:35   

21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka


Masz rację Nulka, już tylko 10 dni bye bye

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/haniutka
 
     
żabka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 3301
Skąd: Swarzędz

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 10:17   

21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka


Nuleńko organizatorko nasza cmok cmok

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/zabcia5791
http://images.chomikuj.pl/button/zielone_cos.gif
 
 
     
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 11:18   

dobra, to jeszcze od razu napiszcie czy może być w "republice róż" ? bo na siedzenie w jakimś ogródku to jeszcze chyba nie bardzo ?...... a tam przynajmniej będzie jasno wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
     
Haniutka 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 09 Gru 2006
Posty: 537
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 11:41   

21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak


nula napisał/a:
dobra, to jeszcze od razu napiszcie czy może być w "republice róż" ?

Może, może wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/haniutka
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 12:45   

21-22 kwietnia są Dni Ułana też w Poznaniu Smile
Ja to raczej na spotkaniu będę, ale gdyby mój Pan M. coś wykombinował to się narazie nie wpiszę żeby nie robić sobą zamieszania. Oczywiście Republika mi pasuje.
Przy okazji do frywolitkujacych będę miała prośbę- przyniosę ze sobą taką jedną rzecz za która nie wiem jak się zabrac by było ładnie i poproszę abyście się wypowiedziały.
Buziaki wiosenne.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
żabka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 3301
Skąd: Swarzędz

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012 20:27   

Republika jak najbardziej może być wesoło mi

Misiu, a wiesz coś więcej o tych dniach ułana?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/zabcia5791
http://images.chomikuj.pl/button/zielone_cos.gif
 
 
     
izetta 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 1615
Skąd: Mosina

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 08:54   

21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://izetta-nawariackichpapierach.blogspot.com/
http://maranciaki.pl/foru...der=asc&start=0
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 14:21   

żabka,
XXVII Dni Ułana – Święto 15. Pułku Ułanów Poznańskich i 1. Międzynarodowe Mistrzostwa Kawalerii

19-22.04.2012 CJW Wola, Cytadela

W 1921 r. 15. Pułk Ułanów Poznańskich został uhonorowany Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego „Virtuti Militari”, za zasługi w wojnie polsko- bolszewickiej. Rok rocznie, łącząc je ze świętem Św. Jerzego, patrona rycerstwa polskiego w okolicach niedzieli 23 kwietnia organizowane są obchody upamiętniające to wydarzenie.

W tym roku w ramach obchodów XXVII Dni Ułana – Święta 15. Pułku Ułanów Poznańskich, odbędzie się część oficjalna capstrzyk i niedzielna defilada połączona z rewią, a także XXII Kawaleryjskie Mistrzostwa MILITARI. Nowością będzie ich część międzynarodowa Pierwsze Światowe Mistrzostwa Kawalerii - WCC (Word Cavalry Competition) 2012.
W skład WCC Poznań 2012 rozgrywanych wchodzić będą następujące konkurencje/próby: ujeżdżenie, skoki (parkur), cross, próba terenowa/bieg skauta (przypominająca nasze biegi gońca), strzelanie z broni kulowej (pieszo), przegląd poprawności wyglądu jeźdźca i konia (zwane żartobliwie konkursem piękności) i konkurs pola walki/władanie bronią konno (strzelanie z broni pneumatycznej, władanie lancą, władanie szablą/pałaszem).

20.04. (piątek) Hipodrom Wola
Dzień próby polowej (bieg skauta) wraz z elementami (cross, strzelnica, zadania wywiadowcze).

21.04 (sobota) Hipodrom Wola
Przegląd mundurowy kawalerzystów. Próby sprawności. Władanie białą bronią konno: lanca
i szabla.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 20:41   

21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina


jutro po pracy będę robić rezerwację, mam nadzieję, że tym razem się uda
ale co jest ? gdzie reszta ?
dopisać się szybciutko proszę !!!! wesoło mi
bo nie wiem na ile osób rezerwować !

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
     
aiszka4 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 586

Medale: Brak

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 21:49   

21.04
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina

9. Kaga
10. aiszka4

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
bean 
Gaduła ;)
Beata



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 76 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 5131
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 15:04   

Ja jeszcze nie wiem czy będę puknąć się ale jeśli tak, to przyjdę z Agnieszką
Na 100% potwierdzę dopiero na początku przyszłego tygodnia.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
BLOG

schematy z których korzystałam
pinterest
 
     
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 15:04   

no niestety, w Republice już nie ma miejsca ! wściekły
to co robimy ?
znowu Misja ?
może ktoś ma inną propozycję ??????? hmm

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
     
bean 
Gaduła ;)
Beata



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 76 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 5131
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 15:13   

nula napisał/a:
no niestety, w Republice już nie ma miejsca !

ale mamy pecha!
To może jednak Misja... tam zawsze nam się udawało z rezerwacją co

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
BLOG

schematy z których korzystałam
pinterest
 
     
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 18:05   

no to już trudno, nie macie wyboru jęzorek - zarezerwowałam jeszcze tym razem miejsce w "Misji"
czyli oficjalnie :
spotkanie 21.04 godz. 15 - cafe "Misja"
zrobiłam rezerwację na 15-16 osób bo mam nadzieję, że jeszcze ktoś się dopisze ! wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
     
żabka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 3301
Skąd: Swarzędz

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012 20:50   

Nula napisał/a:

no to już trudno, nie macie wyboru jęzorek - zarezerwowałam jeszcze tym razem miejsce w "Misji"
nie mamy co marudzić, ważne że nie będzie nam w razie niepogody na główki kapał deszczyk wesoło mi Haniu cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/zabcia5791
http://images.chomikuj.pl/button/zielone_cos.gif
 
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012 12:51   

A niech tam wpisuję się na listę- gdyby nawet dzień mi się skomplikował to będę choć by na chwilkę

21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
Calatea 
Użytkownik małomówny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012 13:56   

To i ja się dopisuję....

21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś
12. Calatea

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Mój profil na raverly
http://www.ravelry.com/projects/Calatea
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 31