RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Bożena i jej dłubanki wszelkiej maści
Autor Wiadomość
dom_Klary 
Użytkownik b. aktywny
Prowence



Kraj:
Poland

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 1790
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 21 Paź, 2016 10:16   

Podziwiałam wczoraj, dzisiaj wyrażę opinię, Są tak śliczne, że z nienawiścią patrzę na to, co u mnie w łazience wisi. I po co to mi było? Nie wstyd koleżance? Proszę, umieszczać napisik "niech Klara nie ogląda !".
Wyjątkowo rozkoszne, pozdrawiam i zapraszam
http://domklary.com/

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary
 
     
zabka611 
Użytkownik b. aktywny
Witam



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 64
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 1298
Skąd: Bieszczady

Medale: Brak

Wysłany: Pią 21 Paź, 2016 10:53   

Rewelacyjne wszystko uklon uklon

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://chomikuj.pl/zabka1961/MOJE+PRACE
 
     
Pysiatom 
Super gaduła :))
Kasia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 34 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 7778
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 24 Paź, 2016 13:21   

Wszystkie hafciki są piękne. brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://get.google.com/albumarchive/116511805575413615830?source=pwa
 
     
Madzia 



Zaproszone osoby: 1
Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel3

Rangi:
przyjaciel

Pomogła: 26 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 7511
Skąd: Lublin

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: Wto 25 Paź, 2016 15:31   

Jakie cudne te hafciki Bożenko! brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.com/erendis30
http://www.fotosik.pl/u/erendis/albumy
http://literackoniespelniona.blogspot.com/
 
     
katrinka 
Użytkownik b. aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 10 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 1990
Skąd: Warmińsko-mazurskie

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 26 Paź, 2016 17:01   

Ręczniki fantastyczne....zresztą wszystkie Twoje prace są świetne brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Kasia.
 
     
siebusania 
Gaduła ;)
malutka



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 29 Maj 2012
Posty: 4151
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 26 Lis, 2016 04:27   

Bożena- 2000, cool

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
malutka
moj blog: http://sznurkiani.blogspot.com/
 
     
Bożena- 2000 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Denmark

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 11 razy
Wiek: 70
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 2702

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 15 Gru, 2016 22:52   

Apak napisał/a:
Łoooo matko i córko! Ręczniki cud-miód, są fantastyczne!
W ogole masz śliczne hafty i takie niebanalne.

Ale to etui mnie "rozwaliło" kompletnie - to takie "kanwiaste" w ogóle istnieją??? Proszę o szczegóły!

Apak- pięknie dziękuję. Pozostałym koleżankom także.
Etui ma swoją historię. Na pasażu handlowym jest boks oferujący końcówki partii. Tam między różnościami znalazłam dwa pudełeczka. Nie mogłam doczytać co to za wynalazki. Oczywiście były opisane, ale kto mnie zmusi do szukania, w torbie, okularów? Stwierdziłam, że to chyba coś do haftu.Wrzuciłam do kosza, zapłaciłam w samoobsługowej kasie i zatargałam do domu. Wyglądało to tak

i jak widzisz okazało się , że to etui na telefon , tz dwie sztuki .Jedno białe, troszkę mniejsze i drugie czerwone ciut większe. Ciężko się toto haftuje. Za to fajnie wygląda. Na haft na czerwonym nie mam pomysłu. Były tam wzorki- jak widzisz. Fajne nici i igła. Czyli,że gdzieś są. Ja już więcej się z tym nie spotkałam.

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://bozena4315.fotosik.pl/
i mini kursik skrzacikowy
http://bozena4315.fotosik.pl/albumy/549734.html
Ostatnio zmieniony przez Bożena- 2000 Czw 15 Gru, 2016 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bożena- 2000 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Denmark

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 11 razy
Wiek: 70
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 2702

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Czw 15 Gru, 2016 23:13   

...a ja dalej siedzę w szmatach. Tak ze dwie godzinki dziennie, bo haftuję tylko przy świetle dziennym. Później udaję, że robię na drutach. Ale tylko udaję.
I tak podglądając Lakrimę zrobiłam szal z kapturem. Fajny pomysł miała ta dziewczyna.
Wyszedł mi fajny kaptur, ale jakoś dziwnie wyszło mi zdjęcie. Kaptur jest głęboki, zgrabniutki, a tu... o!
Ściereczka- tak się gotuje świąteczny ryż z migdałami

I kolejna. Na tej miały być zające, na zielonej łące. A wyszło jak... zawsze.
I ręcznik. Po raz czwarty to samo. I nie tknę tego wzoru, aż zapomnę, że go haftowałam. Hit sezonu.

cmoknięcie

+13  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://bozena4315.fotosik.pl/
i mini kursik skrzacikowy
http://bozena4315.fotosik.pl/albumy/549734.html
 
     
we_st 
Użytkownik b. aktywny
Weronika



Kraj:
Germany

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 40 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1690

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 16 Gru, 2016 11:08   

Bożena- 2000 napisał/a:
Po raz czwarty to samo. I nie tknę tego wzoru, aż zapomnę, że go haftowałam. Hit sezonu
wrócisz, wrócisz, bo po pierwsze świetny jest. Ja bym go widziała na poduszkach w łożu małżeńskim. Jako motyw łączący

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/
 
     
Elżbieta P. 
Super gaduła :))
Ela



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 25 razy
Wiek: 71
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 8756
Skąd: Łódź

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pią 16 Gru, 2016 15:05   

i wyszło jak... zawsze, świetnie, niebanalnie i jpięknie brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
moje prace:
http://fruzia155.fotosik.pl/albumy/4297.html
http://picasaweb.google.com/tadelap
 
     
Pysiatom 
Super gaduła :))
Kasia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 34 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 7778
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 16 Gru, 2016 19:29   

Szal z kapturem bardzo pomysłowy , a i hafciki są śliczne. brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://get.google.com/albumarchive/116511805575413615830?source=pwa
 
     
krzysia551 
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 874
Skąd: Stargard

Medale: Brak

Wysłany: Pią 16 Gru, 2016 20:13   

Bożena- 2000, świetne prace brawo brawo brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
     
marysia54 
Gaduła ;)
marysia54



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 21 razy
Wiek: 72
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 6645
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 16 Gru, 2016 21:31   

Szal z kapturem rewelacyjny a Twoje hafty jak zawsze piękne
brawo brawo uklon uklon

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam!!!


Robótki na drutach i szydełku

https://goo.gl/photos/mePRXucdX7xcSEhY8


http://www.fotosik.pl/zar...i/album/2027594
 
     
zabka611 
Użytkownik b. aktywny
Witam



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 14 razy
Wiek: 64
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 1298
Skąd: Bieszczady

Medale: Brak

Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 06:58   

Piękności uklon brawo

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://chomikuj.pl/zabka1961/MOJE+PRACE
 
     
Ainer 
Użytkownik b. aktywny
Renia


Kraj:
Poland

Pomogła: 2 razy
Wiek: 66
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 2469
Skąd: Kraków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 09:11   

super cool

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
zapraszam do oglądnięcia moich prac
http://szydelkoinitka.pl.tl/Strona-Startowa.htm

http://tessahandmadeart.pl.tl/Strona-startowa.htm

http://reniahandmadeart.pl.tl/ https://www.facebook.com/reniahandmadeart/
 
     
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 12:50   

szal z kapturem świetny cool
hafciki urocze jak zwykle brawo

cały czas chcę Ci przesłać wzorki na haftowane zakładki, ale cały czas nie mam adresu - tak jak pisałam, wyślę Ci hurtem co mam i sobie wybierzesz, tylko proszę podaj mi na PW adres @

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
     
kabyr 
Super gaduła :))
Kabyr



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 68 razy
Wiek: 74
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 7647
Skąd: Bydgoszcz

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 15:32   

marysia54 napisał/a:
Szal z kapturem rewelacyjny a Twoje hafty jak zawsze piękne
brawo brawo uklon uklon

Przychylam się do wypowiedzi koleżanki. cool cool cool

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Miłego dnia życzę
Barbara
 
     
elka j.
Gaduła ;)
elkaj



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomógł: 20 razy
Wiek: 62
Dołączył: 27 Wrz 2005
Posty: 3028
Skąd: zachodniopomorskie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 22:42   

Hafciki bardzo mi się podobają, jak zwykle cool
Bożena- 2000 napisał/a:
Później udaję, że robię na drutach. Ale tylko udaję.

Nie wiedziałam, że udawaniem można uzyskać takie efekty wesoło mi Świetny szalokaptur cool

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601
 
     
Apak 
Użytkownik b. aktywny
Ania



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 2644
Skąd: Poznań

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 18 Gru, 2016 00:29   

ooo, to ja też tak chętnie poudaję, żeby samo na drutach przybywało… wesoło mi
Piękne hafty. Powtarzam się, ale co tam. cool

+1  plus minus  Kto ocenił?
 
     
dom_Klary 
Użytkownik b. aktywny
Prowence



Kraj:
Poland

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 1790
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Nie 18 Gru, 2016 04:25   

Jak patrzę ma Twoje prace nabieram chęci na haftowanie Smile. Robisz to z taką precyzją i finezją, że przyjemnie popatrzeć. Wszystkie są takie piękne, że trudno określić, który jest hitem. Dla mnie jesteś mistrzem uklon
Pozdrawiam http://domklary.com/

+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary
 
     
Bożena- 2000 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Denmark

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 11 razy
Wiek: 70
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 2702

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 27 Gru, 2016 23:37   

we_st, na poduchach już było. Tylko , że nie w rozbiciu, ale dwie jednakowe. Takie było życzenie.
nula, Tobie i Twojemu Mężowi serdecznie dziękuję.
Przedświąteczne drobiazgi






Miło, że tu bywacie, że zostają ślady waszych stóp. cmoknięcie

+7  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://bozena4315.fotosik.pl/
i mini kursik skrzacikowy
http://bozena4315.fotosik.pl/albumy/549734.html
 
     
marysia54 
Gaduła ;)
marysia54



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 21 razy
Wiek: 72
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 6645
Skąd: Warszawa

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Śro 28 Gru, 2016 11:30   

Śliczne świąteczne drobiazgi brawo brawo uklon uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam!!!


Robótki na drutach i szydełku

https://goo.gl/photos/mePRXucdX7xcSEhY8


http://www.fotosik.pl/zar...i/album/2027594
 
     
nula 



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Rangi:
przyjaciel3

Pomogła: 179 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 8330
Skąd: Poznań

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: Śro 28 Gru, 2016 19:08   

fajne te maleństwa - jak zwykle pomysł bardzo oryginalny brawo brawo

Bożena- 2000 napisał/a:
nula, Tobie i Twojemu Mężowi serdecznie dziękuję.

czyli mam rozumieć, że udało się pobrać ? wesoło mi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803
 
     
Pysiatom 
Super gaduła :))
Kasia



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 34 razy
Wiek: 57
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 7778
Skąd: Jelenia Góra

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 31 Gru, 2016 11:30   

Bardzo ładne te drobiazgi. brawo brawo brawo

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
https://get.google.com/albumarchive/116511805575413615830?source=pwa
 
     
Bożena- 2000 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Denmark

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Autor tematu
Pomogła: 11 razy
Wiek: 70
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 2702

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Sob 07 Sty, 2017 18:30   

nula, fajnie i prosto się toto pobrało. Dobry fachowiec to przesyłał. Rzeczywiście nazbierałaś tych zakładek od groma. Dwie czy trzy już haftowałam, w tym kota z zieloną książką. Cztery wzorki już miałam u siebie. Reszta świeżynka. Bogata jestem we wzory zakładkowe, jak nigdy. Jeszcze raz dziękuję.
Kolejne prace z przełomu roku.
Wariacki szal-baktus. 45cm wysokość. Natomiast lejce 3,8m. Naprawdę. Taki mądry pomysł mojej koleżanki. Rozśmieszyła mnie taką zachcianką, a dziś mi się to podoba.


i..najładniejsza ściereczka jaką wyhaftowałam. A zdjęcie do .... reszta zdjęć, dokładnie taka sama.


odjechany garneczek nie?

już to kiedyś robiłam, a może coś bardzo podobnego. cmoknięcie

+7  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://bozena4315.fotosik.pl/
i mini kursik skrzacikowy
http://bozena4315.fotosik.pl/albumy/549734.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 37