RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Poznan
Autor Wiadomość
justyna-80 
Milczek
justyna-80



Kraj:
Poland

Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 16
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 15:55   

to i ja się dopisuję, żeby załapać się na wolne miejsce Wink

swoją drogą liczę na kolejną lekcję frywolitki (Jakieś proste wzorki) "flipanie" opanowałam i jakoś mi idzie tempo tzw żółwie ale do przodu...

21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś
12. Calatea
13. Justyna-80

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Smile
 
 
     
weraph 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 12 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 584

Medale: Brak

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 21:58   

Jak wam zazdroszczam! Niestety mnie znowu nie bedzię - ach ta moja mgrka:((
Jeśli mimo to mnie jeszcze lubicie - prosze o głos w konkursie na tutorial

http://www.craftladies.pl/?p=3362

moj numer to 19!

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Wiecej informacji i wieksze zdjęcia na:

www.koralikowaweraph.blogspot.com

to moja frywolitkowo-szydełkowo-koralikowa strona:)

A gdybyś zapragneła czegoś na własnosc:
http://www.wix.com/weraph/galeria - lub napisz do mnie:)
 
     
żabka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 3301
Skąd: Swarzędz

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 08:35   

Głosik poleciał wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/zabcia5791
http://images.chomikuj.pl/button/zielone_cos.gif
 
 
     
alszka 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 838
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 08:45   

Klik, aktualnie głosów 29 cmoknięcie

A ja niestety znowu nie mogę się z Wami spotkać... placzek placzek placzek Wszystkie weekendy w kwietniu mam "wyjazdowe". Niby fajnie, ale spotkania to mi jednak baaaardzo żal...
W każdym razie bawcie się dobrze, chwalcie się swoimi nowościami i zróbcie mnóstwo zdjęć, coby można było choć w ten sposób Was zobaczyć cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://photos.google.com/share/AF1QipN3nQYb7vom5mbcdc7iXjqw9VY5C6kHTkPnbe8q67z9rRw7Ksu9kLKnKn1pqgub0Q?key=MGJtRVFHN0tWbjVYSFZjUHpmZktfMGF1LW45S1lR
 
     
aiszka4 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 586

Medale: Brak

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 14:50   

W związku z pojawieniem się nowości w Świecie Koralików, czy jest ktoś chętny na:
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13552
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13549
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13548
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13547
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13545
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13542
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13541
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13540
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13539
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13537
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13536
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13503
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13502
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13500
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13499
http://www.swiatkoralikow...oducts_id=13497



Zapotrzebowanie na priva do czwartku, żebym zdążyła przywieźć na spotkanie (jeśli chcecie coś innego z ŚK, to też dajcie znać).
Jeśli nie dobiję do 350zł, to niestety będzie naliczona opłata 20zł. Większą część wezmę na siebie, więc nie powinno wyjść więcej, niż 2 zł na osobę.

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
aiszka4 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 586

Medale: Brak

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 14:57   

alszka napisał/a:
Klik, aktualnie głosów 29 cmoknięcie


Klikałam w południe i było 14 głosów gały

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Uchomisia 
Użytkownik średnioaktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 211

Medale: Brak

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 15:51   

Dzięki Nulek za rezerwację Smile kwiatek dla ciebie



justyna-80 napisał/a:
liczę na kolejną lekcję frywolitki


chętnie pomogę, ale niestety na spotkaniu będę zaledwie godzinkę, półtora - zobaczymy co zdążymy Smile a najwyżej ktoś mnie zastąpi Very Happy

Weraph klikałam i byłam 51 Very Happy

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
www.nafacjatce.blogspot.com
 
     
weraph 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 12 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 584

Medale: Brak

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 19:55   

Dziękuję kochane:* Był reset głosowania w nocy.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Wiecej informacji i wieksze zdjęcia na:

www.koralikowaweraph.blogspot.com

to moja frywolitkowo-szydełkowo-koralikowa strona:)

A gdybyś zapragneła czegoś na własnosc:
http://www.wix.com/weraph/galeria - lub napisz do mnie:)
 
     
justyna-80 
Milczek
justyna-80



Kraj:
Poland

Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 16
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 22:21   

Weraph: i ja w południe też dorzuciłam swój klik (nie pamiętam który to był głos ale coś koło 20)

Aneta: chętnie skorzystam z Twojego czasu już się cieszę i dziękuję z góry wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Smile
 
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 11:57   

Uchomisia, ja też będę prosić o radę, z resztą nie tylko Ciebie jeżeli o FRYWOLNE chodzi Smile
weraph, klik i jestem 125 co daje 25% głosów... czy to codziennie się głosuje?
aiszka4, zaraz popatrze i pewnie coś domówię- najdalej jutro na pw będzie info- czy linki czy numery zamówień sobie życzysz?

Ściskam i do zobaczenia

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
Ostatnio zmieniony przez Paddington Wto 17 Kwi, 2012 11:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
aiszka4 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 586

Medale: Brak

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 17:49   

Wystarczą same kody produktów.
A to, co podałam w linkach jest do podziału, nie musicie brać całych opakowań.

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 21:11   

aiszka4, to ja tylko kilka sztuk z tego do podziału bym chciała bo resztę to kiedy indziej... boleję nad faktem, ze zarabianie jest wolniejsze niż wydawanie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
weraph 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 12 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 584

Medale: Brak

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 23:07   

http://www.stonogi.pl/promocje/parapetowka.html - teraz w sobotę

Moze was zainteresuje:

BEZPŁATNE WARSZTATY "make & take"
10:00 - 10:45 Kartka z wykorzystaniem wykrojników i techniki embossingu na gorąco
12:30 - 13:15 Decoupage na mydle
13:30 - 14:15 Zawieszka na drzwi z samodzielnie wykonanymi kwiatami
14:30 - 15:15 Kolczyki decoupage
itp:)

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Wiecej informacji i wieksze zdjęcia na:

www.koralikowaweraph.blogspot.com

to moja frywolitkowo-szydełkowo-koralikowa strona:)

A gdybyś zapragneła czegoś na własnosc:
http://www.wix.com/weraph/galeria - lub napisz do mnie:)
 
     
izetta 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 12 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 1615
Skąd: Mosina

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 08:34   

wściekły niestety ze spotkania odpadam wrrrrr, a już tak się cieszyłam. Trudno, może kolejny zaliczę.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://izetta-nawariackichpapierach.blogspot.com/
http://maranciaki.pl/foru...der=asc&start=0
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 14:11   

może to nie jest nowa wiadomość, ale być może i Wy macie tak samo mało czasu na "sklepowanie" jak ja i nie wiecie- w sklepie Jacobs jest pudełko do rękodzieła- w środku przegródki i dwa pięterka, zamykana na guzik z gumką.
Serdecznie pozdrawiam

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
Uchomisia 
Użytkownik średnioaktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 211

Medale: Brak

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 20:30   

Paddington napisał/a:
w sklepie Jacobs jest pudełko do rękodzieła


zgadza się Misiu Smile tylko, że to nie sklep jacobs a Tchibo Smile

ja to czekam, może kiedyś je przecenią Razz

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
www.nafacjatce.blogspot.com
 
     
Apak 
Użytkownik b. aktywny
Ania



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 2644
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 21:09   

Kochane, a dlaczego żadna nie podszepnie swoich marzeń maranciakowej Złotej Rybce TUTAJ ????
Zapowiada się świetna zabawa, wiem coś o tym Cool
Śmiało!!!

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 11:18   

Apak, no właśnie ja bardzo chcę ale nieśmiałam tak wymyślać jako pierwsza, ale czaję się na tę zxabawę bo pomysł mi się podoba bardzo Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
Apak 
Użytkownik b. aktywny
Ania



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 2644
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 14:36   

Ależ Drogi Misiu, proszę natychmiast przestać się czaić i się dopisać jak najszybciej!!!

  plus minus  Kto ocenił?
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 16:30   

Kochane, prośba gorąca do WAS, które będą na spotkaniu jutro- dojrzałam (gratulacje to może później Wink ) do zrobienia bolerka... narzutki.... no same wiecie- tego czym siętak zachwycam jak to pokazujecie
przykład: z forum bean
http://szydelkobean.blogs...w-tulipany.html
przykłąd z http://radikal.ru/F/s39.r...c9b02e.jpg.html
albo takie na kole jak Żaba robiła ostatnio.
Czy możecie na spotkanie przynieść wzorki które ewentualnie mogę sobie pożyczyć? Trzepło mnie na ten temat totalnie Smile
Ogromnie wdzięczny P.M.
Do zobaczenia jutro Smile

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
żabka 
Gaduła ;)



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 3301
Skąd: Swarzędz

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 09:28   

Kochaniutkie dziękuje Wam za wspólnie spędzone popołudnie cmoknięcie cmoknięcie

Misiu tutaj znajdziesz schematy jak zrobić takie jak robiłam ostatnio http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=9782

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://picasaweb.google.com/zabcia5791
http://images.chomikuj.pl/button/zielone_cos.gif
 
 
     
bean 
Gaduła ;)
Beata



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 76 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 5131
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 13:02   

hopla jak zawsze było SUPER! cool tylko zabrakło naszego fotografa (Bogusi) i zdjęć ze spotkania nie ma Neutral

justyna-80, zostawiłaś na spotkaniu szydełko - zaopiekowałam się nim i przyniosę na następne spotkanie.

Wszystkim życzę udanej niedzieli a Anetce dodatkowo szybkiego powrotu do zdrowia love

bye

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
BLOG

schematy z których korzystałam
pinterest
 
     
bogusia1255 
Użytkownik aktywny
bogusia1255



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 8 razy
Wiek: 70
Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 544
Skąd: Czerwonak k/Poznania

Medale: Brak

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 17:28   

Tak mi przykro ( siła wyższa) ,a myślałam że chociaż zdjęcia pooglądam. Majowy termin jest już ustalony?

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje prace-różne.
Zapraszam do obejrzenia.
 
     
Uchomisia 
Użytkownik średnioaktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 4 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 211

Medale: Brak

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 20:09   

bean napisał/a:
Anetce dodatkowo szybkiego powrotu do zdrowia



Bardzo dziękuję Smile :*

I przepraszam, że nie mogłam pomóc tym, którym obiecałam :/

Następną razą nadrobimy Very Happy

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
www.nafacjatce.blogspot.com
 
     
Paddington
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 24 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2067
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 20:36   

Gorąco dziękuję KOCHANE moje za spotkanie, rady, uśmiech i radość- słowem jak zawsze sobota z Wami jest rewelacyjna Smile
Ze swojej strony przepraszam bo troszkę nie domagałam na tym spotkaniu-wirus jakiś czy co i jakoś nie czułam się sobą, ale już jest ok (grpeks daje kopa na noc)
Za wzorki dziękuję, myślę, że coś z tego będzie.
M w swoim wyjściowym wdzianku też się cieszy, że się z Wami widział Smile
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na następnym spotkaniu

Zabawa o której opowiadałam jest tutaj
http://opencaching.pl/

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
"Please look
after this BEAR
Thank You"

http://www.lookafterbear.blogspot.com/

DARKEST PERU TO LONDON
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 31