RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze PREFERENCJE
Autor Wiadomość
marysia54 
Gaduła ;)
marysia54



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 21 razy
Wiek: 69
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 6645
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011 00:51   

Witam cmoknięcie

I ja napiszę kilka słów o sobie:

jestem mężatką od 36 lat, mam jedną córkę i jedną ukochaną 3 letnią wnuczkę.
Od ok.1,5 roku mieszkam pod Warszawą w Zielonce w nie dużym domku z ogrodem.
Nie pracuję, 10 lat temu straciłam pracę i zajmuję się domem a do września przez dwa lata
zajmowałam się wnuczką / teraz już jest przedszkolaczkiem/

Mam 166cm. wzrostu, rozmiar 44 / niestety ostatnio trochę przytyłam/ bardzo lubię
słodycze a najbardziej wszelkiego rodzaju ciasta.

Kolory: lubię prawie wszystkie no może oprócz jaskrawych różowych ,żółtych i zielonych.
Biżuterię: noszę, kolczyki, bransoletki itd.

Ubranie: najczęściej sportowe i wygodne ale wszystko zależy od okazji.

Co lubię robić: oczywiście na pierwszym miejscu to robótki na drutach troszkę mniej na szydełku, bardzo dużo czytam książek, jeżdżę na rowerze, uwielbiam Mazury i Góry i wszystkie najróżniejsze wycieczki.
aaa... zapomniałam o ogródku , lubię w nim robić i odpoczywać z robótką w ręku.

W domu: mam serwetki i inne drobiazgi na meblach i ścianach.
Najgorsze jest to że nie znoszę gotować ale za to mam bzika na punkcie sprzątania, przestawiania itp. na moje szczęście mój mąż bardzo lubi gotować a nie znosi sprzątać
więc uzupełniamy się wzajemnie.

Nie jestem na nic uczulona tylko nie lubię gryzącej wełny.

Na pewno będę zadowolona z każdej niespodzianki. radocha


cmoknięcie cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam!!!


Robótki na drutach i szydełku

https://goo.gl/photos/mePRXucdX7xcSEhY8


http://www.fotosik.pl/zar...i/album/2027594
 
 
wikifiki 
Użytkownik średnioaktywny
Karina



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 162
Skąd: Słupsk

Medale: Brak

Wysłany: Czw 22 Wrz, 2011 11:18   

W związku z zaistniałym faktem checi wzięcia udziału w wymiance czas o sobie troche napisać.

Licze sobie 30 wiosen, od 13 lat żyje z jednym facetem a od 6 mam cudowną córeczke.
Jestem osoba konkretną mocno stapającą po ziemi ale z odrobina szaleństwa w duszy. Lubie jak sie wokół mnie różnie dzieje nie lubie monotoni i stagnacji dlatego kilka lat temu opóściłam nasza stolice i przeniosłam sie nad morze.
Obecnie jestem Pełnoetatową Panią Domu ( bezrobocie i mnie dopadło) czyli robie wszytko co każda Pani domu piore sprzątam gotuje pieke i wychowuje córke i męża. wesoło mi

Jestem niewysoką bo mierzącą 156cm niebieskooką kobietka nosząca rozmiar 38/40 (góra 40 bozia mnie obdarzyła biustem a dół 3Cool a kolor włosów zależny od wizyty u fryzjera
Ostatnio ubieram sie raczej swobodnie sportowo bo nie mam sie gdzie stroić a przeciez w domu nie będę chodziła w garsonce i w szpilkach.

Ulubione kolory- wszystkie odcienie fioletu niebieskiego turkusowego zielonego, czerń oraz biel

Kolory których nie lubię i nie noszę: odcienie żółtego i pomarańczowego

W domu przeważaja kolory brązuod jasnego do ciemnego żółtego fioletowego granatowego i różowego(pokój córki)

Bizuteria- jestem taka sroczka i wszystko lubie kolczyki korale bransoletki ozdobne opaski i spinki do włosów, nie przepadam i bardzo rzadko nosze paski

Hobby- namiętnie szydełkowanie i czytanie książek( odkąd pojawiły sie audiobooki nie musze rezygnowac z czytania kosztem szydełkowania) robie też na drutach ale tylko czapki szaliki i chusty, bizuteria ostatnio poszła w odstawke ale jak trzeba to coś wykonam, haft krzyżykowy i richelieu nie jest mi obcy.
Szydełkuje przede wszystkim czapki dla mojej córci i ubrania dla siebie bo lubie sie pokazac w towarzystwie w czyms czego nikt inny nie bedzie miał.

W wymiance marzy mi się.....biżuteria frywolitkowa taka jaką chwali sie np. Maranta, zdekupażowane wytwory typu słoiki na kawe pudełka na herbate wieszaki podkładki pod kubki doniczki i wszytkie inne pieknie przeobrażone przedmioty. Z przyjemnościa przyjęłabym jakąs prosta tuniczkę lub sewterek zrobine na drutach, bo robienie ubrań na drutach to czarna magia.

Jaka technika, hobby jest mi zupełnie obca - frywolitki i dekupaż to to czego nie umiem ale może kiedyś będę umiała

Mam nadzieje że sprostam wymogom wymianki bo biore w niej pierwszy raz udział i że moja obdarowanka sie nie rozczaruje.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/wikifiki13/Robotki?authkey=Gv1sRgCNrbnOuPqZLc3gE#

https://picasaweb.google.com/wikifiki13/RobotkiWikifiki?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIK3u_iJ47fcMw&feat=directlink
Ostatnio zmieniony przez wikifiki Czw 22 Wrz, 2011 19:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wredula 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Paź 2009
Posty: 268
Skąd: Białystok

Medale: Brak

Wysłany: Pią 23 Wrz, 2011 06:55   

Należało by wspomnieć coś o sobie.
Znajomi mówią że jestem małe czarne i wszędzie wlazę. wesoło mi
Wzrost 158 w dowodzie nakłamałam wstawiłam 160 (jeszcze za czasów tych zielonych), rozmiar 36 chociaż ostatnio zauważam u siebie tendencje do podjadania i waga mi skakać zaczęła.
35 lat, nie mogę uwierzyć jak to napisałam, od 13 mężatka, jako lew pani domu, władca tyran i dyktator. Pozwalam moim chłopakom, bo i syna się dorobiłam, wszystko w domu robić.. piorą, sprzątają Wink
Kolory lubię wszystkie, poza różem. Tego nie noszę. W otoczeniu toleruję. Ale najbardziej to chyba leżą mi odcienie fioletu, turkusów, zieleni, błękitów.
W domu mam kolorowo, pełno durnostojek i jestem z natury chomikiem.
Szydełkuję, krzyżykuję, powoli zaczynam sobie przypominać haft płaski, na drutach umiem zrobić szalik, bawię się w dekupaż i malowanie na szkle.
Magią jest dla mnie frywolitka i osoby umiejące tą arcypiękną i ciekawa technikę obdarowuje ogromnym łał. Koraliki i ich wykorzystanie na razie dla mnie też jest niedoogarnięcia.
Nic mi się nie marzy. Ja się będę cieszyć z każdego drobiazgu, bo to rzecz dla mnie i specjalnie dla mnie.
Nie mam uczuleń na nic. Jestem nie do zdarcia i nic się mnie nie trzyma, lakier z paznokci schodzi, farba z włosów się zmywa tylko maż przez 13 lat dał rade. wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam
http://wredulowo.blogspot.com/
http://wredulowo.blox.pl/
a tu moja mały wątek http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=9414
 
 
 
ania10525 
Użytkownik aktywny



Zaproszone osoby: 31
Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 10 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 363
Skąd: Stalowa Wola

Medale: Brak

Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 12:22   

Witam i ja muszę trochę informacji udzielić o sobie
Stan rodzinny:
mąż - świeżo upieczona mężatka.
Ubrania:ubieram się w kolorach niebieski, fiolet, czasem czerń, czerwień może spokojna zieleń różnie, rozmiar ubrań 38-40, wzrostu 162, podobają mi sie mitenki, bluzki robione na drutach i szydełku (do tej pory zrobiłam jedne mitenki i same szaliki), czasem nosze biżuterię np. bransoletki (kolczyków robionych czy kupionych na bazarze nie noszę bo bigle mogę tylko złote), paski, czasem jakieś korale o ile się je ma.
Dom:Na razie mieszkanie, małe serwetki nie potrzebne w domu - frywolitkuję więc sama małe wyrabiam a jakby ktoś duży (120x95) kiedyś zrobił tez by było miło
Co lubię:
frywolitkować, ostatnio nawet szydełko i druty się do mnie uśmiechnęły, lubię tworzyć i innych obdarowywać, lubię tez spędzać czas w miłym towarzystwie (najlepiej w gronie pań robótkujących Smile )
Czego nie lubię:
ignorowania, chamstwa i każdej rzeczy ktora jest w krótkim czasie i do tego w nadmiarze - kazdemu by chyba zbrzydlo nawet to co lubi
Inne:
nie umiem wielu technik, np filcowania, wyrabiania biżuterii z koralików, decu - ale chyba się nauczę, szycia ubrań czy też dziergania ubrań (brak mi na to cierpliwości)

w wymiance chciałabym dostać.... hmm nawet biżuteria frywolitkowa (chociaż sama sobie mogę zrobić) byłaby miłym prezentem, z resztą z każdej rzeczy się ucieszę bo to zawsze coś innego niż samemu sobie zrobić a co innego dostać - ta ostatnia jest cenniejsza kwiatek dla ciebie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
pozdrawiam Ania

http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=8155
http://picasaweb.google.c...wolneMojeDzieA#
https://picasaweb.google.com/113440391547409233798
http://chomikuj.pl/ania10525
Ostatnio zmieniony przez ania10525 Sob 24 Wrz, 2011 12:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
małgośka 
Gaduła ;)
Danusia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 23 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 3791
Skąd: śląskie

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 13:42   

Witam. cmoknięcie
Jestem mężatką, mam prawie 6-letniego Stynka Szymusia.
Wzrost- 158 cm
Rozmiar- 38
ulubione kolory: malinowy, czekoladowy brąz, szary, ciemny rudy, złoty, fiolet
Mieszkanie- na razie malutkie, ale w planach mamy domek.
Lubię robić na szydełku i na drutach.
Bardzo się ucieszę z chustecznika lub szkatułki na biżu ze zdobieniem decu,
biżu- dowolna technika.
Ucieszę się z każdego zrobionego specjalnie dla mnie prezentu.
Robię chusty, ale ucieszę się również, jeśli ktoś zrobi dla mnie chustę innym wzorem niż ja robiłam.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Danusia
Moje prace:
http://malgoska2111.fotosik.pl/
https://picasaweb.google.com/malgoska2111
 
 
TuKara 
Użytkownik średnioaktywny
TuKara



Kraj:
Tunisia

Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 220

Medale: Brak

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 19:23   

Moja pasja jest "papierownie",,uwielbiam wycinac,przycinac,rysowac,kleic,,,,,,kocham papiery i wszystko co zwiazane z tworzeniem papierowych" tworow",a wiec kartki ,albumy ,pudeleczka itp.Kocham scrapkowe "przydasie".
Moje twory to rowniez bizuteria ;szmatki,czesanka,dodatki w postaci drewnianych gadzetow,,,,,,,potrafie zrobic "cos z niczego" wesoło mi
Bede zadowolona z kazdej starannie wykonanej "robotki"hopla
-kolczyki,grube szale,rekawice wesoło mi ,szydelkowe serweteczki,dekoracje do domu ,,,nie znajda u mnie zastosowania uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://tukara.blogspot.com
 
 
 
Apak 
Użytkownik b. aktywny
Ania



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 2644
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 20:54   

Kilka słów o sobie:

Szydełkuję i trochę haftuję xxxxx. Najczęściej dziergam różne drobiazgi, choć odkąd zaczęłam też robić sukienki dla córci wesoło mi bardzo chętnie sięgam po włóczki odpowiednie dla maluchów i szydełkuję (poza sukienkami) czapeczki, kocyki...

Biżuterię noszę bardzo chętnie, ale ponieważ mam uczulenie na nikiel - głównie naszyjniki i bransoletki, a kolczyki od święta.

W ubraniach najczęściej fiolety, czerwienie, wiśnie (rozmiar 38/40)

W wystroju domu - kolory neutralne.

  plus minus  Kto ocenił?
Ostatnio zmieniony przez Apak Sob 08 Wrz, 2012 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Runa 
Użytkownik b. aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 2014

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012 19:36   

To i ja Smile:
mam 33 lata i córeczkę prawie 3 letnią Smile i męża i owszem ale on się raczej na wymianki nie łapie Smile, uwielbiam zwierzaki a szczególnie psy - uprawiam sport zaprzęgowy.
jeśli chodzi o ubrania to rozmiar 36, wzrost 163cm, na codzień raczej chodze ubrana na sportowo ale cos eleganckiego zawsze się przydaje Smile. Lubię kolory stonowane a ostatnio bardzo podobają mi się wszelkie bluzki w kolorze białym.
mieszkanie mam małe (na razie Smile) i raczej nie przepadam za wszelkiego rodzaju "wystawkami" - zwyczajnie nie mam na to miejsca, tak samo jak i na serwetki, które robię i oddaję w prezencie bądź chowam w szafie na lepsze czasy Smile
cieszy mnie wszystko ale najbardziej rzeczy w technikach, o ktorych nie mam pojęcia bądź czasu na wypróbowanie: decu, biżuteria koralikowa (zaczynam Smile), druty (też zaczynam się uczyć Smile), haft krzyżykowy.
Sporo czytam a nawet jak nie mam na to czasu to przygarniam wszelkie książki, które "kiedyś" przeczytam, lubie teatr i dobry film.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Awenturyn 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 1748

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 03 Cze, 2012 16:53   

no to może ja się skromnie dopisze

Ciuchy
Styl sportowy,spódnic nie nosze,bo mi żadna nie pasuje do figury hahahihi ,spodnie luźne,
uwielbiam tuniki – bo zawsze w nie wejde
Rozmiar 42-44

Biżuteria
Nie lubie złota wole srebro,lubie oryginalne kolczyki i naszyjniki ręcznie robione

Kolory
Czarny – bo mnie wyszczupla
Niebieski – bo jestem blondynką
Zielony – bo to kolor nadziei
Fiolet – bo mnie uspokaja
Poza tym każdy inny w dobrym połączeniu

Dom
Mieszkanie malutkie – pokój w kolorach pistacjowo –bordowym moja część
a brzoskwiniowa – to część syna
Przedpokój pomarańczowy
Kuchnia – obecnie w trakcie zmian na zielono fioletową więc i dodatki w tych kolorach się pojawiają
Poza tym pełno w nim wszystkiego (typ chomika ze mnie ) ,panuje artystyczny nieład,
lubie kwiaty, jest miejsce na pamiątki, zdjęcia, a od jakiegoś czasu eksponuje moje szydełkowe twory,a co jakiś czas zmieniam wystrój i kolory mieszkania

Kwiaty
Uwielbiam słoneczniki i bez za kolor
A frezje za zapach
Ostatnio odkryłam sztuczne bukieciki lawendy (to do kuchni)

Hobby
Obecnie szydełkuje ,wcześniej wyszywałam obrazy xxx , troche malowałam , robie biżuterie dla siebie i znajomych
Uwielbiam gotowac i wymyślac nowe dania szczególnie „coś z niczego” , zbieram przepisy kulinarne (spory zbiór), a od niedawna wymyślam dania bezglutenowe (śniadania kolacje) dla mojego syna Laughing bo kanapki to już mu nie wystarczają szalony

Rodzina
Mój niepełnosprawny syn, który jest dla mnie najważniejszy, uwielbia misie no i Puchatka ma się rozumieć
Mój partner który na widok szydełka zaczyna warczeć hahahihi ale i tak go kocham że ze mną wytrzymuje
Nasz królik Pepe czarny baranek który uwielbia kopać i tupac po nocach i na którego sierść „podobno” jestem uczulona hmm

Podziwiam
Technike decupage i frywolitke

Nie lubie
ubrań z wełny i wszystkiego co "gryzie"

Marzenie
Mam tylko jedno usłyszeć od mojego syna słowo „mama”

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________

podaruj 1% mojemu synkowi http://dzieciom.pl/podopieczni/22376
Ostatnio zmieniony przez Awenturyn Nie 03 Cze, 2012 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bonna 
Użytkownik małomówny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 2 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 28 Mar 2007
Posty: 75
Skąd: mazury

Medale: Brak

Wysłany: Wto 28 Sie, 2012 12:47   

Mam na imię Bożena. Jestem babcią prawie trzyletniej wnusi Haneczki . Mieszkam pod lasem , w małym domku w dużym ogrodem na mazurskiej wsi.

Ciuchy - rozm 48 ; nie znoszę dzianin ponieważ fatalnie w nich wyglądam ; uwielbiam jednak szale , chusty , czapy i rękawiczki / wełnę toleruję jedynie przyjazną dla skóry /

Kolory - lubię beże , brązy w odcieniach czerwieni i pomarańczu , zielenie , wrzosy i czarny ;
-nie znoszę neonówek .

Biżuteria - noszę kolczyki i duże wisiory; nie przepadam za koralami i pierścionkami .

Dom - w pokoikach nie mam już miejsca na kolejne bibeloty , natomiast kuchni
jak najbardziej przydały by się ciekawe drobiazgi / kolor kuchni - kawka
z mleczkiem /

Moje hobby : ogród i roślinki , fotografia , kolekcjonuję temperówki metalowe "Play Me" ; no i różne techniki robótkowe: frywolitki, szydełko, druty,xxx, papierki a ostatnio koraliki . Fascynuje mnie technika Decu ale nie mam odwagi i czasu na jej poznanie.

Uwielbiam robić / to moja najmilsza i najbardziej ekscytująca zabawa / i dostawać prezenty . Ucieszy mnie każdy podarunek zrobiony z sercem .

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Bożena

http://maranciaki.pl/foru...p=216370#216370

GALERIA

http://picasaweb.google.pl/bonnaaster
 
 
krzysia551 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 874
Skąd: Stargard

Medale: Brak

Wysłany: Wto 28 Sie, 2012 21:36   

Ciuchy
Lubię spodnie ,spódnica jedna w szafie na wszelki wypadek
bluzki dekold pod każda postacia - duży

Biżuteria
Noszę zawsze kolczyki, łańcuszek z podkową na szczeście, bransoletkę i pierścionki wszystko z "próbą" w kolorze żółtym

Kolory:

Na pierwszym planie odcienie zieleni , troszeczkę dalej niebieski

Dom
Dom to dużo powiedziane - mieszkanie w bloku to to
przewaga koloru zielonego,choć i trafia się niebieski
Lubię wydziergane serwetki i mam ich sporo i tu i tam, sezonowo na oknach mam ozdoby

Inne
Nie znosze wełny
bye bye

  plus minus  Kto ocenił?
Ostatnio zmieniony przez krzysia551 Wto 28 Sie, 2012 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
beacia-24 
króliczek



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Autor tematu
Pomogła: 8 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 4293
Skąd: Częstochowa

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012 13:46   

BIŻUTERIA LUBIĘ:- intryguje mnie sutasz, wire wraping, frywolitkowa biżuteria w postaci kolczyków, bransoletek, czy naszyjników. Podobają mi się wężowidła (szydełkowe sznury koralikowe). Biżuteria w kolorze ciemnego brązu, srebro, szarości, złoto, turkusy zielenie.

BIŻUTERIA NIE LUBIĘ: - pierścionków (tylko obrączka i zaręczynowy) oraz jaskrawych kolorów.

DECOUPAGE LUBIĘ: wszystko praktycznie w kolorze brąz, ecru, zieleń z motywami róż szczególnie herbacianych, kawy herbaty. Jedynie co by mnie mniej ucieszyło to wiszący obrazek, gdyż małż powiedział, że nie będzie świeżo malowanych ścian dziurawić. Lubię bardzo wszelkie ornamenty, reliefy, spękania i inny rodzaj postarzań. Stylu wybrać nie umiem bo trudno by mi było, głównie lubię vintage Smile

DECOUPAGE NIE LUBIĘ: raczej nie mam takiej rzeczy poza tym, że jakoś biżu mi nie podchodzi, gdyż o wszystko mi się zahaczają kolce.

FILC LUBIĘ: raczej nie jest to moja ulubiona technika, ale jak bym miała wskazać to na 100% byłaby to jakaś brocha kwiatowa.

FILC NIE LUBIĘ: korali, kolczyków itp.

SCRAPBOOKING LUBIĘ: wszystko, głównie fajne przydasie, notesy, przenośniki, skleroźnice na lodówkę, magnesiki itd. Ulubiony styl to vintage, ale z miłą chęcią przyjmę w innym stylu pod warunkiem, że nie jest to kolaż

SCRAPBOOKING NIE LUBIĘ: nie ma takiej rzeczy, ale kolaż (wycinki z gazet przyklejonych jak dla mnie bez ładu i składu) jakoś nie jest najbliższy memu sercu.

SZYCIE LUBIĘ: jakaś podusia, albo np etui na szydełka. Marzy mi się jakiś fajny pluszowy miś przytulasek.

SZYCIE NIE LUBIĘ: nie mam pojęcia bo nie szyję Smile

SZYDEŁKO/DRUTY LUBIĘ: kolorystyka tradycyjnie: zieleń, brąz, pomarańcz z czerwienią - szal, rękawiczki, chusty, czapki, mitenki, wdzianka, poncha itp, serwetki, obrusy bieżniki, poduszki (kolory: głównie ecru, ale może być również czekoladowy brąz, zgniłe zielenie, oliwka)

SZYDEŁKO/DRUTY NIE LUBIĘ: jak wyrób mnie gryzie i ma za dużo moheru (szczególnie jeśli ma kontakt z ustami) i ma jaskrawe kolory

WIKLINA PAPIEROWA LUBIĘ: nigdy nic nie dostałam, ale taki koszyczek otwierany lub zamykany (w kolorze brąz, beż, ecru zgniłe zielenie, oliwka lub turkus) mile widziany.

WIKLINA PAPIEROWA NIE LUBIĘ: innych kolorów niż wyżej wymienione.

UBRANIA
Rozmiar ubrań: 40 - 42 trudno czasami określić.
obwód w nadgarstku: 16 cm.
Dekolt: najlepiej trójkątny (chyba to się serek nazywa), ale może być też łódeczka, lub luźny i zwiewny (tak jakby z za dużą ilością materiału) gdyż w takich mi najbardziej do twarzy.

Jeśli chodzi o niespodzianki to tak naprawdę ucieszy mnie w sumie wszystko, jest tylko nieliczna grupa rzeczy, które nie są w moim guście Smile
Zatem moja wybranka nie ma najmniejszych powodów do zmartwień Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Beacia
mój blog

tu znajdziecie moje małe co nieco Smile http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496
Ostatnio zmieniony przez beacia-24 Nie 09 Wrz, 2012 17:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
inez124 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 8 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 330

Medale: Brak

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012 09:27   

No to teraz ja bye bye
wiek-37
rozmiar 38-40
na stanie mąż i dwoje dzieci-Mateusz lat 8 i Jaś lat 5

wady -dużo gadam,lubię rządzić i gdy jest po mojemu chociaż od narodzin dzieci trochę zmiękłam

zalety-lubię rządzić co akurat w pracy jest sporą zaletą(jestem przedstawicielem firmy żeby było śmieszniej budowlanej ,biegam po budowach w gumowcach ,do klienta zawsze w szpilkach i elegancko-negocjuję kontrakty,faktury,robię kosztorysy.Ostatnio dostałam awans-czytaj więcej pracy-szef stwierdził ,że gdzie on nie może to pośle mnie i jest ok.)

lubię-swoją pracę,kocham moją rodzinę,pomagać innym bezinteresownie,szydełkować ,robic na drutach,

kolory-wszystkie odcienie fioletu i ciemnego różu,ciemne odcienie niebieskiego,czarny,biały

nie umiem -decoupage,frywolitek

biżuteria-lubię korale ,wisiory bransoletki
-nie lubię pierscionków
uczula mnie bizuteria z blachy szczególnie kolczyki z blachy

nie lubię gotować

mieszkanie-jesteśmy w trakcie budowy domu

lubię szale,rękawiczki,otulacze
bardzo lubię czytac tzw.lekką babską książkę najchetniej polskich autorek lub ksiązki Jodi Picoult
nie lubię czapek grrrrr

Kazdy specjalnie dla mnie zrobiony upominek będzie dla mnie wartościowy i cenny .Pozdrawiam

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Inez124-Monika
Moja szydełkowa pasja:-)
http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=10126
Mój blog
http://niesamymszydelkiem.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez inez124 Śro 30 Sty, 2013 08:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dżastii 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 14 Maj 2012
Posty: 763
Skąd: Warszawa/Cis

Medale: Brak

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012 15:03   coś o mnie

Wzrost: ok. 157 cm
Rozmiar: 38, ale z racji nie małego biustu jest różnie Wink
Kolory: lubię wszystkie oprócz różowego i "żarówek". Najczęściej jednak chodzę w niebieskich i czarnych.
Rodzina: Mieszkam z chłopakiem, który nie interesuje się moimi robótkami ( mój maniak Forda Probe).
Dom: Uwielbiam wszystkie cudeńka, które ozdobią nasze mieszkanie. Ze wszystkiego będę szczęśliwa. Pokój- żółte ściany z czerwonym kwiatem, czarno-białe meble, czerwone dodatki, ale już mam coraz więcej kolorów tych dodatków Wink; Łazienka- odcienie fioletu i beżu; Kuchnia- odcienie brzoskwini i brązu. Lubię mieć kolorowe dodatki przydatne w kuchni, np rękawice itp. Wink
Kwiaty: Uwielbiam kwiaty, WSZYSTKIE!!! Chyba zawsze będę miała ich masę w domu Smile
HOBBY: Oczywiście robótki, dzierganki, ostatnio decoupage. KOCHAM MOTYLE!!! Wink Bardzo lubię piec słodkości.
Ciuchy: Nie często noszę ubrania, nazwę to : ręcznie robione". Mimo to lubię bluzki, tuniki, chusty i luźne sweterki ( w stylu motyli). Noszę dość spore dekolty. Uwielbiam i podziwiam spódnice ( głównie robione na szydełku). Sama jeszcze się nie odważyłam na zrobienie takowej. Ubieram się bardzo różnie: czasami elegancko, czasami sportowo, a niekiedy trochę mieszanie Wink Lubię ubrania w różnych kolorach, chociaż najczęściej to czarny, fiolet (ciemny), niebieski, czerwień.
Biżuteria: Jak to kobieta uwielbiam biżuterię. Noszę wszystko co mi się spodoba, chociaż naszyjniki dosyć żadko. Najczęściej bransoletki, kolczyki ( które trochę robiłam sama), pierścionki, broszki itd.


Ucieszę się naprawdę z każdego prezenciku cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Mój blog. Zapraszam. http://udzastii.blogspot.com/

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Smile
 
 
 
Tesa60 
Użytkownik aktywny


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 400

Medale: Brak

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012 21:59   

No to coś nieco o mnie
ciuchy -klasyczne, lubię buty i torebki
kolorystyka - kolory jasne, z wyjątkiem różu
uroda - niewysoka brunetka/parę lat temu/ ciemne oprawy oczu
biżuteria - każda z wyjątkiem pierścionków
dom - lubię ciszę i życie nocne/sowa/
lubię - rękodzieło, zawsze coś próbuję nowego i znowu wracam do krzyżyków
jestem nie wybredna, bo doceniam każdą pracę

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Anja 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 1 raz
Wiek: 49
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 227

Medale: Brak

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2012 22:37   

Ciuchy
chodzę tylko w spodniach a do nich. oprócz koszul (najczęściej białych) tuniki, poncha - bo kryją co za duże Very Happy
We wszystkich kolorach - lubię kolor

Biżuteria
coś jednego przy szyi lub długiego kolorowego - zawsze mam coś na szyi
nie noszę kolczyków ani bransoletek
pierścionki rzadko (zawsze o coś zawadzam Very Happy )

Kolory
Ja po prostu lubię kolory, a do białych koszul właściwie wszystkie pasują
No, może nie lubię burości

Dom
2-pokojowe mieszkanko
jeden pokój niebieski, drugi żółty; korytarz zielony, łazienka niebiesko-granatowa, kuchnia beżowo-czekoladowa.
Masa książek (wszędzie), pudełek, koszyków, poduszek
nie przepadam za serwetkami - nie mam ich gdzie kłaść, a że moja Mama jest druciano-szydełkowa, to sporo leży ich w szafie.

Inne
mam fioła na punkcie torebek i opakowywania wszystkiego Wink
dzieci nie posiadam
piję tylko jedną kawę, lubię herbatkę.
uwielbiam kwiaty (w doniczkach i flakonach)

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://anja-mojepasje.blogspot.com/
moje kartki: http://maranciaki.pl/foru...der=asc&start=0
Moje krzyżyki: http://maranciaki.pl/foru...der=asc&start=0
Ostatnio zmieniony przez Anja Wto 04 Wrz, 2012 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krakowianka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 30 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 4125
Skąd: Małopolska

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012 20:34   

Wzrost: 164

Rozmiar: 36/38

Ciuchy: różne w zależności od okazji, jedynie nie wkładam ciuszków z wełny bo mnie "gryzie" spodni 3/4, czapek a spódnice wkładam do ziemi lub "w kolanko"

Biżuteria: nie noszę tylko kolczyków

Kolory:oprócz błękitu, niebieskiego, różu oraz neonówek - wszystkie!

Dom: dużyyyy więc każdy prezencik znajdzie swoje miejsce wesoło mi a ja szczerze będę się cieszyć każdym drobiazgiem cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
 
Paillette 
Użytkownik b. aktywny
Sylwia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 10 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 19 Paź 2008
Posty: 2843
Skąd: Lubin

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2012 17:56   

Ciuchy

Styl sportowy i klasyczny, ale nigdy za jednym zamachem Wink
wzrost 167cm o BMI nie pytajcie...
Rozmiar bardzo mi ostatnio skacze Sad marzy mi sie 38 góra i 40 dół, ale czy to tylko marzenia? leki robia swoje
Czapek i opasek nie noszę.
Chętnie sie przytule do chusty drutowej (bardziej szerokiej niz długiej) i mitenek ażurowych.

biżuteria

ucząc wf-u i przysposobienia obronnego trudno o akcent zdobniczy,
ale jeśli już mam okazję to lubie kolczyki (nie za długie) i wisiory zawieszone na długości pępkowej,
bransoletki równiez okazjonalnie, broszek nie noszę wcale ani ozdób na włosy

jestem zauroczona kamieniami: labradoryt, agat w plastrach, lapis lazuli, kryształ górski i ametyst mdleje

kolor

unikam: kolorów ziemi (zieleni, rudego, brązów, khaki - dostanę tydzień zwolnienia bez otwierania ust - koloru musztardy)

uwielbiam: czerwień, bordo, fiolet, czerń, biel, błękit-turkus i żółć Wink

dom - mieszkanie

lubię styl IKEI prosty i funkcjonalny, choć ktos może go określić jako zimny,
a wszelkie ozdóbki łamią te zasady, wszystkie serwety, serwetki i biezniki rozdałam, zwłaszcza po tym jak osiadała na nich sierść kotów....

inne

lubię szydełkować ciuszki, bransoletki wg przepisów weraph, kulki koralikowe, marzy mi sie opanowanie frywolitki 3D, bo płaską umiem Smile
zachwycił mnie tez sutasz, ale miejsca w domu brak z dobrym oświetleniem...
czasami czytam - najwięcej na wakacjach
pragne wrócic do sportu, wystarczy mi chociaz Nordic Walking
lubię niespodzianki bye

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/Paillette1106
http://picasaweb.google.pl/114069673360330332170
http://paillette-sylwusiek.blogspot.com
 
 
 
elka j.
Gaduła ;)
elkaj



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 20 razy
Wiek: 60
Dołączył: 27 Wrz 2005
Posty: 3028
Skąd: zachodniopomorskie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2012 18:36   

Moje preferencje? hmm
Niewiele mam do dodania, poza tym co w ankiecie. Od wymiany oczekuję podniesienia ciśnienia - mam za niskie wesoło mi - w oczekiwaniu na kolejne etapy zabawy i... niespodzianki zrobionej od serca. Nie ma znaczenia, czy będzie to praca w technice, którą znam, czy w innej. Niech poniesie uczestniczki/ków zabawy fantazja i radość tworzenia dla kogoś. Dodam tylko, że nie lubię krzykliwych kolorów (np. seledyn, róż, ostra żółć), wolę stonowane kolorki, i to jedyne ograniczenie. bye

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601
 
 
Kelmuska 
Użytkownik b. aktywny
Edyta



Kraj:
Switzerland

Pomogła: 16 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 02 Maj 2011
Posty: 1827
Skąd: Rorschach

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012 15:15   

Ciuchy
Jedyne czego nie lubię nosić, to spódnice. Zakładam tylko na pogrzeby i wesela.
Rozmiar 40, biust to 42

Biżuteria
Nie lubię kolczyków i pierścionków

Kolory
Nie mam ulubionych, choć po otwarciu szafy przeważają szarości, czerń i biel, nie kupuję niczego w rażących oko kolorach brrrrrrrr


Dom
jest, a w nim każda ściana w innym kolorze. Zwariowane, ale fajnie wygląda.

Kwiaty
Nie mam ręki do nich, jedyne co mam to storczyki i miniaturki gerber. Reszta niestety tzw. sztuczna

Hobby
Lubię szydełkować, druty liznęłam, ale niestety nie pokochałam. Uwielbiam leśne spacery, szczególnie kiedy rosną grzyby. Gram na organach.

Rodzina
Od 13 lat ten sam mąż, dwójka dzieci: córa - 12lat, syn - 5 lat, dwa kochane psy, a tuż za płotem - teściowa, całe szczęście, że za płotem, a nie w pokoju obok hihihi



Nie lubie
wszystkiego co "gryzie"

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Kelmuska

www.kelmuska.blogspot.com
www.picasaweb.google.com/home
 
 
 
cedra 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 2 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 314

Medale: Brak

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012 19:25   

CIUCHY: niestety duże (góra 44/46, dół 40/42 przy wzroście 164), nie mam jakichś szczególnych upodobań, czy też zastrzeżeń poza jaskrawymi kolorami- tych nie noszę

DOM: dość duży, ulubione kolory podaję na końcu

BIŻUTERIA :sama jej nie robię, lubię biżuterię wszelką, jedyne czego nie noszę to długie kolczyki ( wyłącznie krótkie) i bardzo rzadko noszę pierścionki

DECOUPAGE: wszystko mogłoby mnie ucieszyć, sama tej techniki spróbowałam, ale ostatnio traktuję ją po macoszemu

FILC: nie próbowałam nigdy, ale mocno mnie kusi, zwłaszcza filcowanie na mokro np. nafilcowane elementy na chustach, szalach, beretach itp. pewnie jeszcze kiedyś spróbuję, na razie rąk brakuje

SCRAPBOOKING : bawię się trochę tą techniką, ale jeszcze jestem malutka

HAFTY: bardzo mi się podobają, sama wielu spróbowałam ( hardanger nie), ale musiałam zrezygnować ze względu na oczy

SZYCIE: hm... pochodzę z rodziny krawieckiej ( przez wiele pokoleń- zwłaszcza w linii męskiej) i szyć podobno potrafię, ale zawsze to musi być impuls, jakaś akcja ( napad weny) i potem długo, długo nic,

SZYDEŁKO: no coś tam potrafię, ale raczej małe i proste rzeczy, za trochę większe i skomplikowane się nie biorę
Frywolitki: trochę próbowałam, ale raczej małe formy

DRUTY : uwielbiam wszelkie " drutowce" sama co nieco robię, ale więcej podziwiam np. na forum

WIKLINA PAPIEROWA: nigdy nie spróbowałam

ULUBIONE KOLORY: ecru, beże, brązy, oliwki, zgniłe zielenie, ale też biały, granat, czarny, szarości, turkus, zgaszony "brudny róż"

Jeśli chodzi o niespodzianki to tak naprawdę ucieszy mnie wszystko, bo wiem,że we wszystkim będzie kawałek serca autorki.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Panie! Każdego ranka proszę, każdego wieczora dziękuję - nigdy nie przestanę, bo wszystko z Twojej woli i dzięki Tobie...
Między ciszą, a ciszą ... w wolnej chwili ... zapraszam i dziękuję za odwiedziny i każde słowo ... http://ostojakasi.blogspot.com/
 
 
siebusania 
Gaduła ;)
malutka



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 16 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 29 Maj 2012
Posty: 4151
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 03 Sty, 2013 10:54   

mi też pasuje coś o sobie napisać, tak więc:( trzeba zmiany wprowadzic za kilka lat sporo sie zmienilo)
mam juz 27 lat
, mężataka od 8lat, 3 dzieci, mieszkamy na wsi
wzorst -158cm, ciemny blond naturalne a ostatnio byly miedziane(rude) dluzsze i przewaznie zwiazane. Od jakiegos czasu nosze okulary.
rozmiar - po dzieciach nie taki jak bym chciała staram się go zmniejszać ale tak około 40-42 ale to zależy od rzeczy,
ubiór- różny zależy od okazji i pogody, ogólnie wszystko byle by wygodnie i nie za krótkie i nie obcisłe bardzo, bez dużego dekoltu, ostatnio polubilam sukienki.
nie nosze chust,(chyba ze takie delikatne cienutkie pod szyje) ponczo, nie przepadam za czapkami i szalikami jak musze to nosze
kolory w mojej szafie różne ale najlepiej się czuje w , czerwieni, czerni, bieli, niebieskim, kremowym czasem fioletowym i zielonym. nie przepadam za różem nie lubie żarówkowych kolorów, a w pastelowych jest mi nie ładnie, nosze biżuterie, kolczyki ciagle, naszynik rzadko z racji małego dziecka, z zegarkiem sie nie rozstaje. Bransoletki na wieksze okazje.Kocham róże i konie.

DOM
Mieszkamy z rodzicami. Kuchnie mamy wspolna wiec dodatki kuchenne odpadaja. Pokoik mamy fioletowy(jasny) i kawa z mlekiem. A dzieci maja zielono- czerwony.
Kwiatow mam nie wiele bo nigdy reki nie mialam chodz ostatnio cos lepiej rosna a mam storczyki, hedere( ten najpiekniejszy) bonsai i róże domowa.

moje hobby to głownie szydełkowanie, zapoznalam sie tez z haftem a teraz ucze sie na drutach.
Podoba mi sie a nie umiem decu, filcu, frywolitki, papierowej wikliny, a ostatnio podziwiam biezniki serwetki z chyba haftowanymi wzorami ale takie z dziurkami.
Jestem uczulona na rozne kosmetyki, i tworzywa sztuczne np gumowe bransoletki. Tyle na razie odkrylam.
Nie lubie o sobie duzo pisac ale jak trzeba

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
malutka
moj blog: http://sznurkiani.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez siebusania Nie 22 Maj, 2016 08:36, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
elci_a 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 285
Skąd: Barcino

Medale: Brak

Wysłany: Nie 27 Sty, 2013 16:37   

wzrost: 174

wiek: 29 lat

rozmiar: dużooo za dużyy Smile 52-54 góra, dół 50

kolory: uwielbiam ciemny fiolet, wszystkie dodatki zwykle miewam w tym kolorze, jak mi się uda dopaść Smile [wg listy kolorów wikipedii jest to indygo]

biżuterię uwielbiam: preferuję długie kolczyli. wisiorek noszę stale ten sam, tylko na szczególne okazje dokonuję zmiany, więc zwylke szaleję tylko z kolczykami

do mieszkania: fioletowe dodatki uwielbiam, ale cieszy mnie wszystko
uwielbiam rozdawać, jednak jeśli otrzymuję cokolwiek - cieszy mnie to po stokroć

hobby: gra w siatkówkę, i oczywiście oglądanie jej w telewizji. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki fantasy: Czary, magia - może być z domieszką elfów itp. Lubię książki które dobrze się kończą, gdzie dobro zawsze wygrywa Smile W życiu jest tyle smutnych chwil, dlatego w książkach szukam radości, łez - raczej ze śmiechu. Poza fantasy dopadłam też książki Szwaji - ale przeczytałam już wszystkie wydane Smile
Bardzo lubię coś sobie tworzyć, zwylke są to kartki z życzeniami, ale stworzenie każdej sprawia mi wiele radości. (Oczywiście z nadzieją ze obdarowance też)

  plus minus  Kto ocenił?
Ostatnio zmieniony przez elci_a Pon 04 Lut, 2013 21:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gabriela36 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 29 Sty 2011
Posty: 329
Skąd: Lagiewniki Wielkie

Medale: Brak

Wysłany: Pon 11 Lut, 2013 15:12   

wzrost 176
wiek 38, rozmiar 42

ulubiony kolor- niebieski, uwielbiam kolczyki i bransoletki w tym kolorze

uwielbiam ręcznie robioną biżuterię, sama robię tylko na razie z frywolitki, chcialabym się nauczyć filcowania i sutaszu

moje hobby: czytam dużo książek, ostatnio wszystkie sagi jakie dopadnę w bibliotece, lubię też książki przyrodnicze

uwielbiam kwiaty doniczkowe


od czasu do czasu lubię wypić dobrą kawę


niedawno wyszlam za mąż

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
mój blog

http://gabrysia36.blogspot.com/

http://polskiewrzeciona.blogspot.com/
 
 
 
Jessi 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 876
Skąd: okolice Koszalina

Medale: Brak

Wysłany: Pią 31 Maj, 2013 23:03   

I ja dołączam swoją metryczkę do zabawy Smile a więc:

wiek 29 lat, mężatka, stan dzieci na chwilę obecną 1 Smile 10 miesięczny rozbrykany synek Bartuś

wzrost 171 cm, rozmiar - góra 38, dół 38, czasami 40

ubrania noszę różne, choć zazwyczaj spodnie i jakieś bluzeczki lub sweterki (jestem zmarzluch więc lubię się ciepło nosić Smile ) kolory lubię różne choć najlepiej czuję się w jakiś neutralnych, stonowanych, głównie odcienie szarości, ecri.. choć odstępstwem są czerwone bluzki Smile

biżuteria - zazwyczaj noszę kolczyki i naszyjniki, resztę lubię choć noszę głównie przy jakichś okazjach Smile

dom - przy małym dziecku mam wszystko pościągane obecnie, ale bardzo lubię wszelkie dodatki Smile kolorystycznie w domu jest różnie, w salonie przeważa bordo, więc dodaje dodatki białe lub ecri, w sypialni mamy fioletowo, kuchnia w boazerii rozjaśniana zielenią Smile

Swoich sił próbuję w różnych technikach, szydełkuję, decupaguję, robię na drutach - ale tylko podstawowe wzory, haftuję głównie krzyżykiem, filcuję.

Nie nauczyłam się natomiast frywolitkowania, mimo, że miałam już kilka podejść.. jakoś mi nie wychodzi..

Jeśli chodzi o niespodzianki, na pewno ucieszę się z każdej rzeczy zrobionej dla mnie, bo będę wiedziała, że osoba która ją wykona włoży w to trochę swojego serduszka Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://robotkowo-jessi.blogspot.com/
http://mamamusia-i-lobuziaki.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Jessi Nie 02 Cze, 2013 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 36