|
Bożena i jej dłubanki wszelkiej maści |
| Autor |
Wiadomość |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 21 Paź, 2016 10:16
|
|
|
Podziwiałam wczoraj, dzisiaj wyrażę opinię, Są tak śliczne, że z nienawiścią patrzę na to, co u mnie w łazience wisi. I po co to mi było? Nie wstyd koleżance? Proszę, umieszczać napisik "niech Klara nie ogląda !".
Wyjątkowo rozkoszne, pozdrawiam i zapraszam
http://domklary.com/
|
_________________ http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary |
|
|
|
 |
zabka611
Użytkownik b. aktywny Witam


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 64 Dołączyła: 05 Gru 2015 Posty: 1298 Skąd: Bieszczady
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katrinka
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 57 Dołączyła: 14 Lip 2009 Posty: 1990 Skąd: Warmińsko-mazurskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 26 Paź, 2016 17:01
|
|
|
Ręczniki fantastyczne....zresztą wszystkie Twoje prace są świetne 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
siebusania
Gaduła ;) malutka


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 16 razy Wiek: 37 Dołączyła: 29 Maj 2012 Posty: 4151 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 15 Gru, 2016 22:52
|
|
|
| Apak napisał/a: | Łoooo matko i córko! Ręczniki cud-miód, są fantastyczne!
W ogole masz śliczne hafty i takie niebanalne.
Ale to etui mnie "rozwaliło" kompletnie - to takie "kanwiaste" w ogóle istnieją??? Proszę o szczegóły! |
Apak- pięknie dziękuję. Pozostałym koleżankom także.
Etui ma swoją historię. Na pasażu handlowym jest boks oferujący końcówki partii. Tam między różnościami znalazłam dwa pudełeczka. Nie mogłam doczytać co to za wynalazki. Oczywiście były opisane, ale kto mnie zmusi do szukania, w torbie, okularów? Stwierdziłam, że to chyba coś do haftu.Wrzuciłam do kosza, zapłaciłam w samoobsługowej kasie i zatargałam do domu. Wyglądało to tak
i jak widzisz okazało się , że to etui na telefon , tz dwie sztuki .Jedno białe, troszkę mniejsze i drugie czerwone ciut większe. Ciężko się toto haftuje. Za to fajnie wygląda. Na haft na czerwonym nie mam pomysłu. Były tam wzorki- jak widzisz. Fajne nici i igła. Czyli,że gdzieś są. Ja już więcej się z tym nie spotkałam.
|
_________________ http://bozena4315.fotosik.pl/
i mini kursik skrzacikowy
http://bozena4315.fotosik.pl/albumy/549734.html |
| Ostatnio zmieniony przez Bożena- 2000 Czw 15 Gru, 2016 22:56, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 15 Gru, 2016 23:13
|
|
|
...a ja dalej siedzę w szmatach. Tak ze dwie godzinki dziennie, bo haftuję tylko przy świetle dziennym. Później udaję, że robię na drutach. Ale tylko udaję.
I tak podglądając Lakrimę zrobiłam szal z kapturem. Fajny pomysł miała ta dziewczyna.
Wyszedł mi fajny kaptur, ale jakoś dziwnie wyszło mi zdjęcie. Kaptur jest głęboki, zgrabniutki, a tu... o!
Ściereczka- tak się gotuje świąteczny ryż z migdałami
I kolejna. Na tej miały być zające, na zielonej łące. A wyszło jak... zawsze.
I ręcznik. Po raz czwarty to samo. I nie tknę tego wzoru, aż zapomnę, że go haftowałam. Hit sezonu.

|
_________________ http://bozena4315.fotosik.pl/
i mini kursik skrzacikowy
http://bozena4315.fotosik.pl/albumy/549734.html |
|
|
|
 |
we_st
Użytkownik b. aktywny Weronika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 58 Dołączyła: 06 Mar 2007 Posty: 1690
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 16 Gru, 2016 11:08
|
|
|
| Bożena- 2000 napisał/a: | | Po raz czwarty to samo. I nie tknę tego wzoru, aż zapomnę, że go haftowałam. Hit sezonu | wrócisz, wrócisz, bo po pierwsze świetny jest. Ja bym go widziała na poduszkach w łożu małżeńskim. Jako motyw łączący
|
_________________ Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/ |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
krzysia551
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 03 Sty 2007 Posty: 874 Skąd: Stargard
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 16 Gru, 2016 20:13
|
|
|
Bożena- 2000, świetne prace 
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
zabka611
Użytkownik b. aktywny Witam


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 64 Dołączyła: 05 Gru 2015 Posty: 1298 Skąd: Bieszczady
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Ainer
Użytkownik b. aktywny Renia

Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 66 Dołączyła: 25 Lut 2009 Posty: 2469 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 12:50
|
|
|
szal z kapturem świetny
hafciki urocze jak zwykle
cały czas chcę Ci przesłać wzorki na haftowane zakładki, ale cały czas nie mam adresu - tak jak pisałam, wyślę Ci hurtem co mam i sobie wybierzesz, tylko proszę podaj mi na PW adres @
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 15:32
|
|
|
| marysia54 napisał/a: | Szal z kapturem rewelacyjny a Twoje hafty jak zawsze piękne
 |
Przychylam się do wypowiedzi koleżanki. 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 22:42
|
|
|
Hafciki bardzo mi się podobają, jak zwykle
| Bożena- 2000 napisał/a: | | Później udaję, że robię na drutach. Ale tylko udaję. |
Nie wiedziałam, że udawaniem można uzyskać takie efekty Świetny szalokaptur 
|
_________________ Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601 |
|
|
|
 |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 18 Gru, 2016 00:29
|
|
|
ooo, to ja też tak chętnie poudaję, żeby samo na drutach przybywało…
Piękne hafty. Powtarzam się, ale co tam. 
|
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 28 Gru, 2016 19:08
|
|
|
fajne te maleństwa - jak zwykle pomysł bardzo oryginalny
| Bożena- 2000 napisał/a: | | nula, Tobie i Twojemu Mężowi serdecznie dziękuję. |
czyli mam rozumieć, że udało się pobrać ? 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017 18:30
|
|
|
nula, fajnie i prosto się toto pobrało. Dobry fachowiec to przesyłał. Rzeczywiście nazbierałaś tych zakładek od groma. Dwie czy trzy już haftowałam, w tym kota z zieloną książką. Cztery wzorki już miałam u siebie. Reszta świeżynka. Bogata jestem we wzory zakładkowe, jak nigdy. Jeszcze raz dziękuję.
Kolejne prace z przełomu roku.
Wariacki szal-baktus. 45cm wysokość. Natomiast lejce 3,8m. Naprawdę. Taki mądry pomysł mojej koleżanki. Rozśmieszyła mnie taką zachcianką, a dziś mi się to podoba.
i..najładniejsza ściereczka jaką wyhaftowałam. A zdjęcie do .... reszta zdjęć, dokładnie taka sama.
odjechany garneczek nie?
już to kiedyś robiłam, a może coś bardzo podobnego. 
|
_________________ http://bozena4315.fotosik.pl/
i mini kursik skrzacikowy
http://bozena4315.fotosik.pl/albumy/549734.html |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 36 |
|
|