RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
ratunku gdzie kupić włóczkę
Autor Wiadomość
Gośka 
Użytkownik aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 9 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 617
Skąd: Lublin

Medale: Brak

Wysłany: Wto 03 Sty, 2023 18:52   ratunku gdzie kupić włóczkę

Witajcie, dawno mnie tu nie było z jeszcze dawniej coś zrobiłam, jakiś leń w tyłku i brak veny Wink Ale na gwiazdkę dostałam trzy kłębki włóczki na szal lub sweter. Niestety Bratowa przeceniła mój rozmiar wesoło mi a szali nie noszę bo mi za ciepło wesoło mi , chciałam dokupić jeden kłębek ale oczywiście już nie ma i nie będzie. Dlatego moje pytanie czy gdzieś mogę kupić włóczkę Confetto , kolor 48, partia 094. Jest to włóczka włoska w motkach 150 g/300m kolor od szmaragdu do kremowego. Wpisywałam w internecie ale wujek Google każe mi jechać do Włoch hahahihi ale jakoś nie wybieram się w najbliższym czasie wesoło mi . Może któraś coś podpowie, a na razie robię z tego co mam puknąć się

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/home
 
 
skohen 
Użytkownik b. aktywny
Jola



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 47 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2017
Posty: 1104
Skąd: Nakło nad Notecią

Medale: Brak

Wysłany: Śro 04 Sty, 2023 11:09   

Nie słyszałam o takiej włóczce. Jak wygląda? Trochę dziwi mnie fakt, że sklep, w którym bratowa kupiła tę włóczkę, nie stara się pomóc. Może jednak znalazłaby się w hurtowni, w której się zaopatrują. Zapytałam znajomą, która często sprowadza mi coś z hurtowni, ale nie słyszała o takiej włóczce. Przykro mi, ale nie pomogę.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam serdecznie
___________________
Jola
 
 
Gośka 
Użytkownik aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 9 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 617
Skąd: Lublin

Medale: Brak

Wysłany: Śro 04 Sty, 2023 12:03   

Jolu w Lublinie jest jedna większa pasmanteria i dwie czy trzy (o których wiem) małe gdzie są podstawowe rzeczy i nie sprowadzają jakichś tzw. wynalazków. Zdjęcie wstawię o ile będę potrafiła bo już dawno tego nie robiłam. A w tej pasmanterii gdzie właśnie była kupiona włóczka po raz kolejny przekonałam się, że klienta mają za nic. Pani mi powiedziała, że włóczki nie ma i nie zamierzają zamawiać a poszukać mogę sobie w internecie. Odpowiedź po konsultacji z kierowniczką.

[ Dodano: Śro 04 Sty, 2023 13:32 ]
to ta włóczka




  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/home
Ostatnio zmieniony przez Gośka Śro 04 Sty, 2023 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
japoneczka01 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 118 razy
Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 1901
Skąd: Tarnów

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 04 Sty, 2023 16:01   

W moim mieście też nie ma takiej włóczki. Ja dokupiłabym włóczkę o podobnym składzie w jednym kolorze, który jest w motku i zrobiłabym kombinacje, np. ściągacze i tył, a reszta z włóczki prezentowej.

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
skohen 
Użytkownik b. aktywny
Jola



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 47 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2017
Posty: 1104
Skąd: Nakło nad Notecią

Medale: Brak

Wysłany: Śro 04 Sty, 2023 18:25   

Tak myślałam, że sprzedawczyni ma w nosie klientkę. Ja w mojej pasmanterii załatwię wszystko, oczywiście, pod warunkiem, że jest w hurtowni. Pytałam, ale Pani powiedziała, że w hurtowniach, w których się zaopatruje, są tylko włóczki polskie i tureckie.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam serdecznie
___________________
Jola
 
 
Gośka 
Użytkownik aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 9 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 617
Skąd: Lublin

Medale: Brak

Wysłany: Śro 04 Sty, 2023 18:53   

japoneczka01 napisał/a:
W moim mieście też nie ma takiej włóczki. Ja dokupiłabym włóczkę o podobnym składzie w jednym kolorze, który jest w motku i zrobiłabym kombinacje, np. ściągacze i tył, a reszta z włóczki prezentowej.


Niestety nie ma nic podobnego Sad robię to co mam i zobaczymy może starczy.

[ Dodano: Śro 04 Sty, 2023 18:59 ]
skohen napisał/a:
Tak myślałam, że sprzedawczyni ma w nosie klientkę. Ja w mojej pasmanterii załatwię wszystko, oczywiście, pod warunkiem, że jest w hurtowni. Pytałam, ale Pani powiedziała, że w hurtowniach, w których się zaopatruje, są tylko włóczki polskie i tureckie.


Ano właśnie jak jest mały sklepik to sprzedawczyni przeważnie jest "swoja dusza" - można porozmawiać i dogadać się w sprawie zakupu a w pasmanterii w hipermarkecie mają klienta w nosie a w sytuacji gdzie nie ma praktycznie wyboru pasmanterii wiedzą doskonale, że klient nigdzie indziej nie pójdzie. Już miałam z nimi przeprawę jak chciałam kupić biały kordonek mając bon podarunkowy jaki otrzymałam. Byłam u nich cztery czy pięć razy aż wreszcie udało mi się kupić 4 motki kordonku z tej samej partii. Za każdym razem słyszałam, że są zamówione i będę za kilka dni Sad lub za 2 tygodnie Sad Jak wreszcie nie wytrzymałam i powiedziałam co o nich myślę to usłyszałam że zakupy mogę robić gdzie indziej. Ha ha bon był u nich wykupiony przez koleżankę od której go dostałam.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/home
 
 
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Nie 22 Sty, 2023 09:56   

kurczę , wszędzie gdzie szukam to mi wyszukuje "confetti" a nie confetto !
a jaki jest producent tej włóczki ?, bo może szukać kto ma inne włóczki od tego producenta , to mógłby zamówić "przy okazji" hmm

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
 
zapominajka 
Użytkownik małomówny


Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 03 Gru 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: Sob 04 Lut, 2023 01:21   

ten rodzaj włóczki chyba był w Pasmanteri Bocian Lublin Kaufland, widziałam inny kolor, ale możesz spróbować się zapytać

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Gośka 
Użytkownik aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 9 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 617
Skąd: Lublin

Medale: Brak

Wysłany: Wto 07 Lut, 2023 17:49   

W Kauflandzie Bociana już dawno nie ma Sad, został się tylko w Leclercu. Jakoś mi wystarczyło na krótki sweter ale szczerze mówiąc nie jestem zbytnio zadowolona Sad No ale zobaczymy, najwyżej spruję.

[ Dodano: Wto 07 Lut, 2023 17:51 ]
nula napisał/a:
kurczę , wszędzie gdzie szukam to mi wyszukuje "confetti" a nie confetto !
a jaki jest producent tej włóczki ?, bo może szukać kto ma inne włóczki od tego producenta , to mógłby zamówić "przy okazji" hmm


znalazłam najbliżej w sklepie we Włoszech zebalek trochę za daleko. Już zrobiłam z tego co było. Ale jak bardzo podobała mi się w motku, tak w swetrze tak sobie.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/home
 
 
zapominajka 
Użytkownik małomówny


Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 03 Gru 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: Czw 09 Lut, 2023 18:57   

faktycznie to dawno było... Sad
ale włóczka fajna, nadałaby się na kocyk Ten stitch, właśnie robię i naprawdę byłaby super... tylko pewnie wyszedłby za mały kocyk...

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 21