Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:45 |
Maranta |
| Autor |
Wiadomość |
Frida
Użytkownik aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Dołączyła: 17 Sty 2012 Posty: 966
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 10:58
|
|
|
Czarna bluzeczka bardzo elegancka, ale to chyba nie Twój kolor, natomiast ta dwubarwna jest urocza i bardzo ładnie w niej wyglądasz.
Kamienie imponujące, że też w człowieku coś takiego może urosnąć?
Może jakiś biżutek z nich zrobisz?
Życzę Ci powrotu do zdrowia, pozdrawiam, Danuta

|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 17:14
|
|
|
| Paillette napisał/a: | | Aniu, w week będzie promocja w carrefour na filtr do wody: Brita |
Zajrzałam właśnie do gazetki - to ten taki dzbanek z filtrem za ok 30zł?
| Paillette napisał/a: | | Aha i herbata poziomkowa |
Ja słyszałam jeszcze o gotowanyym wywarze z obierek ziemniaków. Herbatka poziomkowa brzmi smaczniej, ale spróbuję i tego i tego
Jak już tak te kamole dają wciry, to mogłyby to być jakieś diamenty przynajmniej 
|
_________________ Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 19:09
|
|
|
maranta, dokładnie za to cierpienie to powinny być diamenty
Wkłady potem do dzbanka to koszt jakichs 20 zł. Na długo wystarczaja.
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 20:56
|
|
|
Tak ja też polecam dzbanek filtrujący, od kiedy go używam ani razu nie odkamieniałam ani czajnika ani żadnego dzbanka na wodę 
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 21:20
|
|
|
Też się cieszę, że zdrówko wraca i humorek jednocześnie. Nooo...na kamienie, to jednak dieta wskazaana, unikanie niektórych potraw. Jest to do zniesienia. Nie wiedziałam, że herbatka poziomkowa ma profilaktyczny wpływ, a piję ją codziennie, bo lubię herbatki owocowe, więc pewnie jeszcze nigdy nerki mi nie dokuczały. Mimo wszystko podziwiam Ciebie Aniu, bo podczas pobytów w szpitalach i w przerwach pomiędzy nimi, sporo nadziergałaś. Ja jak jestem chora, to nie mam sił witalnych tylko śpię. Bluzeczki śliczne, a tę malutką może jednak sprezentuj Ciaparki córeczce. 
|
_________________ mój albumik http://grazyna1.fotosik.pl/albumy/3996.html
drugi album z pracami http://blouses.fotosik.pl/albumy/706533-9.html
Mój blog: http://handmadebygrazyna.blogspot.com/
https://www.facebook.com/grazyna.szczepaniak.58 |
|
|
|
 |
barburka
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 03 Sty 2009 Posty: 292 Skąd: Elbląg
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012 22:02
|
|
|
maranta, Bluzeczki super.Zyczę szybkiego powrotu do zdrówka 
|
_________________ www.ba-tele.fotosik.pl |
|
|
|
 |
szydeleczko
Użytkownik aktywny Ela N


Kraj:

Pomogła: 14 razy Dołączyła: 04 Maj 2006 Posty: 947 Skąd: KONIN
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012 09:55
|
|
|
Aniu wracaj do zdrowia i usmiechaj sie = to najlepsze lekarstwo. a woda faktycznie ma wplyw nie tylko na pranie ale takze i na zdrowie czlowieka - dosyc ze droga to jeszcze malo gdzie nadaje sie do picia z kranu choc bardzo polecaja picie kranowki . Ja od kilku lat filturuje wode do picia i jedzenia w dzbanku, do mycia w prysznicu kupilam sluchawke w srodku z filtrem zmiekczajacym wode i tak samo filtr do pralki.
BLUZKI przesliczne brawo 
|
_________________ oto link do mojego albumu
http://szydelko.fotosik.pl/albumy/5759.html |
|
|
|
 |
Kazimiera
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Dołączyła: 01 Lip 2011 Posty: 588 Skąd: Nysa
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
AlaJ
Użytkownik b. aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 70 razy Wiek: 70 Dołączyła: 21 Sty 2010 Posty: 1700
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Beata T
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Sie 2008 Posty: 2494 Skąd: okolice Warszawy
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 09 Cze, 2012 19:52
|
|
|
Piękne bluzeczki super że już po wszystkim pamiątki nie zazdroszczę oj bo dokuczała ...
|
_________________ Serwetki,Ubrania
Bloguje
|
|
|
|
 |
MIMA
Milczek MIMA

Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 72 Dołączyła: 28 Maj 2012 Posty: 7 Skąd: Elbląg
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 09 Cze, 2012 20:20
|
|
|
Bluzeczki piękne. Pozdrawiam MIMA.
Ja też nerkowa, /została jedna po przejściach/.Lekarz ma rację, nie ma diety, trzeba tylko dużo , dużo pić/ rozcieńczony sok jabłkowy, żurawiny-super/. Od kilku lat mam spokój, a operacji było bezliku. Zyczę dużo zdrowia.
|
|
|
|
 |
beacia-24
króliczek


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 8 razy Wiek: 42 Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 4293 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012 00:40
|
|
|
Anulku kochany tak czytam i czytam i radość ogarnia mnie niezmierna. Najważniejsze, że już się dobrze czujesz. Skamienieliny cudnie prezentują się w pojemniku i oby już więcej do kolekcji nie przybyło.
Fakt faktem wyglądają dość groźnie. Dobrze, że się ich pozbyłaś.
Bluzeczki cudne choć ta druga faktycznie trochę przykrótka, ale na paskudę nie wygląda
Tak mnie radość ogarnia, że już się lepiej czujesz, aż brak słów by ją opisać.
Widać nawet na zdjęciach, że czujesz się już lepiej.
Jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch i coś w tym jest 
|
_________________ Pozdrawiam Beacia
mój blog
tu znajdziecie moje małe co nieco http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496 |
|
|
|
 |
weronika5810
Użytkownik aktywny weronika5810


Kraj:

Pomogła: 15 razy Wiek: 67 Dołączyła: 01 Mar 2009 Posty: 414
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012 07:30
|
|
|
bluzeczki są śliczne
życzę szybkiego powrotu do zdrowia też słyszałam o tych obierkach gotowanych warto spróbować nie zaszkodzi
|
_________________ weronika5810 |
|
|
|
 |
gracha
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 64 Dołączyła: 01 Cze 2006 Posty: 517 Skąd: Suwałki
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 10 Cze, 2012 13:56
|
|
|
A propos herbaty poziomkowej. Powinna być pewnie z poziomek a nie z saszetki "o smaku poziomkowym" ? Pozdrawiam i zdrowia życzę i następnych pięknych dzieł.
|
|
|
|
 |
elawe
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 10 razy Wiek: 63 Dołączyła: 14 Kwi 2011 Posty: 650 Skąd: Szydłowiec
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 14:46
|
|
|
Aniu bluzeczki śliczne obie.
Tak się cieszę, że już nie masz tych kamieni w nerce. Teraz tylko dużo wypoczywaj i dochodź do zdrówka.
Ja w ubiegłym roku pozbyłam się bardzo brzydkich torbieli z jajników a w następnym miesiącu woreczka razem z torbielami. Zostały mi jeszcze dwa kamienie w prawej nerce, ale jakoś obecnie nie mam ochoty na pobyt w szpitalu. Pewnie skończy się tak jak w przypadku woreczka, że sami mnie do niego zawiozą, ale jak na razie mam ten komfort, ze ból można wytrzymać.
należą Ci sie, bo jesteś bardzo dzielna 
|
_________________ http://misia0808.fotosik.pl/albumy/113812.html |
|
|
|
 |
czeremcha
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 31 razy Dołączyła: 16 Kwi 2012 Posty: 441
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 23:16
|
|
|
Dziękuję kochane
| misia0808 napisał/a: | | Ja w ubiegłym roku pozbyłam się bardzo brzydkich torbieli z jajników a w następnym miesiącu woreczka razem z torbielami. Zostały mi jeszcze dwa kamienie w prawej nerce |
To już trochę przesada
Życzę dużo zdrowia i oby jak najdalej od szpitali
Ja też miałam usuwane bardzo duże torbiele z jajników (endometrioza), w czasie operacji jedna się rozlała i wróciłam z bloku z wysoką gorączką i zapaleniem otrzewnej.
Na szczęście to już było dawno, prawie 25 lat temu.
Dzisiaj moja mama miała usg i ma też nadmiar wszelakich cudów - polipy w woreczku, kamienie w nerkach, torbiel w nerce
Niedługo jadę do Wejherowa do kontroli. Później czeka mnie przeprawa z chirurgami szczękowymi w pierwszej kolejności, oby tylko jakiegoś dobrego znaleźć i na NFZ na dodatek...
Ostatnio popełniłam... komplet komunijny
Jakaś pani zamówiła już na przyszły rok dla córci.
Zauważyłam, że największe powodzenie mają te najskromniejsze -
Powstał też komplet ślubny, ale okropnie wyszedł na fotkach, prawie nic nie widać.
Suknia w kolorze jasnej kości słoniowej ze srebrną aplikacją, wiec komplet w tych samych kolorach.
i na poprawiny taki komplecik dla tej samej pani -
Poza tym walczę o moje roślinki. Przez ten ostatni okres straszliwie je zaniedbałam, bo nie miałam sił. Mam ich bardzo dużo, niektóre spore (delikatnie powiedziane)...
Biedaki się pochorowały, zaraziły się wełnowcami, kilka ma przędziorki.
Myję, pucuję, czyszczę, popryskałam chemią. Kilka okazów musiałam wyrzucić, bo były nie do uratowania
Trochę za wcześnie zaczęłam się szarpać z noszeniem doniczek do wanny, jeszcze lekko mnie pobolewa operowana okolica a dodatkowo okolica nerwu kulszowego, ale to już nie to co było.
Nadal mam bóle głowy, raz mniejsze, raz gorsze ale prawie cały czas ten głupi łeb czuję. Do tego mam chyba potężnego kaca po narkozie, bo nie mogę się odczepić od zsiadłego mleka - piję litrami i przestać nie mogę.
Nie wiem co mi się stało, ale jak próbowałam się pogniewać na kwaśne mleko, to wyżarłam cały twaróg z lodówki, jogurt naturalny i zaczęłam się dziwnie wgapiać w ... śmietanę... więc stwierdziłam, że już to zsiadłe mleko lepsze niż śmietana i się z nim pogodziłam. Widocznie tego organizmowi potrzeba i już
To samo miałam po tej operacji na endometriozę, o której wyżej wspomniałam, ale wtedy miałam długo wysoką gorączkę, więc myslałam, że to przez gorączkę tak tęsknię za kwaśnym mlekiem (ponoć nawet przez sen o nim wtedy gadałam...).
|
_________________ Pozdrawiam, Anna
http://maranciaki.pl
Galeria prac:
http://maranciaki.pl/galeria.htm
Blog: http://maranta.blox.pl |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|