|
Poznan |
| Autor |
Wiadomość |
justyna-80
Milczek justyna-80


Kraj:

Dołączyła: 07 Lut 2012 Posty: 16 Skąd: Poznań
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012 15:55
|
|
|
to i ja się dopisuję, żeby załapać się na wolne miejsce
swoją drogą liczę na kolejną lekcję frywolitki (Jakieś proste wzorki) "flipanie" opanowałam i jakoś mi idzie tempo tzw żółwie ale do przodu...
21.04 CAFE MISJA
1. nula
2. Uchomisia
3. Haniutka
4. Żabka
5. Ullak
6. izetta
7. ela od izetty
8. Regina
9. Kaga
10. aiszka4
11. Paddington Miś
12. Calatea13. Justyna-80
|
_________________
 |
|
|
|
 |
weraph
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 12 razy Wiek: 37 Dołączyła: 02 Cze 2010 Posty: 584
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
alszka
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 16 razy Dołączyła: 29 Cze 2009 Posty: 838 Skąd: Poznań
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
aiszka4
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 03 Lut 2006 Posty: 586
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
aiszka4
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 03 Lut 2006 Posty: 586
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 14:57
|
|
|
| alszka napisał/a: | Klik, aktualnie głosów 29
|
Klikałam w południe i było 14 głosów 
|
|
|
|
 |
Uchomisia
Użytkownik średnioaktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 42 Dołączyła: 05 Paź 2009 Posty: 211
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 15:51
|
|
|
Dzięki Nulek za rezerwację
| justyna-80 napisał/a: | | liczę na kolejną lekcję frywolitki |
chętnie pomogę, ale niestety na spotkaniu będę zaledwie godzinkę, półtora - zobaczymy co zdążymy a najwyżej ktoś mnie zastąpi
Weraph klikałam i byłam 51 
|
_________________ www.nafacjatce.blogspot.com |
|
|
|
 |
weraph
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 12 razy Wiek: 37 Dołączyła: 02 Cze 2010 Posty: 584
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
justyna-80
Milczek justyna-80


Kraj:

Dołączyła: 07 Lut 2012 Posty: 16 Skąd: Poznań
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012 22:21
|
|
|
Weraph: i ja w południe też dorzuciłam swój klik (nie pamiętam który to był głos ale coś koło 20)
Aneta: chętnie skorzystam z Twojego czasu już się cieszę i dziękuję z góry 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 11:57
|
|
|
Uchomisia, ja też będę prosić o radę, z resztą nie tylko Ciebie jeżeli o FRYWOLNE chodzi
weraph, klik i jestem 125 co daje 25% głosów... czy to codziennie się głosuje?
aiszka4, zaraz popatrze i pewnie coś domówię- najdalej jutro na pw będzie info- czy linki czy numery zamówień sobie życzysz?
Ściskam i do zobaczenia
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
| Ostatnio zmieniony przez Paddington Wto 17 Kwi, 2012 11:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
aiszka4
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 03 Lut 2006 Posty: 586
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 17:49
|
|
|
Wystarczą same kody produktów.
A to, co podałam w linkach jest do podziału, nie musicie brać całych opakowań.
|
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 21:11
|
|
|
aiszka4, to ja tylko kilka sztuk z tego do podziału bym chciała bo resztę to kiedy indziej... boleję nad faktem, ze zarabianie jest wolniejsze niż wydawanie
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
weraph
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 12 razy Wiek: 37 Dołączyła: 02 Cze 2010 Posty: 584
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012 23:07
|
|
|
http://www.stonogi.pl/promocje/parapetowka.html - teraz w sobotę
Moze was zainteresuje:
BEZPŁATNE WARSZTATY "make & take"
10:00 - 10:45 Kartka z wykorzystaniem wykrojników i techniki embossingu na gorąco
12:30 - 13:15 Decoupage na mydle
13:30 - 14:15 Zawieszka na drzwi z samodzielnie wykonanymi kwiatami
14:30 - 15:15 Kolczyki decoupage
itp:)
|
_________________ Wiecej informacji i wieksze zdjęcia na:
www.koralikowaweraph.blogspot.com
to moja frywolitkowo-szydełkowo-koralikowa strona:)
A gdybyś zapragneła czegoś na własnosc:
http://www.wix.com/weraph/galeria - lub napisz do mnie:) |
|
|
|
 |
izetta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 46 Dołączyła: 28 Cze 2011 Posty: 1615 Skąd: Mosina
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 14:11
|
|
|
może to nie jest nowa wiadomość, ale być może i Wy macie tak samo mało czasu na "sklepowanie" jak ja i nie wiecie- w sklepie Jacobs jest pudełko do rękodzieła- w środku przegródki i dwa pięterka, zamykana na guzik z gumką.
Serdecznie pozdrawiam
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
Uchomisia
Użytkownik średnioaktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 42 Dołączyła: 05 Paź 2009 Posty: 211
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 20:30
|
|
|
| Paddington napisał/a: | | w sklepie Jacobs jest pudełko do rękodzieła |
zgadza się Misiu tylko, że to nie sklep jacobs a Tchibo
ja to czekam, może kiedyś je przecenią 
|
_________________ www.nafacjatce.blogspot.com |
|
|
|
 |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012 21:09
|
|
|
Kochane, a dlaczego żadna nie podszepnie swoich marzeń maranciakowej Złotej Rybce TUTAJ ????
Zapowiada się świetna zabawa, wiem coś o tym
Śmiało!!!
|
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 11:18
|
|
|
Apak, no właśnie ja bardzo chcę ale nieśmiałam tak wymyślać jako pierwsza, ale czaję się na tę zxabawę bo pomysł mi się podoba bardzo 
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 14:36
|
|
|
Ależ Drogi Misiu, proszę natychmiast przestać się czaić i się dopisać jak najszybciej!!!
|
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012 16:30
|
|
|
Kochane, prośba gorąca do WAS, które będą na spotkaniu jutro- dojrzałam (gratulacje to może później ) do zrobienia bolerka... narzutki.... no same wiecie- tego czym siętak zachwycam jak to pokazujecie
przykład: z forum bean
http://szydelkobean.blogs...w-tulipany.html
przykłąd z http://radikal.ru/F/s39.r...c9b02e.jpg.html
albo takie na kole jak Żaba robiła ostatnio.
Czy możecie na spotkanie przynieść wzorki które ewentualnie mogę sobie pożyczyć? Trzepło mnie na ten temat totalnie
Ogromnie wdzięczny P.M.
Do zobaczenia jutro 
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 13:02
|
|
|
jak zawsze było SUPER! tylko zabrakło naszego fotografa (Bogusi) i zdjęć ze spotkania nie ma
justyna-80, zostawiłaś na spotkaniu szydełko - zaopiekowałam się nim i przyniosę na następne spotkanie.
Wszystkim życzę udanej niedzieli a Anetce dodatkowo szybkiego powrotu do zdrowia

|
_________________ BLOG
schematy z których korzystałam
pinterest |
|
|
|
 |
bogusia1255
Użytkownik aktywny bogusia1255


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 70 Dołączyła: 23 Lis 2008 Posty: 544 Skąd: Czerwonak k/Poznania
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Uchomisia
Użytkownik średnioaktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 42 Dołączyła: 05 Paź 2009 Posty: 211
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 20:09
|
|
|
| bean napisał/a: | | Anetce dodatkowo szybkiego powrotu do zdrowia |
Bardzo dziękuję :*
I przepraszam, że nie mogłam pomóc tym, którym obiecałam :/
Następną razą nadrobimy 
|
_________________ www.nafacjatce.blogspot.com |
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 20:36
|
|
|
Gorąco dziękuję KOCHANE moje za spotkanie, rady, uśmiech i radość- słowem jak zawsze sobota z Wami jest rewelacyjna
Ze swojej strony przepraszam bo troszkę nie domagałam na tym spotkaniu-wirus jakiś czy co i jakoś nie czułam się sobą, ale już jest ok (grpeks daje kopa na noc)
Za wzorki dziękuję, myślę, że coś z tego będzie.
M w swoim wyjściowym wdzianku też się cieszy, że się z Wami widział
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na następnym spotkaniu
Zabawa o której opowiadałam jest tutaj
http://opencaching.pl/
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|